Натуральні продукти для
здоровʼя Amrita Health
Натуральна косметика
Amrita Beauty
TOP 20
Лидерів продажів

Магний Баланс 60 капсул, Амріта + Витамин В6 и Лецитин подсолнечный

5
ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ
Ми надаємо сучасний та корисний сервіс, тому відправляємо нашу продукцію зручним для вас шляхом:
279,00грн.
Количество:
Системний продукт Магній баланс Амріта, являють собою розумну, систематично узгоджену комбінацію різних інгредієнтів.
Завдяки 200 мг магнію у формі цитрату капсули Магій баланс сприяють нормальній роботі м'язів, а вітамін В6 -3 mg, нормальній роботі нервової системи. Лецитин соняшниковий- 80 мг., складається з «правильних» жирів і міститься в тканинах рослини. Це ефірне з'єднання, до якого входять тригліцериди, фосфоліпіди й гліколіпіди.
 • Лецитин бере участь у синтезі ацетилхоліну, чим пояснюються здатність позитивно впливати на підвищення розумової працездатності та покращення пам'яті. Також він необхідний синтезу мієліну (оболонки периферичного нерва) тому сприяє поліпшенню нервової провідності. Лецитин збільшує розчинність холестерину і перешкоджає утворенню атеросклеротичних бляшок,  

 Легкозасвоювана форма магнію з вітаміном В6 і лецитином для відновлення емоційного комфорту , підвищення стійкості до стресів, поліпшення пам'яті і розумової працездатності.

Дієтична добавка «Магній В6 Баланс»:
 • допомагає зменшити втому, дратівливість, стрес та безсоння;
 • сприяє зменшенню болю в суглобах, забезпечуючи здорову роботу опорно-рухового апарату;
 • регулює тонус м'язів, усуває м’язові судоми і відчуття поколювання;
 • допомагає покращити перебіг передменструального синдрому (ПМС), знижуючи фізіологічну чутливість;
 • підвищує фізичну і розумову працездатність, а також здатність краще адаптуватися до швидкого ритму життя.
 • зменшує прояви симптомів стресу: дратівливість, тривожність, прискорене серцебиття та ін;
 • зменшуючи реакцію на гострий чи хронічний стрес, сприяє покращенню розумової працездатності;
 • повертає стан емоційного комфорту;
 • усуває або зменшує симптоми дефіциту магнію та вітаміну В6 у вигляді м'язових судом та відчуття поколювання у м'язах.

Як працює?

 • легко засвоюється і діє комплексно завдяки ефективній комбінації магнію з вітаміном В6 і лецитином;
 • приймає участь в утворенні АТФ-молекул та виробленні енергії для всіх обмінних процесів організму;
 • регулює передачу імпульсів від нервів до м'язів, і забезпечує нормальне функціонування нервової системи та розслабленню м'язів;
 • взаємодіючі з інсуліном, сприяє його проникненню в клітини, тим самим регулює рівень глюкози;
 • бере участь у синтезі ацетилхоліну та мієлину (оболонки периферичного нерва), сприяючи відновленню нервових клітин.

Як застосовувати?

 • По 1 порції (2 капсули) 1-2 рази на добу.
Склад : 
 • Магнію цитрат: 200 мг.- рекомендована форма магнію багатьма дієтологами. Тому що це магнієва сіль лимонної кислоти, наш організм легко засвоює її. Дослідження показують, що цей тип є однією з найбільш біодоступних форм магнію, а це означає, що він легше всмоктується у травному тракті, ніж інші форми.
 • Магній є важливою складовою багатьох фізіологічних функцій, включаючи виробництво енергії, синтез нуклеїнової кислоти та білка, транспорт іонів, сигналізацію клітин, а також має структурні функції.
 • Магній задіяний у більш ніж 300 біохімічних реакціях, що відбуваються в організмі. Він бере участь в енергетичному обміні та синтезі білків, допомагає нормальній роботі м'язів і нервової системи, підтримує стійкий ритм серця та здоров'я імунної системи, а також зберігає кістки міцними.
 • Магній – життєво важливий мікроелемент, кофактор близько 300 ферментів, необхідний всіх етапах синтезу білкових молекул, амінокислот, триптофану, гема (компонент гемоглобіну), деяких гормонів. Більше половини магнію, що знаходиться в організмі, міститься саме в кістках, решта розподіляється між м'язами та внутрішніми органами. Магній сприяє розслабленню м'язових волокон (мускулатури судин та внутрішніх органів), додатковий прийом магнію при його дефіциті забезпечує антиаритмічний, антиішемічний ефект, сприяє зниженню артеріального та внутрішньочерепного тиску. А ще магній називають «природним антистресовим фактором» завдяки здатності гальмувати процеси збудження в центральній нервовій системі та знижувати чутливість організму до зовнішніх стресових впливів. Магній має важливе значення для організму жінок: при вагітності та грудному вигодовуванні та для полегшення фізичних та психологічних проявів передменструального синдрому, зменшення болю під час менструації. Недостатній рівень магнію в організмі може спостерігатися при порушенні режимів харчування (дієта), при збільшенні потреби в магнії або дисбалансі надходження, метаболізму та виведення магнію (наприклад, при підвищеному фізичному та розумовому навантаженні, стресі, у період вагітності, при застосуванні діуретиків). Про недостатність магнію в організмі можуть свідчити: підвищена збудливість, дратівливість, ознаки тривожності, виявляються шлунково-кишковими спазмами або посиленим серцебиттям (при відсутності серцевих захворювань), слабкість, незначні порушення сну, м'язові судоми, відчуття поколювання у м'язах. Додатковий прийом магнію може допомогти зменшити чи усунути ці симптоми.
 • Вітамін В6 (у формі піридоксину гідрохлориду)- 3 мг., являє собою одну з ізоформ вітаміну В6, який у організмі людини перетворюється на активну форму — піридоксальфосфат (піридоксаль-5′-фосфат). Ця речовина необхідна для нормального функціонування центральної та периферичної нервової системи: приймає участь у синтезі нейромедіаторів: серотоніну, глютамінової кислоти, ГАМК, а також синтезу та трофіки мієлінової оболонки периферичного нерву та аксону.
  Вітамін В6 відіграє важливу роль в обміні речовин та багатьох метаболічних процесах: синтезу та транспортуванню амінокислот, гемоглобіну, простагландинів, сприяє перетворенню фолієвої кислоти в її активну форму та ін. Він також бере участь у процесах жирового обміну: покращує використання ненасичених жирних кислот, знижує рівень холестерину та ліпідів у крові.
  Вітамін В6 покращує засвоєння магнію зі шлунково-кишкового тракту та його проникнення в клітини.
 • Піридоксин (вітамін В6) відіграє важливу роль в обміні речовин і багатьох метаболічних процесах: синтезі та транспортуванні амінокислот, гемоглобіну, простагландинів, сприяє перетворенню фолієвої кислоти в її активну форму, стимулює гемопоез та ін. Вітамін В6 бере участь у процесах жирового обміну жирних кислот, знижує рівень холестерину та ліпідів у крові. Піридоксин необхідний для нормального функціонування центральної та периферичної нервової системи: бере участь у синтезі нейромедіаторів: серотоніну, глутамінової кислоти, ГАМК, а також синтезі та живленні мієлінової оболонки периферичного нерва та аксону. Недостатність вітаміну В6 призводить до розвитку нейром'язової дистрофії, судом і може розвинутись внаслідок лікування деякими протитуберкульозними препаратами, при обмеженнях раціону харчування або тривалої антибіотикотерапії. Вітамін В6 покращує засвоєння магнію із ШКТ та його проникнення в клітини, потенціює його фармакологічні ефекти. Потреба вітаміну В6 задовольняється продуктами харчування; частково він синтезується мікрофлорою кишечника. Симптоми нестачі вітаміну, у тому числі – себорейний дерматит, мікроцитарна анемія, симптоми депресії та сплутаність свідомості можуть бути скориговані шляхом додаткового застосування піридоксину.
 • Лецитин соняшниковий- 80 мг.,  складається з «правильних» жирів і міститься в тканинах рослини. Це ефірне з'єднання, до якого входять тригліцериди, фосфоліпіди й гліколіпіди. В соняшниковому лецитині, на відміну від інших типів цієї речовини, немає фітоестрогенів – рослинних гормонів, які викликають вироблення жіночого гормону естрогену. Тому лецитин соняшнику безпечний для чоловіків і не викликає змін гормонального фону у жінок.
  Лецитин в організмі відіграє дуже важливу роль. З нього на 50% складаються клітини печінки, третина захисної оболонки мозку і 17% всіх нервових клітин організму, так саме із з'єднань лецитину складаються мембрани нейронів.
  Фосфоліпіди й жирні кислоти, які містяться в лецитині соняшнику, знижують рівень стресу і виступають природним антидепресантом. Жирні кислоти, зокрема холін, що міститься в соняшниковому лецитині, також відновлюють і захищають кісткові тканини, забезпечує плавність руху і знижує ризик травм.
  У лецитині соняшнику міститься один з найпотужніших натуральних антиоксидантів – фосфатидилхолін. Він допомагає захистити клітини від пошкоджень в результаті процесів окиснення.
 • Лецитин соняшниковий є комплексом фосфоліпідів (фосфатидилхолін, фосфатидилсерин і фосфатидилінозитол) і є найважливішим структурним компонентом оболонок усіх клітин організму, забезпечує їх бар'єрну функцію, плинність, цілісність і здатність протистояти процесам перекисного окислення ліпідів. Особливо багаті на фосфатидилхолін мембранні структури печінки і головного мозку і саме для цих органів лецитин має виняткове значення. Лецитин бере участь у синтезі ацетилхоліну, чим пояснюються здатність позитивно впливати на підвищення розумової працездатності та покращення пам'яті. Також він необхідний синтезу мієліну (оболонки периферичного нерва) тому сприяє поліпшенню нервової провідності. Лецитин збільшує розчинність холестерину і перешкоджає утворенню атеросклеротичних бляшок,
 Рекомендації до вживання: як додаткове джерело магнію, вітаміну В6 та лецитину з метою нормалізації функціонального стану нервової системи при незбалансованому харчуванні або при підвищеній потребі в магнії та вітаміні В6: при негативному впливі навколишнього середовища, надмірних фізичних та психічних навантаженнях, вагітності, при підвищеній стомлюваності чи слабкості, порушеннях сну, дратівливості, підвищеної збудливості, тривожності, м'язових судомах, відчутті поколювання у м'язах.
Спосіб застосування: дорослим та дітям старше 6 років по 1 капсулі 2 рази на день за 30 хвилин до їди. Термін вживання – 30 днів. За необхідності курс можна повторити двічі-тричі на рік.
Підвищена чутливість до компонентів, дитячий вік до 6 років. Тяжка ниркова недостатність, гіпермагніємія, гіпервітаміноз В6, атріовентрикулярна блокада, тяжка артеріальна гіпотензія. Одночасне застосування з леводопою.
Застереження щодо застосування: не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не варто перевищувати рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання. Чи не є лікарським засобом. Перед вживанням рекомендується отримати консультацію лікаря.
 Чим більше розвивалася харчова промисловість, тим менше становило магію у раціоні людини. Тільки представте, кількість магнію в овощах і фруктах, вирощених індустріально, на удобреннях, сильно зменшилася за останні 50 років. Тому недолік магнію в організмі так чи інакше є у кожного з нас.
Недолік магнію в організмі дуже легко розпізнати: хочеться так плакати, накочує втому і роздратування, мучити безсоння, хоча сил практично не залишається. Шлюб цього мікроелементу підриває імунітет, роботу м'язів, з'являються проблеми зі стільцем і підвищується тиск. Які продукти мають багато магнію?
Магній називають «натуральним антистресовим фактором» завдяки здатності гальмувати процеси збудження в центральній нервній системі та знижувати чутливість організму до зовнішніх стресових впливів. Магній має важливе значення для організму жінок: при вагітності та грудному вигодовуванні та для полегшення фізичних та психологічних проявів передменструального синдрому, зменшення менструального болю.
Недостатній рівень магнію в організмі може спостерігатися при порушенні режимів харчування (дієта) , при збільшенні потреб у магнії або при дисбалансі надходження, метаболі.

 

Запрос по товару

Сопутствующие товары

Fitomelanin® в виде спрея « AMRITA GUARD» 21 экстракт из трав,100 мл

Fitomelanin® в виде спрея « AMRITA GUARD» 21 экстракт из трав,100 мл

209,00грн.
Количество:  
Быстрая помощь для восстановления защитных свойств поврежденных и воспаленных участков кожи. Серия AMRITA GUARD имеет ряд преимуществ: «Скорая помощь» при любых ситуациях Природная защита на каждый день Широкий спектр действия и применения 21 природный компонент Быстрое действие и ощутимый...
Подробнее 
Анкарцин "ОПТИМУМ" - Защитник всего живого. "Черное золото с Антарктиды"

Анкарцин "ОПТИМУМ" - Защитник всего живого. "Черное золото с Антарктиды"

429,00грн.
Количество:  

Анкарцин Optimum розчин призначений для основного оздоровчого курсу, наступного після стартового курсу, проведеного продуктом Анкарцин
розчин.
Високоефективний у складі комплексних оздоровчих програм : при синдромі хронічної втоми, депресивних станах, мігрені, епілепсії, захворюваннях серця і судин, аутоімунних процесах, патології шлунково-кишкового тракту. Нормалізує обмінні процеси на клітинному рівні. Має
антиоксидантну дію. Нейтралізує токсини.

Склад розчинний поліфенолкарбоновий комплекс (еумеланін, тирозин, ДОФА), основа - вода з органіч-
ним цитратом срібла.


Подробнее 
БИО – ДЕЗОДОРАНТ мэн унисекс , 100 мл.,не имеет аналогов в Европе

БИО – ДЕЗОДОРАНТ мэн унисекс , 100 мл.,не имеет аналогов в Европе

Производитель: Amrita 209,00грн.
Количество:  
ИННОВАЦИОННЫЙ БИО – ДЕЗОДОРАНТ для МУЖЧИН и для современных женщин Унисекс, не имеет аналогов. Природная защита на каждый день с широким спектром действия и использования. Биодезодорант-спрей Amrita Guard, 100 мл. Природная защита тела на каждый день. Обладает широким спектром действия и использования....
Подробнее 
Детокс Систем+ Артишок,очищение печени и всего организма, 60 капс. 3 в 1 Амрита

Детокс Систем+ Артишок,очищение печени и всего организма, 60 капс. 3 в 1 Амрита

499,00грн.
Количество:  

 ДЕТОКС СИСТЕМ – мощный комплекс для стимуляции естественных процессов пищеварения, детоксикации и защиты клеток печени и всего организма. Нормализует обменные процессы, очищает организм от токсинов. Способствует устранению высыпаний на коже, темных кругов под глазами и аллергических проявлений. В комплексе с Микотоном Innovision начинает программу детоксикации всего организма.


Подробнее 
Ополаскиватель для полости рта G21 Travel Kit , 100мл

Ополаскиватель для полости рта G21 Travel Kit , 100мл

Производитель: Amrita 209,00грн.
Количество:  
Растительный антисептик при заболеваниях горла, десен и полости рта. Серия AMRITA GUARD имеет ряд преимуществ: «Скорая помощь» при любых ситуациях Природная защита на каждый день Широкий спектр действия и применения 21 природный компонент Быстрое действие и ощутимый результат НЕ СОДЕРЖИТ:...
Подробнее 

Заказывающие этот товар, также выбирают

Цинк D3 Баланс. 30 капс. Амрита. Защита от вирусных инфекций

Цинк D3 Баланс. 30 капс. Амрита. Защита от вирусных инфекций

329,00грн.
Количество:  
Инновационный комплекс цинка с витаминами С, D3, Е и кверцетином для профилактики пневмонии и для здоровья кожи, волос и ногтей в одной капсуле. Источник цинка, кверцетина, витаминов С, D3, Е для укрепления иммунной системы и уменьшение риска осложнений респираторных вирусных инфекций. Диетическая добавка...
Подробнее 
Пробиотик- Бифидо-лакто комплекс, 30 капсул

Пробиотик- Бифидо-лакто комплекс, 30 капсул

Производитель: Amrita 299,00грн.
Количество:  
Комплекс рассчитан на приём 1 капсуле в день, для профилактики и 1 капсула утром и 1 капсула вечером после лечения антибиотиками. Взрослая доза. Мощная формула симбиотика (про- и пребиотиков) для восстановления баланса микрофлоры , которая содержит полный комплекс живых бифидо- и лактобактерий в кишечнорастворимой...
Подробнее 
Новый каталог Амрита-Март 2024 года : Комплексные продукты в стиле Wellnes

Новый каталог Амрита-Март 2024 года : Комплексные продукты в стиле Wellnes

Производитель: Amrita 20,00грн.
Количество:  
Каталог продукции – это более 100 ярких, красочных, информативных страниц с полным описанием продукции Amrita на украинском языке. В нём можно найти полезную информацию про весь ассортимент товаров компании «Амрита», о новинках, а также о продуктах, которые готовятся к выпуску. Вся...
Подробнее 
Фітосвічки «Чистоболін Екстра» Амріта 10 шт

Фітосвічки «Чистоболін Екстра» Амріта 10 шт

199,00грн.
Количество:  
Фітосвічки «Чистоболін Екстра»Амріта сприяє усуненню запалення органів малого таза; виявляє знеболювальну дію; проявляє імуностимулюючу дію. надає розсмоктуючу дію (осередків запалення); має протипухлинні властивості: запобігає поширенню метастазів, зупиняє зростання новоутворень; збуджує...
Подробнее 
Детокс Систем+ Артишок,очищение печени и всего организма, 60 капс. 3 в 1 Амрита

Детокс Систем+ Артишок,очищение печени и всего организма, 60 капс. 3 в 1 Амрита

499,00грн.
Количество:  

 ДЕТОКС СИСТЕМ – мощный комплекс для стимуляции естественных процессов пищеварения, детоксикации и защиты клеток печени и всего организма. Нормализует обменные процессы, очищает организм от токсинов. Способствует устранению высыпаний на коже, темных кругов под глазами и аллергических проявлений. В комплексе с Микотоном Innovision начинает программу детоксикации всего организма.


Подробнее 
MSM- Органическая сера.Здоровая кожа и суставы.Санаторий на дому, 60 капсул

MSM- Органическая сера.Здоровая кожа и суставы.Санаторий на дому, 60 капсул

289,00грн.
Количество:  
Есть вещества, без которых наша жизнь невозможна – такие как кислород, вода… Оказывается, к таким веществам относится и сера. Сера принимает участие в большинстве процессов в человеческом организме. Она необходима для формирования соединительных тканей, белков (коллаген, кератин), гормонов,...
Подробнее 

 В классическом майонезе используется уксус и яйца. Не всем подходят эти продукты.

Предлагаю замену классическому майонезу- майонез диетический- это соус, который не уступает майонезу, а наоборот, более полезен.

Рецепт:

 • 3 ст ложки оливкового масла
 • 1 ст ложка лимонного сока или яблочного уксуса
 • 1 ч ложка горчицы
 • 7 ст ложек сметаны
 • соль и перец - по вкусу.

Приготовление:
1. Смешиваем до однородной массы масло, лимонный сок, горчицу, со

 FitomelaninTM получен Харьковскими ученными из березового гриба Чага:

 При поглощении ультрафиолетовых лучей (УФ-лучей) FitomelaninTM превращает солнечную энергию в тепло, а также использует ее для восстановительно-окислительных реакций. Под действием тех же УФ-лучей FitomelaninTM поглощает активный кислород, обеспечивая антиоксидантную функцию.
FitomelaninTM легко проникает во все слои кожи. При этом он работает, как «молекулярное сито»: попадая в межклеточное пространство, FitomelaninTM собирает вредные вещества (свободные радикалы, токсины) и выделяет их на поверхность кожи во время ее обновления.
Важная особенность FitomelaninTM : мощный защитный механизм активируется как в жару, так и в холод, оберегая ваш организм в любое время года.

 Вынужденная самоизоляция молодых людей, ограничение движения и отсутствие возможности путешествия, приводит к ожирению, высокому кровяному давлению и повышению уровня  сахара в крови.

Согласно новому исследованию, ожирение, высокое кровяное давление и высокий уровень сахара в крови у молодых людей могут быть связаны с более сильным ухудшением мышления и памяти в более позднем возрасте.
Необходимы дополнительные исследования, чтобы узнать, какое влияние управление этими факторами риска в молодом возрасте оказывает на когнитивные способности в зрелом возрасте.

Выбор языка

Код баннера

 

Последние отзывы

Анти паразитарная программа Амрита 2024. Двухмесячный базовый курс
15.05.2024
5 из 5 звезд!
Приобрела комплекс для антипаразитарной программы. Комплекс очень понравился, при сравнении состава с...
«Комплекс для снижения веса». Оптимальная по эффективности комбинация.
14.05.2024
5 из 5 звезд!
Я не вперше беруся за цей комплекс. Насправді ви можете легко скинути 3 кілограми за місяць. Організм...
Экспертный комплекс «Худей на здоровье»
14.05.2024
5 из 5 звезд!
Я не вперше беруся за цей комплекс. Насправді ви можете легко скинути 3 кілограми за місяць. Організм...
08.02.2021
автор: Елена
5 из 5 звезд!
Доброго дня. Порадьте будь ласка що пити для лікування папіломавірусу, та нормалізації мікрофлори. Дякую
24.11.2018
автор: Ирина
5 из 5 звезд!
Чи можна приймати АНТИВІР під час вагітності?
09.11.2018
автор: Виктория
5 из 5 звезд!
Подскажите,что принимать от хронической молочницы(кандидоз)?