Ми надаємо сучасний та корисний сервіс, тому відправляємо нашу продукцію зручним для вас шляхом:
Знижуємо цукор
- Кориця - один із найкращих натуральних продуктів для зниження рівня цукру в крові.
- Додавайте її в каші, йогурти або напої.
- Вона допомагає поліпшити чутливість до інсуліну і стабілізувати рівень глюкози.
- Не забудь поділитися новиною із близькими
У чому проблема з двійником: цейлонська кориця, і бобовий аналог із Китаю ?
- Касія містять кумарин - потенційно токсичну для печінки речовину. Але в різних обсягах: у чайній ложці касії може міститися до 10 мг кумарину.
- А в чайній ложці цейлонської кориці - всього 0,03 мг.
- Безпечна доза кумарину на день - 0,1 мг на кілограм маси тіла.
- Це означає, що людині вагою 70 кг можна безпечно приймати не більше 7 мг кумарину на день.
- Кориця касії (або звичайна) є багатим джерелом кумарину. Це означає, що лише 1 чайна ложка кориці Cassia може перевищити добову норму. На жаль, кілька досліджень виявили, що надмірне вживання кумарину може спричинити пошкодження печінки.
- Тому слід приймати справжню корицю або цейлонська кориця або мексиканська кориця (Cinnamomum zeylanicum).
- Також було доведено, що кориця знижує кров’яний тиск при постійному вживанні протягом щонайменше 8 тижнів. У поєднанні всі ці фактори можуть допомогти знизити ризик серцевих захворювань.
Зараз поширеними є біологічно активні добавки для зменшення рівня цукору на рослинній основі. Амріта пропонує:
- сприяє підвищенню чутливості до інсуліну та нормалізації рівня цукру в крові;
- покращує метаболізм і розщеплення жирів;
- знижує апетит, пригнічує відчуття голоду, що дозволяє уникнути переїдання;
- позитивно впливає на роботу ШКТ, печінки та мікрофлори кишківника;
- активізує процес кровообігу та регенерації клітин, покращує структуру шкіри, оздоровлює волосся і зміцнює нігтьову пластину.
- зміцнює імунітет та підвищує захисні функції організму.
- сприяє нормалізації рівня цукру в крові та покращенню показників вуглеводного обміну;
- знижує ризик ускладнень діабету;
- позитивно впливає на шлунок та підшлункову залозу;
- покращує перистальтику кишківника.
- сприяють регенерації пошкоджених гепатоцитів та відновленню паренхіми печінки;
- пригнічують запальні процеси в печінці, жовчовивідних шляхах, підшлунковій залозі;
- виявляють спазмолітичну дію та покращують відтік жовчі, запобігаючи її застою.
- усуває відрижку, нудоту, метеоризм, біль в епігастральній ділянці та правому підребер'ї;
- покращує функціонування травних залоз та стимулює травлення
Причини закрепів за діабету:
- Порушення кровообігу. Діабетична ангіопатія призводить до проблем із кровообігом у системах найрізноманітніших органів, зокрема шлунково-кишкового тракту.
- Прийом лікарських препаратів. Багато ліків, показаних у разі діабету та інших супутніх захворювань, можуть мати побічні ефекти у вигляді утрудненої дефекації.
- Порушення нервової провідності. Нейропатія, яка є частим ускладненням цукрового діабету, викликає розлад провідності нервових імпульсів. У результаті скорочення м'язів стають менш активними, калові маси застоюються, виділяючи токсини.
- Крім перерахованих причин закрепу, існують й інші. Це недостатньо активний спосіб життя, вживання їжі всухом'ятку, переважання в раціоні продуктів із недостатнім вмістом клітковини. Утруднену дефекацію спричиняють і деякі захворювання органів травного тракту, пієлонефрит, гемороїдальні вузли тощо.
Як лікувати закреп:
Правильний питний режим. Щоб полегшити виведення калових мас із кишківника, протягом дня слід пити багато води, не менше 2 літрів. Починати потрібно відразу після пробудження. Щоденне вживання 200 мл простої води зранку матиме послаблювальний ефект і згодом призведе до регулярного випорожнення кишківника.
Дотримання дієти. Важливим правилом є вживання свіжих овочів і фруктів (крім тих, які мають високий глікемічний індекс). Грубі волокна чинитимуть стимулюючу дію на моторику кишківника і проштовхуватимуть харчові маси до виходу. У раціоні також має бути присутня рослинна олія, яка, огортаючи калові частинки, полегшує їхнє просування.
Підвищення рухової активності. Навіть піші прогулянки стимулюють перистальтику травного тракту, тоді як сидячий спосіб життя провокує ослаблення кишкової стінки та застій калових мас з їхнім подальшим гниттям і бродінням.
Захворювання печінки та жовчовивідних шляхів може призводити до закрепу:
Затримка випорожнень, що виникає внаслідок порушення рухової функції кишечнику, при різних захворюваннях жовчного міхура може супроводжуватися не зовсім однорідною клінічною симптоматикою. При зниженні тонусу жовчного міхура та зменшенні скоротливої активності сфінктерів може розвиватися спастичний закреп.
Корисним буде додати прийом 3 раза за 30 хв. До їжі:
- очищає організм від токсинів, важких металів, радіонуклідів, продуктів розпаду та накопичення синтетичних ліків;
- придушує грибкові, бактеріальні та вірусні інфекції;
- знімає запальні процеси в організмі;
- усуває кишкові розлади, порушення роботи шлунково-кишкового тракту, печінки та нирок;
- швидко відновлює після харчових та алкогольних отруєнь;
- незамінний у складі комплексних програм при алергічних захворюваннях.
Як допомогає:
- поглинає токсини та важкі метали, але не виводить важливі для життя природні мікроелементи (калій, кальцій, натрій, магній та ін.) та не порушує мінеральний обмін;
- захищає клітини від агресивної дії вільних радикалів;
- підвищує можливості самоочищення та саморегуляції організму;
- полегшує стан при онкологічних інтоксикаціях;
- ефективний в реабілітаційних заходах після курсів антибіотикотерапії, хіміо- та променевої терапії.
Сам жовчний міхур має важливу роль у системі травлення, і будь-які порушення в його роботі погано позначаються на всьому стані шлунково-кишкового тракту. Основна функція органу - не дати кислоті, яка сприяє перетравленню їжі, потрапити до порожнього кишківника і порушити слизову оболонку органу.
Як і в ситуації, коли необхідно усунути застій жовчі, рекомендується пити якомога більше води. Так густій жовчі буде легше потрапити в дванадцятипалу кишку. Ретельно прожовуйте їжу, їжте часто (5-6 разів на день), невеликими порціями і не переїдайте. Це особливо важливо в разі перегину жовчного міхура.
Властивість стимулювати відтік жовчі мають каші з цільнозернових круп, висівки, відварне м'ясо, зварені круто яйця, підсохлий пшеничний хліб (не свіжоспечений), кисломолочні продукти. Найкращий сніданок для відтоку жовчі - це гречана, вівсяна або рисова каша з нешліфованого зерна. Особливо корисними є яскраві овочі, такі як червоний перець, броколі та морква, а також фрукти з високим вмістом клітковини, наприклад, яблука та груші.
Навіщо нам взагалі потрібна жовч, чому про неї так багато розмов:
- Засвоєння жиророзчинних вітамінів АКДЕ
- Засвоєння жирних кислот
- (наприклад, омега-3)
- Активація панкреатичних і
- кишкових ферментів
- Активація перистальтики тонкого кишківника (сприяє
- випорожнення)
- Виведення холестерину з організму (це його єдиний
- шлях виведення, як і для всіх жиророзчинних токсинів. Тому часто при налагодженні жовчовідтоку зникає потреба в статинах).
- Виведення білірубіну, креатиніну
- Виведення токсинів, ліків, ксеноестрогенів, стероїдів, важких
- металів (не всіх)
- Санація ШКТ і жовчних проток від патогенів і паразитів за
- рахунок протимікробної, протигрибкової та антипаразитарної дії.
- За участю жовчі відбувається олужнення кислого хімусу (харчової грудки), регулюється кислотність у кишківнику і створюється оптимальний pH для активації та роботи ферментів.
- Створення необхідних умов для адекватного перетравлення їжі в тонкому кишечнику.
Людям, які страждають на цукровий діабет, добре знайомі проблеми, пов'язані з дефекацією. У зв'язку з особливостями захворювання у них часто спостерігаються зміни функціональної активності багатьох систем і органів, зокрема шлунково-кишкового тракту. Оскільки утруднена дефекація може призвести до негативних наслідків для здоров'я, необхідно знати, чому виникають і як лікуються закрепи за діабету.
Поширеність закрепів сягає 17-20% серед дорослих і 59% серед дітей. У 95% випадків це функціональний розлад, для лікування якого використовують проносні. Вони дають швидкий результат, але можуть викликати звикання. Щоб розв'язати проблему без подібних ефектів, необхідний комплексний підхід: раціональне харчування, дотримання питного режиму, фізичні навантаження і підтримка мікрофлори.
Пробіотики за закрепів у дорослих вирішують завдання балансування корисних і умовно-патогенних бактерій у кишечнику. Підтримуючи їхню рівновагу і правильну роботу, вони позитивно впливають на моторику і профілактику закрепів.
Закреп може бути епізодичним або хронічним. Епізодичний/ситуаційний розвивається під дією стресу, у подорожах, під час вживання деяких продуктів і ліків, сильного зневоднення та малорухливого способу життя. Хронічний закреп - це регулярна затримка випорожнень більше, ніж на 48 годин.
Одним із варіантів вирішення закрепів є прийом так званого синбіотика (пробіотик і пребіотик в одній капсулі). Часто просте рішення веде до значного полегшення симптомів. Часто просте рішення веде до значного полегшення симптомів. Адже прийом синбіотика, на відміну від поширених проносних, ефективно ліквідовує саму причину закрепів і відновлює регулярну роботу товстого кишківника.
Серед пробіотичних штамів відомо, що саме лактобактерії позитивно впливають на частоту щоденних випорожнень, з розм'якшенням їхньої консистенції та паралельно зі збільшенням частоти дефекації. А отже, прийом пробіотика призводить до полегшення симптомів геморою та ректальних ушкоджень, що супроводжують закрепи. Необхідно пам'ятати, що прийом синбіотика можливий у разі функціонального закрепу і завжди потребує індивідуального призначення за конкретного діагнозу.
Мікрофлора і моторика кишечника тісно пов'язані. З одного боку, порушення мікрофлори можуть стати причиною закрепу. З іншого - затримка випорожнень і використання проносних засобів та клізм позначається на складі кишкових бактерій.
Дослідження показали, що для дорослих із закрепами характерне зниження кількості біфідо- і лактобактерій зі збільшенням видів Veillionella. Прийом пробіотиків у разі закрепів може позитивно впливати на стан мікрофлори та нормалізацію випорожнень. Це підтверджено безліччю досліджень:
- Bifidobacterium animalis скорочували кишковий транзит у здорових жінок, літніх людей і в пацієнтів із синдромом подразненого кишечника.
- Позитивний ефект у пацієнтів із хронічними закрепами відмічено за використання пробіотичного напою, що містить окремі штами Lactobacillus casei та Bifidobacterium lactis.
- У дітей із функціональними закрепами призначення Lactobacillus reuteri сприяло збільшенню частоти випорожнень без значущої зміни їхньої консистенції.
Збагачення раціону пребіотиками та пробіотиками забезпечує нормальне функціонування кишкової мікрофлори. Корисні бактерії, що вживаються в препаратах, частково перебирають на себе функції постраждалої мікрофлори та створюють умови для її відновлення і зростання. На сьогодні фармацевтичний ринок пропонує багато пребіотиків. Також поширеними є біологічно активні добавки на рослинній основі. Амріта пропонує:
- Дозволено дітям із 3 років.
- Містить високу концентрацію сучасних штамів бактерій з клінічно доведеною ефективністю.
- Сприяє нормалізації кишкової мікрофлори.
- Кишковорозчинна капсула доставить неушкодженими 100% бактерій до кишківника - де вони проростуть і забезпечать свою дію.
- Усуває діарею, метеоризм, здуття живота та закрепи.
- Зменшує запальні процеси в кишечнику.
- Сприяє нормалізації мікрофлори піхви (при пероральному застосуванні).
- Допомагає в боротьбі з ожирінням.
- Зміцнює імунний захист проти застудних захворювань.
- Сприяє поліпшенню апетиту і стану шкіри.
Склад активних інгредієнтів на 1 капсулу: пробіотичний комплекс - Lactobacillus acidophilus (NCFM®) - 3,3*108 КУО, Lactobacillus paracasei (Lpc-37) - 3,3*108 КУО, Bifidobacterium lactis (Bi-07) - 1,7*108 КУО, Bifidobacterium lactis (Bl-04) - 3,3*108 КУО, Lactobacillus Casei (Lc-11) - 8,3*107 КУО - сумарно 1,25*109 КУО/капсулі = 3,75*109 КУО/грам; пребіотичний комплекс: олігофруктоза, інулін.
Глисти можуть стати причиною закрепів, жовчовивідних шляхах, підшлунковій залозі, алергії та судом:
- Паразити, які не визначаються аналізами, - звичайнісінькі та найпоширеніші: аскариди, гострики, волосоголови. Вони можуть бути причиною будь-яких порушень роботи шлунково-кишкового тракту (закрепів, проносів, нестійких випорожнень, болю в животі, порушення роботи печінки та підшлункової залози), алергічних проблем, ослаблення імунітету.
- Гельмінти нерідко спричиняють хронічну інтоксикацію нервової системи. Її симптоми - скрипіння уві сні зубами, астенія, судоми.
- Глисти можуть як посилювати вже наявні проблеми зі здоров'ям (наприклад, посилювати атопічний дерматит), так і сприяти появі нових захворювань.
На сьогодні фармацевтичний ринок попанує багато ліків для профілактики та попередження глистних інвазій. Також поширеними є біологічно активні добавки на рослинній основі. Амріта пропонує
«Гельмінтоцид», який створює несприятливі умови для життєдіяльності паразитів в організмі, сприяє вигнанню гельмінтів (гострики, аскариди), найпростіших (лямблії, амеби) і звільненню організму від продуктів їх життєдіяльності.
Прискорює усунення інтоксикації та диспептичних явищ, пов'язаних з глистовою інвазією. Нормалізує функціонування печінки, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів, кишечника.
«Флора Клін + чорний горіх» - це сучасний натуральний протипаразитарний комплекс широкої дії, який очищує організм від патогенної мікрофлори, захищає і підтримує функції органів травлення, знімає запалення та відновлює слизову. Продукт містить у своєму складі екстракт оплодня чорного горіха, яке допомагає стримувати розвиток хвороботворних бактерій, стійких до багатьох хімічних препаратів.
Бережіть своє здоров'я, рідних і близьких вам людей. Поділіться цією новиною з друзями.
Дата публикации 07.09.2024.