Натуральні продукти для
здоровʼя Amrita Health
Натуральна косметика
Amrita Beauty
TOP 20
Лидерів продажів

Лікарі назвали продукти, що провокують ризик інсульту

ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ
Ми надаємо сучасний та корисний сервіс, тому відправляємо нашу продукцію зручним для вас шляхом:

Інсульти є серйозними, потенційно небезпечними для життя медичними подіями, що призводять до втрати здоров'я та інвалідності.

Вони виникають, коли приплив крові до мозку припиняється - зазвичай це відбувається через тромб або розрив кровоносної судини. Існує низка чинників, які можуть підвищити ризик інсульту, одним із яких є дієта.

Нутриціологи не радять влітку вживати в їжу ці чотири продукти, щоб запобігти закупорці артерій:

  • Оброблене м'ясо
  • Соняшникова олія
  • Печиво
  • Смажена їжа.

"Оскільки більшість інсультів пов'язані з накопиченням жирових бляшок (атером) в артеріях, що постачають ваш мозок, продукти, які сприяють цьому, збільшують ваш ризик. Насичені та трансжири є основними винуватцями і включають такі продукти, як перероблене м'ясо (наприклад, ковбаси та гамбургери), соняшникова олія, печиво та смажені продукти, і це основні продукти, які здатні підвищити ризик інсульту.

Однак є й інші продукти, які також можуть підвищити ризик. Підвищений кров'яний тиск також спричиняє утворення атером, і тому високе споживання солі (наприклад, у чіпсах і беконі) збільшує ваш ризик.

Високе споживання цукру (наприклад, газованих напоїв) є ще одним ключовим фактором ризику інсульту, частково через його зв'язок зі збільшенням ваги та діабетом 2 типу, який спричиняє ушкодження і запалення артерій.

Деякі продукти можуть мати протилежний ефект і знизити ймовірність інсульту. Наприклад, якщо ви заміните соняшникову олію в салатах на маслинову або олію насіння льону - ви не тільки знизите ризик інсульту, а й займетеся профілактикою ушкодження і запалення артерій.
Замінивши перероблене м'ясо на М'ясо Халяль - ви знизите ризик інсульту.
Постійно займайтеся профілактикою серцево-судинних захворювань, які є головною причиною смертності в усьому світі. Неправильний спосіб життя, неправильний раціон, погана екологія, стреси - все це призводить до порушень і до виникнення небезпечних, часто хронічних, патологій.

Препарати для серця і судин Амріта - вибираємо відповідний фітопрепарат.
З турботою про ваше здоров'я експерти Амріта розробили бади для судин і серця.

Фітопрепарат "Дикий Ямс Діоскорея комплекс" для гармонізації серцево-судинної, нервової та гормональної систем.

Дієтична добавка "Капілярин Форте" нормалізує кровообіг і постачання тканин киснем, знижує згортання крові та зменшує ризик тромбозів, нормалізує тиск, покращує сон.

Рослинний препарат "Флюїда+ Garlik" знижує проникність стінок кровоносних судин і капілярів, сприяє зниженню рівня холестерину в крові, сприяє нормалізації серцевого ритму і посиленню амплітуди серцевих скорочень.

Усі бади Амріта виготовлені з натуральних компонентів, які пройшли екологічний і фармакологічний контроль. Лікувальні трави і плоди, використані у виробництві препаратів, давно довели свою ефективність, це: шоломниця байкальська, глід, валеріана, собача кропива, астрагал шерстистоквітковий, діоскорея ніппонська, горобина, шипшина, буркун та інші.

Загальні протипоказання до прийому бадів - індивідуальна чутливість.
Низку засобів не можна приймати під час вагітності, годування груддю, менструації та запальних захворюваннях ШКТ. Перед тим, як замовляти препарат, обов'язково проконсультуйтеся із сімейним лікарем, фітотерапевтом, нутриціологом.

Купити дієтичні добавки для здоров'я серця і судин за доступною ціною ви можете на сайті Амріта! Доставка здійснюється по Києву і всій Україні та Європі!

Детальнее на сайте.
Написать отзыв

Вас могут заинтересовать

«Капилярин-  Укрепления сосудов и профилактике атеросклероза, 60 капсул
Новинка!!!

«Капилярин- Укрепления сосудов и профилактике атеросклероза, 60 капсул

369,00грн. 349,00грн.
Количество:  
Фитокомпозиция с сосудисто-протекторным действием для улучшения микроциркуляции и кровоснабжение сердца и мозга. Диетическая добавка «Капиллярин Форте»: способствует снижению уровня артериального давления; способствует снижению уровня холестерина, обладает антисклеротическим действием; способствует...
Подробнее 
Дикий Ямс, 60 табл. Улучшает состояние при психических растройстройствах.Диоскорея комплекс

Дикий Ямс, 60 табл. Улучшает состояние при психических растройстройствах.Диоскорея комплекс

269,00грн.
Количество:  
Что делает? способствует снижению артериального давления; обладает успокаивающими, мягкими мочегонными и противоотечными свойствами для улучшения работы сердечно-сосудистой, нервной и гормональной систем; способствует регуляции гонадотропных гормонов и уменьшению выраженности вегето-сосудистых нарушений...
Подробнее 
Кардиокомфорт, 60 табл. Снижение давления, здоровье сердца и сосудов

Кардиокомфорт, 60 табл. Снижение давления, здоровье сердца и сосудов

259,00грн.
Количество:  
Сердце – один из главных органов нашего организма. Оно качает кровь, наполняя кислородом и полезными веществами все органы и системы. Поддерживать здоровье сердечно-сосудистой системы помогут бады – растительные препараты, компоненты которых положительно влияют на работу сердца и состояние...
Подробнее 
Лимфо Систем, 30 капсул. Amrita . Для улучшения работы лимфы

Лимфо Систем, 30 капсул. Amrita . Для улучшения работы лимфы

269,00грн.
Количество:  
Сбалансированный комплекс для оптимизации процессов очистки лимфы и улучшения функционирования лимфатической системы. Диетическая добавка «Лимфо Систем»: восстанавливает эластичность сосудистых стенок; оказывает кровоочистительное действие, способствует разжижению густых секретов и слизи;...
Подробнее 
Флюида + Гарлик для улучшения текучести крови и уменьшения риска тромбообразования

Флюида + Гарлик для улучшения текучести крови и уменьшения риска тромбообразования

219,00грн.
Количество:  
Диетическая добавка «Флюида»: снижает проницаемость стенок кровеносных сосудов и капилляров, способствует снижению уровня холестерина в крови; проявляет кровоочистительное действие и способствует улучшению текучести крови, уменьшению риска чрезмерного тромбообразования; расширяет периферические...
Подробнее 

Выбор языка

Код баннера

 

Последние отзывы

Анти паразитарная программа Амрита 2024. Двухмесячный базовый курс
15.05.2024
5 из 5 звезд!
Приобрела комплекс для антипаразитарной программы. Комплекс очень понравился, при сравнении состава с...
«Комплекс для снижения веса». Оптимальная по эффективности комбинация.
14.05.2024
5 из 5 звезд!
Я не вперше беруся за цей комплекс. Насправді ви можете легко скинути 3 кілограми за місяць. Організм...
Экспертный комплекс «Худей на здоровье»
14.05.2024
5 из 5 звезд!
Я не вперше беруся за цей комплекс. Насправді ви можете легко скинути 3 кілограми за місяць. Організм...
08.02.2021
автор: Елена
5 из 5 звезд!
Доброго дня. Порадьте будь ласка що пити для лікування папіломавірусу, та нормалізації мікрофлори. Дякую
24.11.2018
автор: Ирина
5 из 5 звезд!
Чи можна приймати АНТИВІР під час вагітності?
09.11.2018
автор: Виктория
5 из 5 звезд!
Подскажите,что принимать от хронической молочницы(кандидоз)?