Натуральні продукти для
здоровʼя Amrita Health
Натуральна косметика
Amrita Beauty
TOP 20
Лидерів продажів

ЯК УБЕРЕГТИСЯ ВІД РАДІАЦІЇ?

ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ
Ми надаємо сучасний та корисний сервіс, тому відправляємо нашу продукцію зручним для вас шляхом:

 Сьогодні дедалі більше стає актуальним проблема захисту від радіації. Що таке радіація нам відомо ще з часів катастрофи на Чорнобильській АЕС. Якими можуть бути наслідки від радіації ми всі бачили та відчуваємо навіть зараз. Але популяризація інформації щодо застосування ядерної зброї країною агресором змушує нас оновити знання, щоб розуміти як діяти.

Дехто шукає інформацію про наслідки катастрофи, інші ж – як захиститися від радіації в «домашніх умовах», ну й найпопулярніший запит – профілактика препаратами йоду.

Що таке радіація?

Як сказав герой американського серіалу «Чорнобиль», – це пулі, які зі швидкістю світла пронизують усе навкруги. Звичайно, це дуже примітивне пояснення, але для приблизного розуміння звичайній людині цього достатньо, щоб зрозуміти суть та небезпеку явища.

В процесі радіоактивного зараження відбувається порушення функцій різних органів та систем. Уражаються насамперед щитовидна залоза, поглинаючи радіоактивний йод від джерела випромінювання, органи кровотворення, шлунково-кишковий тракт та нервова система. Радіонукліди можуть потрапляти в організм не тільки з повітря при диханні, а із забрудненою їжею та водою і, як наслідок, відбувається отруєння та руйнування всього організму.

Що захищає від радіації?

Максимально дотримуватися особистої гігієни та чистоти оселі. Щодня робити вологе прибирання, змінювати одяг.
Одразу змінити одяг. При необхідності виходу на вулицю, одягати світлий одяг, який покриватиме все тіло. При поверненні додому його швидко випрати.
В першу чергу закрити вікна, прокласти щілини вологими ганчірками та не виходити на вулицю.
Їжу і воду запакувати у герметичну тару (пакети, пляшки, холодильник тощо).
Максимально захистити організм задля мінімізації наслідків потрапляння радіонуклідів.

Що з ліків пити при радіації?

Експерти Амріта рекомендують застосовувати спеціальні сорбенти сорбуючі продукти, антиоксиданти, радіопротектори та імунокоректори для захисту організму у випадку підвищення радіаційного фону та потрапляння радіовипромінювання в організм.

«Анкарцин®» – унікальний високоактивний природний меланін в спеціальній розчинній формі, що є сильнішим антиоксидантом – захисником ДНК клітин нашого організму. В умовах, коли на клітину діють агресивні фізико-хімічні фактори, наприклад радіаційне опромінення або хімічне отруєння, сприяє мінімізації деструктивних змін у внутрішніх органах, у тому числі в печінці, гіпоталамусі, щитовидній залозі, надниркових залозах, підшлунковій залозі, шлунку та кишечнику.
«Мікотон® Original» / «Мікотон® Innovision» – унікальний комплексний радіопротектор, біосорбент, імуномодулятор та антиоксидант. Має науково доведені надвисокі сорбційні властивості іонів важких металів (свинець, ртуть, вісмут, хром та ін.) та радіонуклідів (уран, плутоній, америцій, цезій, стронцій). Відрізняється від відомих ентеросорбентів тим, що він не поглинає легкі органічні мікроелементи (К, Na, Ca, Mg та ін.) і не порушує мінеральний обмін організму навіть при тривалому застосуванні. Достовірно зменшує рівень радіонуклідів в організмі людини в середньому в 5 разів протягом 10 діб.
«Міпро-Віт» – природний збалансований полівітамінний комплекс, а також імунокоректор та антиоксидант. Регулює роботу імунної системи, покращує стан при аутоімунних процесах, підвищує опірність організму в несприятливих екологічних умовах. Нормалізує ліпідний, вуглеводний та мінеральний обмін. Зменшує слабкість, покращує апетит, сон та настрій.

Профілактика йодом. Чому потрібно пити йод при радіації?

Всі рекомендації по йодопрофілактиці були надані ще в березні 2022 МОЗ України Наказ «Про затвердження Регламенту щодо проведення йодної профілактики у разі виникнення радіаційної аварії» де вичерпно роз'яснено за яких умов слід приймати стабільний йод (калію йодид) та рекомендоване дозування препарату.

Не слід забувати про певні нюанси стосовно прийому калію йодиду, та інших препаратів на основі стабільного (атомарного) йоду:

він є найбільш ефективним для людей віком до 40 років, що пов'язане з метаболізмом щитовидної залози;
він захищає лише щитовидну залозу від опромінення радіоактивним йодом під час радіоактивного ураження, але не здатний виводити радіацію з організму;
також, існують певні протипоказання при прийомі, зокрема: непереносимість йоду, тиреотоксикоз (підвищена функція залози), токсична аденома ЩЗ, дифузний чи вузловий токсичний зоб, вузловий зоб та людям в кого видалена щитоподібна залоза.
Яка добова доза йоду вважається нормою для здоров’я людини?

Добова потреба в йоді становить до 300 мкг. Для жінок добова норма йоду 150–300 мкг, для чоловіків — до 300 мкг.

Звісно, для термінового захисту щитовидної залози від радіації цього буде замало. Тому, МОЗ рекомендує разові заходи з ударними дозами неорганічного йоду, який не радять приймати на регулярній основі. Проте, в органічних форм йоду таких протипоказань немає, що робить ці препарати корисними для профілактики йододифіциту на постійній основі тривалий час.

Тому, приймаючи органічний йод до виникнення загрози надходження в організм радіоактивного йоду, ви тим самим компенсуєте дефіцит йоду і зменшуєте ризик поглинання радіоактивного йоду!

Для поповнення організму органічним йодом рекомендуємо «Фітойод Баланс», який містить не лише йод в органічній природній формі, а також біологічно активні речовини, що допомагають цей йод засвоїти. Окрім профілактики йододефіциту, він служить додатковим джерелом цинку та селену з високим ступенем засвоюваності їх організмом.

Але ми сподіваємось, що ніяких радіаційних катастроф більше ніколи не відбудеться. А рослинні продукти та експертні комплекси від AMRITA® і надалі продовжать якісно служити потребам вашого здоров’я і гарного самопочуття ваших близьких. Обов’язково буде мир, Україна переможе!
 

Детальнее на сайте.
Написать отзыв

Вас могут заинтересовать

АНКАРЦИН оптимум. Меланин+Дофа. Экономный курс

АНКАРЦИН оптимум. Меланин+Дофа. Экономный курс

429,00грн.
Количество:  

Анкарцин Optimum розчин призначений для основного оздоровчого курсу, наступного після стартового курсу, проведеного продуктом Анкарцин
розчин.
Високоефективний у складі комплексних оздоровчих програм : при синдромі хронічної втоми, депресивних станах, мігрені, епілепсії, захворюваннях серця і судин, аутоімунних процесах, патології шлунково-кишкового тракту. Нормалізує обмінні процеси на клітинному рівні. Має
антиоксидантну дію. Нейтралізує токсини.

Склад розчинний поліфенолкарбоновий комплекс (еумеланін, тирозин, ДОФА), основа - вода з органіч-
ним цитратом срібла.


Подробнее 
Анкарцин® FORTE. Меланин +Dofa. Оригинал Амрита

Анкарцин® FORTE. Меланин +Dofa. Оригинал Амрита

Производитель: Amrita 1 349,00грн.
Количество:  
Анкарцин®-раствор FORTE это комплексное оздоровление организма на клеточном уровне. Биотехнологичный антиоксидант для базисной очистки организма на клеточном уровне, восстановления метаболических процессов в клетках и снижения риска их злокачественного перерождения. Анкарцин Форте содержит: растворимый...
Подробнее 
Анкарцин® свечи, суппозитории.10 свечей

Анкарцин® свечи, суппозитории.10 свечей

Производитель: Amrita 329,00грн.
Количество:  
Засіб гігієнічний профілактичний ректальний/вагінальний «Анкарцин®» / «Ancarcin®» Рекомендації щодо застосування: як джерело біологічно активних речовин природного походження з антиоксидантними, імуномодулуюючими та загальнозміцнюючими властивостями для нормалізації репаративних...
Подробнее 
Микотон InnoVision + Меланин 60 т. , тройная сила: сорбент, иммуномодулятор и антиоксидант

Микотон InnoVision + Меланин 60 т. , тройная сила: сорбент, иммуномодулятор и антиоксидант

Производитель: Amrita 319,00грн.
Количество:  
МИКОТОН INNOVISION таблетки уникальный биосорбент, иммуномодулятор и антиоксидант на основе клеточных стенок гименофора лекарственного гриба Fomes Fomentarius. Выводит из организма токсины, тяжелые металлы, радионуклиды, но не выводит природные микроэлементы и не нарушает минеральный обмен. Устраняет кишечные расстройства, воспалительные процессы, помогает в подавлении вирусных и грибковых инфекций. Восстанавливает после пищевых и алкогольных отравлений. Незаменим в составе комплексных программ при аллергических заболеваниях и облегчении процессов онкологических интоксикаций.
Подробнее 
Микотон Original. Амрита XL - большой. Защита от радиации

Микотон Original. Амрита XL - большой. Защита от радиации

Производитель: Amrita 349,00грн.
Количество:  
Проверяйте контроль первого вскрытия, это залог вашего здоровья. Уникальный биосорбент на основе биомассы тел высших базидиальных грибов. Микотон Oririnal Амрита - Тройной щит для здоровья и Уникальный дар самой Природы Диетическая добавка "Микотон Амрита" разработана украинскими учеными Института...
Подробнее 
Мипро- Вит, 90 табл. Иммунокоректор. Высший гриб Fusarium sambucinum Fuckel var

Мипро- Вит, 90 табл. Иммунокоректор. Высший гриб Fusarium sambucinum Fuckel var

Производитель: Amrita 309,00грн.
Количество:  
на основе сухой биомассы лекарственного гриба Fusarium sambucinum Fuckel var. ossicolum ПОБЕДИТЕ АЛЛЕРГИЮ Распространение аллергии давно уже приняло масштабы всемирного бедствия. Учеными и врачами разных стран много лет ведутся активные поиски средств, способных решить эту проблему. Неожиданное решение...
Подробнее 

Выбор языка

Код баннера

 

Последние отзывы

Анти паразитарная программа Амрита 2024. Двухмесячный базовый курс
15.05.2024
5 из 5 звезд!
Приобрела комплекс для антипаразитарной программы. Комплекс очень понравился, при сравнении состава с...
«Комплекс для снижения веса». Оптимальная по эффективности комбинация.
14.05.2024
5 из 5 звезд!
Я не вперше беруся за цей комплекс. Насправді ви можете легко скинути 3 кілограми за місяць. Організм...
Экспертный комплекс «Худей на здоровье»
14.05.2024
5 из 5 звезд!
Я не вперше беруся за цей комплекс. Насправді ви можете легко скинути 3 кілограми за місяць. Організм...
08.02.2021
автор: Елена
5 из 5 звезд!
Доброго дня. Порадьте будь ласка що пити для лікування папіломавірусу, та нормалізації мікрофлори. Дякую
24.11.2018
автор: Ирина
5 из 5 звезд!
Чи можна приймати АНТИВІР під час вагітності?
09.11.2018
автор: Виктория
5 из 5 звезд!
Подскажите,что принимать от хронической молочницы(кандидоз)?