Натуральные продукты для
здоровья Amrita Health
Натуральная косметика
Amrita Beauty
TOP 20
Лидеров продаж

Акція. Соціальні ціна на Преміальні олії Amrita Nutrition

5

Акционное предложение с 03.08 по 15.08.2020 года действует Спец предложение:

  • При стоимости заказа от 800 грн. бесплатная доставка в отделении Новой Почты. 
  • При заказе от 1 350 грн. Доставка  по адресу Бесплатно + Подарок!* Подробнее
  • В акции участвуют товары со скидкой и подарки. Подробнее
  • Нова почта- беспечный простiр доставки
 
Наличие уточняйте
по телефону...

 Приобретая набор из трех премиальных масел "Амрита" получаете масла в подарочной упаковке по социальной цене!

 

 Створіть Ваш кулінарний шедевр разом з «Амрітою»!
Зберіть колекцію преміальних олій « Амріта», відчуйте себе митцем, створюючи власні унікальні композиції для максимального смаку та користі Ваших страв.


Преміальні олії Amrita Nutrition – це:
• Максимум якості та натуральний смак:
- технологія холодного віджиму: впродовж виробничого процесу температура не перевищує 40⁰С;
- екологічно чиста сировина;
- упаковка з темного скла;
- 100% натуральна олія (без домішок та ароматизаторів).
• Чудові смакові якості кожної олії.
• Комплекс незамінних жирних кислот та мікроелементів для Вашого здоров’я.
1. Технологія холодного віджиму.
Олії, отримані за технологією холодного віджиму, вважаються найбільш біологічно цінними, тому що в них залишається максимальна кількість корисних властивостей рослини. Холодний віджим – найбільш дорогий спосіб отримання олії, адже вихід кінцевого продукту з сировини при ньому не перевищує 30%.
Тому найчастіше виробники рослинних олій, які продають свою продукцію в роздрібних і аптечних мережах, використовують інші способи отримання олії (наприклад, гарячий віджим, екстракція), які дозволяють збільшити вихід готової олії, але не дозволяють настільки ж повно, як при холодному віджимі, зберегти ї ї корисні якості.
2. Використання екологічно чистої сировини без теплової та хімічної обробки.
Всі олії Amrita Nutrition виробляються із сировини, яка вирощується на екологічно чистих територіях, що дозволяє використовувати знак «100% екопродукт» на упаковці. Крім того, всі олії виробляються з термічно необробленого, сирого насіння, адже всім відомо, що високі температури знищують вітаміни.
3. Упаковка з темного скла забезпечує максимальне збереження всіх властивостей живих олій.
Більшість рослинних олій відносяться до групи поліненасичених жирів, що окисляються, коли їх нагрівають чи залишають відкритими на повітрі чи світлі. Вживати в їжу окислені жири не можна, тому що вони створюють вільні радикали, які знищують клітини життєво важливих органів. Крім того, більшість вітамінів руйнується на світлі. Щоб забезпечити максимальне збереження корисних властивостей олії і запобігти ї ї окисленню, найкраще підходить упаковка з темного скла. Обмежуючи доступ світла і повітря, вона дозволяє максимально зберегти всі вітаміни і корисні речовини протягом всього зазначеного терміну зберігання олії.
4. Чудові смакові властивості кожної олії.
Всі олії преміальної лінійки «Амріта» мають відмінні смакові якості, що робить їх вживання не тільки корисним, але й приємним. Додавайте їх у Ваші готові страви (наприклад, каші або супи), використовуйте як ідеальні салатні заправки, розкриваючи їх неповторний смак і аромат.
5. Комплекс незамінних жирних кислот та мікроелементів для Вашого здоров’я.
Незамінні жирні кислоти – альфа-ліноленова (Омега-3) і лінолева (Омега-6) – життєво важливі для нашого організму: з них утворюються всі інші потрібні жири, вони формують мембрани клітин, покращують стан шкіри, знижують рівень холестерину. Ці кислоти не синтезуються в організмі і повинні надходити з харчуванням: включення в щоденний раціон продуктів, що містять обидві ці кислоти, – запорука збереження здоров’я на довгі роки. Олі ї холодного віджиму преміальної лінійки «Амріта» є ідеальним джерелом незамінних жир-
них кислот! Лінійка органічно збалансована за вмістом поліненасичених жирних кислот, вітамінів А, D, E, C, K, B1, B2, B3, B12, коензимом Q10, каротином, макро- і мікроелементами. Всі олії доповнюють одна одну, тому регулярно вживаючи в їжу всю колекцію олій «Амріта», Ви зможете збалансувати комплекс корисних речовин, який має надходити в організм.

КУНЖУТНА ОЛІЯ

Витоки популярності кунжуту йдуть в далеке минуле: кунжут і кунжутна олія вже в 1500 році до н.е. стали використовуватися єгиптянами як продукти з лікувальними властивостями.
Кунжутна олія багата на поліненасичені жирні кислоти (лінолева, олеїнова, пальмітинова, стеаринова та ін.), вітаміни, гліцериди, бактерицидні речовини, амінокислоти та мікроелементи. Містить марганець, нікель, залізо, мідь, кальцій, фосфор і фітоестрогени. Всього в 100 г олії міститься 74% щоденної норми міді, 31,6% магнію і 35,1% кальцію.
Жирнокислотний склад олії кунжуту:
- лінолева кислота – 39-47%; - олеїнова кислота – 37-42%; - пальмітинова кислота – 8-11%
- стеаринова кислота – 5%; - альфа-ліноленова кислота – 0,2%.
Корисні властивості кунжутної олії:
• містить фітостерини, які виступають природною заміною холестерину і здатні знижувати його рівень в крові. Кунжутна олія – найцінніше серед усіх рослинних олій джерело фітостеринів;
• сезамолін, який також міститься в кунжутній олії, – природний антиоксидант, що омолоджує клітини, регулює кисневий обмін в організмі і зміцнює імунітет;
• завдяки фосфоліпідам кунжутна олія позитивно впливає на імунітет, функції репродуктивної та ендокринної систем, сприяє нормальному функціонуванню печінки, нервової і серцево-судинної систем, головного мозку;
• олію кунжуту корисно вводити в щоденний раціон при частих стресах, інтенсивних розумових наванта женнях, погіршенні пам’яті, розладі уваги. Кунжутна олія – ефективний профілактичний засіб хвороби Альцгеймера і розсіяного склерозу;
• кунжутна олія багата на речовини, які позитивно впливають на стан шкіри, волосся і нігтів (містить «вітаміни молодості» А, Е і С, вітаміни групи B, кислоти Омега-6 і Омега-9, фітостероли, фосфоліпіди, сквален, кремній, магній, фосфор, кальцій, цинк).
Будучи однією з найдавніших приправ, кунжутна олія служить важливим, часом незамінним, інгредієнтом  в кулінарії багатьох країн світу.
• широко застосовується в китайській кухні: додається в страви у вигляді заправки, попередньо змішавши ї ї з медом і соєвим соусом;
• використовується у консервуванні;
• додасть багатий вишуканий смак салатам, холодним соусам, кашам;
• кунжутну олію додають в різні овочеві, м’ясні та рибні страви;
• у гарячі страви цю олію рекомендується додавати безпосередньо перед подачею на стіл.
Спосіб вживання: вживати по 1 чайній ложці 2-3 раз на добу під час іжі як самостійний продукт або дода-вати як приправу у готові страви.
Відкриту олію необхідно зберігати у холодильнику не більше 3-х місяців.

ОЛІЯ НАСІННЯ ЛЬОНУ

Олія льону багата різними вітамінами, в основному групи В. Містить у великій кількості необхідні організму речовини: цинк, білок, лецитин, магній, калій, вітаміни А, В, F і E.
Найбільш важливі компоненти лляної олії:
- альфа-ліноленова кислота – 60% (Омега-3); - лінолева кислота – 20% (Омега-6);
- олеїнова кислота – 10% (Омега-9); - насичені жирні кислоти – 10%.
За своєю біологічною цінністю олія льону є безумовним лідером серед рослинних олій, завдяки найвищому вмісту життєво важливої для нашого організму – ліноленової кислоти Омега-3.
Омега-3 сприяє ефективному очищенню кровоносних судин від м’яких атеросклеротичних бляшок, знижує рівень холестерину в крові, має нормалізуючу дію на стінки кровоносних судин, підвищує їх еластичність.
Омега-3 жирні кислоти розріджують кров, тим самим перешкоджаючи утворенню тромбів.
Зазвичай щоденний раціон людини містить багато різних жирів, але необхідна кислота Омега-3 присутня в ньому найменше. Заповнюючи нестачу цієї кислоти в нашому організмі, ми не просто продовжуємо життя, але й піднімаємо його якість на більш високий рівень. Саме тому нам необхідно включати в наш щоденний раціон продукти, багаті жирною кислотою Омега-3.
З продуктами харчування в наш організм потрапляє також велика кількість жирних кислот Омега-6. Омега-6 забезпечує здоров’я шкіри, знижує рівень холестерину, покращує згортання крові. Однак надлишок Омега-6 в організмі може призвести до того, що кров стає дуже густою: тоді виникає небезпека утворення тромбів. Цю ситуацію може виправити лише Омега-3. Омега-6 так само необхідна для організму, як і Омега-3, але в організмі має бути правильне співвідношення цих жирних кислот. Ідеальним співвідношенням
Омега-6 до Омега-3 вважається 3:1. Щоб домогтися правильного балансу, не варто скорочувати споживання продуктів з вмістом Омега-6, але необхідно включити в свій раціон продукти зі вмістом Омега-3!
Лляна олія перевершує всі продукти звичайного раціону за вмістом ненасичених жирних кислот Омега-3 і Омега-6, будучи при цьому рекордсменом за вмістом Омега-3!

У достатній кількості ця кислота є лише у риб’ячому жирі і в олії насіння льону. При цьому вміст Омега-3 в лляній олії в 2 рази вище, ніж у риб’ячому жирі, що особливо важливо для людей, які дотримуються вегетаріанського харчування.
Завдяки максимальному вмісту кислоти Омега-3 олія насіння льону:
• є ідеальним природним засобом для профілактики і лікування атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, цукрового діабету та інших хвороб, пов’язаних з порушенням кровообігу, обміну речовин.
• знижує ризик інсульту на 40% при регулярному вживанні в їжу;
• рекомендується жінкам під час вагітності, тому що ліноленова кислота особливо необхідна зростаючому організму (така ж кислота міститься в материнському молоці);
• сприяє нормалізації обміну речовин і схудненню, так як Омега-3 регулює жирові обміни;
• завдяки лікувально-профілактичним властивостям олію льону застосовують при хворобах печінки, ки-шечнику, щитовидної залози, шлунку;
• при регулярному вживанні сприяє поліпшенню загального стану шкіри, нігтів и волосся;
• має ранозагоювальну дію при променевих ураженнях шкіри, обморожен-нях і опіках.
Лляна олія має приємний, злегка гіркуватий смак і досить сильний специфічний «рибний» запах (завдяки високому вмісту Омега-3). Олію льону можна вживати як в чистому вигляді, так і в суміші з іншими рослинними оліями. Вона ідеально підходить для заправки овочевих салатів і вінегретів, оригінальний смак при її додаванні набуває квашена капуста. Спробуйте змішати ї ї зі сметаною, майонезом та іншими складовими для приготування соусів. Лляною олією можна заправити кашу, варену картоплю, додавати в перші і другі страви. Дуже смачно і корисно змішувати олію насіння льону із сиром і зеленню.
Спосіб вживання: вживати по 1 чайній ложці 2-3 раз на добу під час іжі як самостійний продукт або додавати як приправу у готові страви.
Відкриту олію необхідно зберігати у холодильнику не більше 3-х місяців.

ОЛІЯ ГОРІХА ГРЕЦЬКОГО

Олія грецького (волоського) горіха – джерело корисних речовин і мікроелементів. До ї ї складу входять поліненасичені жирні кислоти, зокрема лінолева (Омега-6) і альфа-ліноленова (Омега-3); ретинол і каротиноїди, вітаміни А, Е, С, В, E а також мікро- і макроелементи (йод, залізо, кальцій, магній, цинк, мідь, фосфор, кобальт). Ця олія – рекордсмен за вмістом вітаміну Е і жирних кислот Омега-3 і Омега-6.
Ефективна дія олії грецького горіха при регулярному застосуванні:
• сприяє діяльності мозку. Жирні кислоти, що знаходяться в олії грецького горіха, покращують еластичність
та живлення капілярів мозку;
• покращує гостроту зору, сприяє побудові мембран клітин сітківки очей, тому олія грецького горіха особливо корисна людям, які багато працюють за комп’ютером, водіям, школярам, людям літнього віку;
• містить багато поліненасичених жирів, Омега-3 і Омега-6-жирних кислот, які розріджують кров, що в свою чергу запобігає появі кров’яних згустків, а це дозволяє уникнути інсультів. Тому олію волоського горіха рекомендується вживати людям похилого віку, які страждають на ішемічну хворобу серця, атеросклероз та гіпертонію;
• відбувається стимуляція перистальтики товстої і тонкої кишки, очищаються жовчні протоки від застояної жовчі;
• допомагає підвищенню імунітету і уповільненню процесів старіння організму за рахунок антиоксидантів, виводить радіонукліди, нормалізує роботу щитовидної залози і рівень цукру в крові;
• сприяє прискоренню процесів метаболізму, знижує рівень холестерину в крові, завдяки чому відбувається зниження ваги і омолодження організму;
• у склад олії входить рослинний фермент – ентиміріаза, який покращує утворення чоловічого сімені, а також сприяє кращому кровообігу в зоні статевих органів;
• завдяки тому, що горіх володіє протизапальними властивостями, ця олія сприяє загоюванню виразок, різного роду тріщин, ран, а також запальних захворювань слизових оболонок. Дуже широко разом з різними медикаментами застосовується для лікування варикозного розширення вен, фурункульозу, псоріазу та екземи;
• ця олія використовується як засіб, що покращує засмагу;
• зволожує, омолоджує, регенерує і тонізує шкіру, швидко вбирається, робить шкіру ніжною і шовкови-
стою.
Олію грецького горіха широко застосовують в кулінарії, ї ї додають при приготуванні кремів, вона чудово
підходить для приготування соусів і в якості заправки для салатів. Широко застосовується в східній кухні.
Спосіб вживання: вживати по 1 чайній ложці 2-3 раз на добу під час іжі як самостійний продукт або дода-
вати як приправу у готові страви.
Відкриту олію необхідно зберігати у холодильнику не більше 3-х місяців

Запрос по товару

Сопутствующие товары

Масло кунжутное. Премиум 100% Эко продукт. 200мл

Масло кунжутное. Премиум 100% Эко продукт. 200мл

Производитель: Компания«Ричойл» . Производитель масел "Компании Амрита" 200,00грн.
Количество:  
Масло кунжутное 100 %. Имеет сильный аромат и приятный вкус с нотками ореха и кунжутного семени. Является незаменимой частью японской и индийской кухни. Придает обычным блюдам неповторимый аромат и вкус. Можно использовать для приготовления картошки фри, заправки салатов и соусов, приготовления плова....
Подробнее 
Масло льняное Премиум 100% Эко продукт. 250мл

Масло льняное Премиум 100% Эко продукт. 250мл

Производитель: Компания«Ричойл» . Производитель масел "Компании Амрита" 107,00грн.
Количество:  
Лидер среди растительных масел по биологической ценности, незаменимый источник ненасыщенных жирных кислот Масло льна богато различными витаминами, в основном группы В. Содержит в большом количестве необходимые организму вещества: цинк, белок, лецитин, магний, калий, витамины А, В, F и E. Наиболее важными...
Подробнее 
МИКОТОН (экономичная упаковка). Мощный и безопасный сорбент.Природный иммуннокоректор
Скидка!!!

МИКОТОН (экономичная упаковка). Мощный и безопасный сорбент.Природный иммуннокоректор

Производитель: Amrita 260,00грн. 221,00грн.
Количество:  
МИКОТОН - это биологически активная добавка на основе натуральных грибных биополимеров: хитина, глюканов и меланинов. Разработан в Национальной академии наук Украины , прошел широкие медико-биологические и клинические испытания, запатентован в России и патентуется в Европе. По своей эффективности Микотон...
Подробнее 
Простацин. 60 табл.При заболеваниях простаты, снимает воспаление

Простацин. 60 табл.При заболеваниях простаты, снимает воспаление

Производитель: Amrita 189,00грн.
Количество:  
Простацин, 60 табл. по 500 м.,создан для оздоровления мочеполовой системы мужчин Диетическая добавка «Простацин» эффективна в составе комплексных оздоровительных программ при воспалительных заболеваниях мужской репродуктивной системы,при импотенции, простатите, аденоме простаты Уменьшает...
Подробнее 
Силатон прост, заменен на Силапрост 60 табл

Силатон прост, заменен на Силапрост 60 табл

Производитель: Рослина Карпат 180,00грн.
Количество:  
"...Нет такого растения, которое не было бы лекарственным, и нет такого заболевания, которое нельзя было бы излечить растением..." Тибетская народная мудрость Заболевания предстательной железы – одна из самых распространенных патологий мужского организма в возрасте 30-50 лет. По мнению...
Подробнее 

 Однажды на одной из английских фабрик вышел из строя паровой генератор. Каких только специалистов не приглашал фабрикант, но никто не смог его починить. И вот однажды пришел незнакомый человек и сказал, что может починить генератор. Фабрикант удивился, но решил дать мастеру шанс.

Аккуратно и методично тот начал простукивать различные участки машины, внимательно прислушиваясь к звукам, которые издавала металлическая поверхность. За десять минут он простучал датчики давления, термостаты, подшипники и соединения, где, как он предполагал, находится повреждение. Затем он подошёл к одному из коленчатых соединений и нанёс несильный удар молотком. Эффект был мгновенным. Что-то сдвинулось, и паровой генератор заработал.

Фабрикант долго благодарил мастера, и попросил его прислать счет, где были бы расписаны все виды работ. Вот что было написано в счете:
За десять минут простукивания - 1 фунт.
За знание того, куда нужно ударить - 9999 фунтов. Итого: 10000 фунтов.
Мораль: профессионализм - это не умение ударить, а умение ударить именно туда, куда нужно.

  В возрасте 40 лет когти орла становятся слишком длинными и гибкими и он не может схватить ими добычу. Его клюв становится слишком длинным и изогнутым и не позволяет ему есть. Перья на крыльях и груди становятся слишком густыми и тяжелыми и мешают летать. Теперь орел стоит перед выбором: либо смерть, либо длительный и болезненный период изменения, длящийся 150 дней…

Он летит в свое гнездо, находящееся на вершине горы и там долго бьется клювом о скалу, пока клюв не разобьется и слезет… Потом он ждет, пока не отрастет новый клюв, которым он вырывает свои когти… Когда отрастают новые когти, орел ими выдергивает свое слишком тыжелое оперение на груди и крыльях… И тогда, после 5 месяцев боли и мучений, с новыми клювом, когтями и оперением орел снова возрождается и может жить еще 30 лет…

Очень часто для того,чтобы жить,мы должны измениться, иногда этот процесс сопровождают боль, страх, сомнения… Мы избавляемся от воспоминаний, привычек и традиций прошлого… Только освобождение от груза прошлого позволяет нам жить и наслаждаться настоящим и подготовить себя к будущему…

Любовь способна украсить все вокруг. В особенности, если это любовь к ЖИЗНИ.
Ваше видение станет ясным, только если вы будете смотреть в свое сердце. Те, кто смотрят наружу - фантазируют. Те, кто смотрят во внутрь -пробуждаются...
Карл Густав Юнг

 В субботу, 12 апреля, Центру обслуживания клиентов в городе Херсоне исполнилось 7 лет.

Праздничное мероприятие, посвященное этой замечательной дате, проходило в Херсонском Доме Пионеров. Участвовали более 80 человек – Члены Клуба из Херсона, а также гости из ближайших городов Николаев, Скадовск, Новая Каховка, пгт Цюрупинск и Голая Пристань.

Торжественная часть праздника началась с презентации Компании, которую провела Рубиновый директор Землянова Виктория. Участники ознакомились с историей создания Компании «Амрита» и этапами развития «Амриты» в Херсоне.

Продолжила торжественную часть    Подробнее:---->>>

Код баннера

 

Последние отзывы

Базовый комплекс:Амрита_2020 - Здоровые суставы
21.07.2020
5 из 5
Владимир Оплещут 10 років користуюся продукцією! Хондроетин форте показав неймовірний результат, минули...
L- Лизин 60 т, оригинал -Амрита
06.07.2020
5 из 5
начала принимать 2 года назад, герпес почти отступил, повторяю раз в полгода курсами, насчет кожи не...
L-Лизин. 60 табл. по 500 мг. При вирусных инфекциях, иммунодефицитных состояниях. Амрита
06.07.2020
5 из 5
начала принимать 2 года назад, герпес почти отступил, повторяю раз в полгода курсами, насчет кожи не...
24.11.2018
автор: Ирина
5 из 5
Чи можна приймати АНТИВІР під час вагітності?
09.11.2018
автор: Виктория
5 из 5
Подскажите,что принимать от хронической молочницы(кандидоз)?
21.02.2018
автор: Светлана
5 из 5
Скажите пожалуйста купила микотон и мипро-вит.У меня алергия на бытовую пыль,аутоиммунный тиреоидит,ВСД.Мышцы...