Натуральні продукти для
здоровʼя Amrita Health
Натуральна косметика
Amrita Beauty
TOP 20
Лидерів продажів

Магний В6 Баланс+ L-теанин+ Лецитин подсолнечный. Крепкие нервы

5
ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ
Ми надаємо сучасний та корисний сервіс, тому відправляємо нашу продукцію зручним для вас шляхом:
279,00грн.
Количество:

Галерея


 Компания Амрита продолжает улучшать качество и эффективность своей продукции. Так в Магний В6 Баланс+ Лецитин подсолнуха добавлен L-теанін- уникальная аминокислота которая не вырабатываются в организме человека и должна поступать с пищей.
Улучшенный продукт по эффективности и полезным свойствам на порядок превосходит имеющиеся на рынке продукты с Магнием.

«Магній В6 Баланс + L-теанін» від Amrita – унікальний комплекс легкозасвоюваного магнію з вітаміном В6 та лецитином в поєднанні з амінокислотою L-теанін для нормалізації функціонального стану нервової системи. Надає заспокійливу і розслаблюючу дії. Сприяє зменшенню дратівливості та тривожності. Допомагає знизити фізіологічні реакції на стрес, такі як рівень кортизолу, серцевий ритм та кров’яний тиск. Позитивно впливає на відновлення емоційного комфорту і нормалізації якісного сну. Дієвий при м'язових судомах, відчутті поколювання в м'язах.

Склад:

 • Магнію цитрат це магнієва сіль лимонної кислоти, найбільш рекомендована форма магнію багатьма дієтологами. Дослідження показують, що цей тип є однією з найбільш біодоступних форм магнію, тому він легше всмоктується у травному тракті, ніж інші форми. Магній є важливою складовою багатьох фізіологічних функцій, включаючи виробництво енергії, синтез нуклеїнової кислоти та білка, транспорт іонів, сигналізацію клітин, а також має структурні функції. Магній задіяний у більш ніж 300 біохімічних реакціях, що відбуваються в організмі. Він бере участь в енергетичному обміні та синтезі білків, допомагає нормальній роботі м'язів і нервової системи, підтримує стійкий ритм серця та здоров'я імунної системи, а також зберігає кістки міцними.
 • Вітамін В6 (у формі піридоксин гідрохлориду) являє собою одну з ізоформ вітаміну В6, який в організмі людини перетворюється на активну форму – піридоксальфосфат (піридоксаль-5′-фосфат). Ця речовина необхідна для нормального функціонування центральної та периферичної нервової системи: бере участь у синтезі нейромедіаторів: серотоніну, глютамінової кислоти, ГАМК, а також синтезу та трофіки мієлінової оболонки периферичного нерву та аксону. Вітамін В6 відіграє важливу роль в обміні речовин та багатьох метаболічних процесах: синтезу та транспортуванню амінокислот, гемоглобіну, простагландинів, сприяє перетворенню фолієвої кислоти в її активну форму та ін. Він також бере участь у процесах жирового обміну: покращує використання ненасичених жирних кислот, знижує рівень холестерину та ліпідів у крові. Вітамін В6 покращує засвоєння магнію у шлунково-кишковому тракті та його проникнення в клітини.
 • L-теанін це унікальна амінокислота, що не виробляється самостійно в організмі людини та має виражені нейропротективні та заспокійливі властивості. За своєю хімічною структурою вона є природним аналогом глутамінової кислоти (глутамату) – найважливішого нейромедіатора ЦНС. L теанін впливає на активність та діяльність головного мозку, підвищуючи синтез нейромедіаторів, відповідальних за передачу сигналу між клітинами мозку та збільшуючи вироблення та концентрацію рівня гамма -аміномасляної кислоти (ГАМК/GABA), що, в свою чергу, відіграє важливу роль в управлінні стресом, сприяючи розслабленню та зниженню тривожності. Теанін сприяє зниженню фізіологічних реакцій на стрес, таких як рівень кортизолу, серцевий ритм та кров’яний тиск. Це допомагає зберегти баланс в організмі за умов стресових ситуацій. Завдяки своїй здатності збільшувати рівень альфа-хвиль в мозку, які асоційовані з релаксацією, L-теанін може сприяти глибшому та більш відновлювальному сну, допомагає поліпшити якість сну, роблячи його більш спокійним і неперервним. На відміну від седативних засобів для сну, L-теанін не викликає сонливості або залежності. Завдяки синергетичній дії з лецитином, L-теанін впливає на відновлення нервових клітин, а також посилює заспокійливий ефект та релаксуючий вплив магнію на м'язи та нервову систему, що може допоможе в період високого стресу.
 • Лецитин соняшниковий це корисна суміш вільних жирних кислот і фосфоліпідів, до якої входять тригліцериди, фосфоліпіди й гліколіпіди. В соняшниковому лецитині, на відміну від соєвого лецитину, немає фітоестрогенів – рослинних гормонів. Тому лецитин соняшнику безпечний для чоловіків і не викликає змін гормонального фону у жінок. Лецитин в організмі відіграє дуже важливу роль. З нього на 50% складаються клітини печінки, 30% захисної оболонки мозку і 17% всіх нервових клітин організму. Так саме, із з'єднань лецитину складаються мембрани нейронів. Жирні кислоти, які містяться в лецитині, також впливають на рівень стресу і виступають природним антидепресантом. Зокрема, фосфатидилхолін, що є одним з фосфоліпідів лецитину, є одним з найпотужніших натуральних антиоксидантів. Він допомагає захистити клітини від пошкоджень в результаті процесів окиснення.

«Магній В6 Баланс + L-теанін» від Amrita – унікальний комплекс легкозасвоюваного магнію з вітаміном В6 та лецитином в поєднанні з амінокислотою L-теанін для нормалізації функціонального стану нервової системи. Надає заспокійливу і розслаблюючу дії. Сприяє зменшенню дратівливості та тривожності. Допомагає знизити фізіологічні реакції на стрес, такі як рівень кортизолу, серцевий ритм та кров’яний тиск. Позитивно впливає на відновлення емоційного комфорту і нормалізації якісного сну. Дієвий при м'язових судомах, відчутті поколювання в м'язах.

 • Рекомендації щодо застосування:
 • дітям від 6 до 14 років по 1 порції (2 таб) 1 раз на добу;
 • дорослим та дітям від 14 років по 1 порцї (2 таб) 1-2 рази на добу за 30 хв до їжі, запиваючи достатньою кількістю води.
 • Термін застосування 1-3 місяці.

Застереження: не слід перевищувати рекомендовану добову кількість. Вагітним застосування можливе виключно за призначенням лікаря. Дієтичну добавку не варто використовувати як заміну повноцінному харчуванні.

Протипоказання: діти до 6 років, жінки в період лактації, підвищення чутливості до будь-якого з компонентів. Не являється лікарським засобом.

ПЕРЕВАГИ УДОСКОНАЛЕНОЇ ФОРМУЛИ:

 • Легко засвоювається і діє комплексно завдяки синергічній комбінації магнію з вітаміном В6 і лецитином;
 • ЕФЕКТИВНА ФОРМУЛА З L-ТЕАНІНОМ, який посилює заспокійливий ефект та релаксуючий вплив магнію на нервову систему та м'язи, що може допомогти в період високого стресу;
 • В таблетках , які легко поділити;

ІДЕАЛЬНИЙ ДЛЯ ВЕГЕТАРІАНЦІВ І ВЕГАНІВ

L-теанін натуральна субстанція стимулює функцію гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК). Впливаючи на ЦНС, теанін посилює розслаблення та зменшує тривожність.
Ключові можливості L-теаніну:
* Позитивний вплив на когнітивні функції (увагу, концентрацію, пам'ять) - посилює приплив крові та кисню до мозку, стимулює нейротрансмітери, що відповідають за функціонування мозку.
* Нейропротективні властивості (захист нейронів від ушкоджень) - запобігання окисного стресу і пов'язаних із ним негативних наслідків за рахунок збільшення ацетилхоліну, поліпшення когнітивних функцій Профілактика нейродегенеративних захворювань (хвороби Альцгеймера і Паркінсона).
* Поліпшення емоційного благополуччя людини - підвищує настрій, зменшує тривожність. Теанін гальмує вироблення кортизолу і руйнує вже синтезований гормон, що пьодтримує емоційну стійкість і психічне здоров'я.
* Боротьба з безсонням - знімає нервове збудження та створює умови для глибокого та якісного сну. Це необхідно для тих, хто страждає від безсоння або має проблеми зі сном.
* Покращення гостроти зору - підвищує зорову чіткість і запобігає розвитку захворювань, пов'язаних зі старінням.
* Пригнічення зворотного захоплення глутамату. Пригнічення цього процесу дає змогу досягати оптимальної рівноваги в роботі нейронів і забезпечує нормальне функціонування мозку.

*Полегшує напруження і зменшує болі в м'язах після інтенсивних фізичних навантажень.

* Підвищує ефективність кофеїну, знижує негативні наслідки, при спільному вживанні. L-теанін знижує навантаження, пом'якшуючи негативний вплив кофеїну, запобігаючи гіпертонії та проблемам із серцем.
* Зменшує симптоми клімаксу. Дослідження показали, що теанін взаємодіє з нейротрансмітерами в головному мозку, збільшуючи рівень гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК) і серотоніну - хімічних речовин, які відповідають за відчуття спокою, розслаблення та підтримання гарного настрою. Підвищений ГАМК зменшує відчуття тривоги, а також покращує сон.
* Омолодження організму: чинить омолоджувальну дію на клітини і тканини. Прискорює процеси регенерації та відновлення, що сприяє підтримці молодості організму на клітинному рівні. Дослідження показують, що L-теанін здатний запобігати окислювальному стресу і підвищувати активність антиоксидантних систем в організмі. Це сповільнює процес старіння та сприяє захисту клітин від пошкодження вільними радикалами.
* L-теанін корисний у процесі омолодження шкірного покриву, покращуючи тонус і еластичність.

Купуйте оновлений «Магній В6 Баланс + L-теанін» -з набіром «Позбудься стресу» зі знижкою 15% унікальний комплекс магнію для здоров’я нервової системи, серця, м’язів та кісток!

Запрос по товару

Сопутствующие товары

L-лізину 60 т. 800 мг. Посилює імунітет і надає антибактеріальний ефект

L-лізину 60 т. 800 мг. Посилює імунітет і надає антибактеріальний ефект

Производитель: Amrita 299,00грн.
Количество:  
Общеукрепляющее средство при вирусных инфекциях, синдроме хронической усталости, иммунодефицитных состояниях, повышенных умственных и физических нагрузках. Форма выпуска и дозировка; 60 табл. по 500 мг. Состав: L -лизин( 400мг.), высушенные и переработанные плоды малины, витамин С Основные показания...
Подробнее 
АНКАРЦИН ОПТИМУМ . Меланин + ДОФА.Защитник всего живого

АНКАРЦИН ОПТИМУМ . Меланин + ДОФА.Защитник всего живого

429,00грн.
Количество:  

Анкарцин Optimum розчин призначений для основного оздоровчого курсу, наступного після стартового курсу, проведеного продуктом Анкарцин
розчин.
Високоефективний у складі комплексних оздоровчих програм : при синдромі хронічної втоми, депресивних станах, мігрені, епілепсії, захворюваннях серця і судин, аутоімунних процесах, патології шлунково-кишкового тракту. Нормалізує обмінні процеси на клітинному рівні. Має
антиоксидантну дію. Нейтралізує токсини.

Склад розчинний поліфенолкарбоновий комплекс (еумеланін, тирозин, ДОФА), основа - вода з органіч-
ним цитратом срібла.


Подробнее 
Антивир, природный антибиотик. (60 таб.) Оригинал

Антивир, природный антибиотик. (60 таб.) Оригинал

Производитель: ООО "НПФ "Уссури-Флор" 279,00грн.
Количество:  
Антивир- эффективный противовирусный препарат, на основе растений Уссурийской тайги: содержит уникальную композицию из редких лекарственных растений Уссурийской тайги, собранных в экологически чистых районах Приморского Края; обладает мощными бактерицидными, антивирусными, антисептическими, антигельминтными...
Подробнее 
Детокс Систем+ Артишок,очищение печени и всего организма, 60 капс. 3 в 1 Амрита

Детокс Систем+ Артишок,очищение печени и всего организма, 60 капс. 3 в 1 Амрита

499,00грн.
Количество:  

 ДЕТОКС СИСТЕМ – мощный комплекс для стимуляции естественных процессов пищеварения, детоксикации и защиты клеток печени и всего организма. Нормализует обменные процессы, очищает организм от токсинов. Способствует устранению высыпаний на коже, темных кругов под глазами и аллергических проявлений. В комплексе с Микотоном Innovision начинает программу детоксикации всего организма.


Подробнее 
Микотон Original. Меланин + b глюканы. Амрита XL. Месячный курс

Микотон Original. Меланин + b глюканы. Амрита XL. Месячный курс

Производитель: Amrita 349,00грн.
Количество:  
Микотон Амрита, прошел обширные медико-биологические и клинические испытания в ряде институтов и клиник Киева, Львова, Луцка и Донецка. Также Микотон прошёл ряд успешных испытаний в лабораториях Чернобыля. Запатентован в Европе, США и России. По своей эффективности превосходит японские, китайские и...
Подробнее 
Хлорелла, с Французского побережья, 90 капс. Детокс, снижение веса

Хлорелла, с Французского побережья, 90 капс. Детокс, снижение веса

Производитель: Amrita Наявність уточнюйте
за телефоном...
Один з цілющих напоїв, який дуже популярний на заході й використовуються там для питного лікування та оздоровлення – хлорела. Унікальна водорость хлорела, що живе в прісних водоймах, схожа за властивостями на спіруліну. Її вважають сильним антиоксидантом, а також джерелом рослинного білка. Є обмежена...
Подробнее 

Заказывающие этот товар, также выбирают

Антивир, природный антибиотик. (60 таб.) Оригинал

Антивир, природный антибиотик. (60 таб.) Оригинал

Производитель: ООО "НПФ "Уссури-Флор" 279,00грн.
Количество:  
Антивир- эффективный противовирусный препарат, на основе растений Уссурийской тайги: содержит уникальную композицию из редких лекарственных растений Уссурийской тайги, собранных в экологически чистых районах Приморского Края; обладает мощными бактерицидными, антивирусными, антисептическими, антигельминтными...
Подробнее 
Сорбокапс - лучший сорбент для организма. 24 табл
Новинка!!!

Сорбокапс - лучший сорбент для организма. 24 табл

Производитель: ООО "Фиттэкс" г.Харьков 189,00грн.
Количество:  
Удобный, современный, природный, 5-компонентный сорбент для нормализации функции ЖКТ. Сорбокапс - современное профилактическое средство для расширения адаптационно-компенсационных резервов организма, для повышения его защитных сил, снижения риска возникновения разных патологий, заболеваний. Имеет универсальное...
Подробнее 
Лимфо Систем, 30 капсул. Amrita . Для улучшения работы лимфы

Лимфо Систем, 30 капсул. Amrita . Для улучшения работы лимфы

269,00грн.
Количество:  
Сбалансированный комплекс для оптимизации процессов очистки лимфы и улучшения функционирования лимфатической системы. Диетическая добавка «Лимфо Систем»: восстанавливает эластичность сосудистых стенок; оказывает кровоочистительное действие, способствует разжижению густых секретов и слизи;...
Подробнее 
Кальций кораловый морской, 60 табл.,+К2+ Д3+витамин С

Кальций кораловый морской, 60 табл.,+К2+ Д3+витамин С

Производитель: Amrita 309,00грн.
Количество:  
Растительная формула органического кальция из красных коралловых водорослей Lithothamnium из экологически чистого региона Франции в комплексе с витаминами К2, D3 и ацеролой (источником натурального витамина С), которые в по соединении усиливают абсорбцию и эффективность друг друга, при этом организм...
Подробнее 
Цинк D3 Баланс. 30 капс. Амрита. Защита от вирусных инфекций

Цинк D3 Баланс. 30 капс. Амрита. Защита от вирусных инфекций

329,00грн.
Количество:  
Инновационный комплекс цинка с витаминами С, D3, Е и кверцетином для профилактики пневмонии и для здоровья кожи, волос и ногтей в одной капсуле. Источник цинка, кверцетина, витаминов С, D3, Е для укрепления иммунной системы и уменьшение риска осложнений респираторных вирусных инфекций. Диетическая добавка...
Подробнее 
Хлорелла, с Французского побережья, 90 капс. Детокс, снижение веса

Хлорелла, с Французского побережья, 90 капс. Детокс, снижение веса

Производитель: Amrita Наявність уточнюйте
за телефоном...
Один з цілющих напоїв, який дуже популярний на заході й використовуються там для питного лікування та оздоровлення – хлорела. Унікальна водорость хлорела, що живе в прісних водоймах, схожа за властивостями на спіруліну. Її вважають сильним антиоксидантом, а також джерелом рослинного білка. Є обмежена...
Подробнее 

Вживання добавок з пігментом, який міститься в шпинаті та яйцях, може поліпшити зір і навіть роботу головного мозку.

 

Чи справді це так?
Зазвичай ми й не замислюємося про те, що маємо зір, проте здатність бачити - це одне з найдивовижніших сенсорних відчуттів нашого організму.
Наші очі здатні не тільки розрізняти предмети на відстані, а й бачити незліченну кількість колірних відтінків.
Для здоров'я очей насамперед необхідні пігменти, які називаються макулярні каротиноїди. Саме вони надають моркві помаранчевого кольору, і навіть можуть зробити броколі фіолетовою.
Вони здатні перетворюватися на вітамін А і захищають сітківку від шкідливого впливу ультрафіолетових променів.
В останні кілька років дослідники довели, що вживання дієтичних добавок із цими пігментами може істотно поліпшити зір.
Вони допомагають гостріше сприймати кольори і контрасти, зменшують засліплення від яскравого світла і прискорюють відновлення зору після нього.
Макулярні каро

В Одессе говорят: "Не делай мне нервы!'. Но ворвавшийся два года в нашу жизнь вирус, тех кто не нервничал, сделал нервными. Восемь лет назад, когда началась скрытая война, многие думали пронесет. В 2022 году не пронесло. Война делает нервы всем. И если раньше  работа, семья, отношения или что-то еще, стресс может играть важную роль в жизни людей. И, если их не контролировать, стресс и тревога могут иметь серьезные побочные эффекты , такие как долговременные проблемы с сердечно-сосудистой системой, сексом, пищеварением и психическим здоровьем.

Чтобы оставаться здоровым, крайне важно контролировать уровень стресса, поэтому мы считаем, что каждый может извлечь выгоду из дара расслабления в любое время года.

Прочитав отзывы клиентов и проанализировав исследования методов снятия стресса, мы собрали 5 лучших идей подарков для снятия стресса для всех в вашей жизни.

Нервная система человека часто испытывает повышенные нагрузки, и не всегда дыхательных техник или медитации достаточно, чтобы справиться с этими нагрузками и вернуться в состояние покоя. Быстро побороть стресс помогут успокоительные бады на травах. Важно не забывать: натуральное успокоительное – это «скорая помощь» для нервов, успокоительные таблетки снизят тревогу и устранят неприятные симптомы перегруженности нервной системы, а вот для комплексной борьбы с хроническим стрессом нужна помощь психолога.

Одна из главных ошибок которые совершают потребители это не знают они какой витамин Д3 - принимают.

А Витамин Д3, как и любые продукты бывают разные и не все безопасны.

Холекальциферол - неактивная форма витамина D, именно она нужна для коррекции его дефицита, чтобы все системы организма работали исправно, и вы чувствовали себя хорошо. Препарат холекальциферола безопасен-  вероятность передозировки мала. Но есть другая, активная форма витамина D - кальцитриол. Его можно принимать только под контролем врача и по медицинским показаниям.

Компания Амрита использует 100% -  Витамин D3 с холекальциферола (Швейцария) – 50 мкг (2000 МО). Вспомогательные вещества Оливковое масло extra virgin (Италия) в отличие от подсолнечной, имеет щелочной баланс и улучшает усвоение витамина D3 организмом. С успехом может использоваться Веганами, так как Витамин D3 с холекальциферола (Швейцария) – 50 мкг (2000 МО), не требует приема жирной пищи, тк в каждой капсуле уже есть оливковое масло( Италия).

Отзывы посетителей (1):

5 из 5 звезд!
Гость
17.07.2022
Дуже дієвий препарат Магній B6 БАЛАНС, провірено особисто!!!

Выбор языка

Код баннера

 

Последние отзывы

Индол-3-карбинол (брокколи экстракт), 200 мг. 30 капсул
19.06.2024
5 из 5 звезд!
В мене була профілактика ендометріозу. Після курсу пройшли болі в низу живота, і місячні стали не такими...
Индол-3-карбинол (брокколи экстракт), 200 мг. 30 капсул
19.06.2024
5 из 5 звезд!
Придбала даний препарат,т.як не перший рік турбує мастопатія і пмс, в самих жахливих проявах…болі в грудях...
Индол-3-карбинол (брокколи экстракт), 200 мг. 30 капсул
19.06.2024
5 из 5 звезд!
Сподобався, беру вже не одну баночку, з ним немає проблем з туалетом, молочні залози перестають наливатись,...
08.02.2021
автор: Елена
5 из 5 звезд!
Доброго дня. Порадьте будь ласка що пити для лікування папіломавірусу, та нормалізації мікрофлори. Дякую
24.11.2018
автор: Ирина
5 из 5 звезд!
Чи можна приймати АНТИВІР під час вагітності?
09.11.2018
автор: Виктория
5 из 5 звезд!
Подскажите,что принимать от хронической молочницы(кандидоз)?