Натуральні продукти для
здоровʼя Amrita Health
Натуральна косметика
Amrita Beauty
TOP 20
Лидерів продажів

Комплекс : Регуляція інсуліну і рівня цукру в крові

5
ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ
Ми надаємо сучасний та корисний сервіс, тому відправляємо нашу продукцію зручним для вас шляхом:
737,00грн.
Количество:

Інсулін – це гормон, що виробляється підшлунковою залозою. За допомогою інсуліну глюкоза проникає в клітини, і наш організм отримує енергію. Через генетичну схильність і під впливом різних внутрішніх і зовнішніх факторів виникає інсулінорезистентність – порушення метаболічної відповіді клітин на інсулін.

Знизити резистентність до інсуліну допоможуть БАДи – рослинні препарати для регулювання і контролю глюкози в крові. Особливо ефективні фітокомплекси з інуліном, хромом, селеном, хлорелою, багаті вітамінами та мікроелементами. Натуральні добавки дають необхідне живлення та енергію клітинам, підтримують роботу підшлункової залози та печінки, нормалізують метаболізм і білковий обмін.

Як правило, інсулінорезистентність проходить безсимптомно, і, якщо вчасно не скорегувати стан організму, проблема може привести до серйозних захворювань: діабет, інфаркт, інсульт, тромбози, гіпертонія, інше.

Також ігнорування цієї проблеми здоров'я призводить до порушення метаболізму і зайвої ваги. 
Комплекс : Регуляція інсуліну і рівня цукру в крові складається з :

1. Хром Біотин Баланс з корицею:
Як хром впливає на організм?

 • Регуляція інсуліну і рівня цукру в крові. Хром допомагає взаємодіяти з інсуліном, гормоном, що регулює рівень цукру (глюкози) в крові. Він підвищує чутливість тканин до інсуліну, що сприяє зниженню рівня цукру в крові. Це особливо важливо для людей з діабетом або інсулінорезистентністю, коли організм не реагує на інсулін належним чином.
 • Регулювання обміну речовин. Хром впливає на обмін речовин, зокрема на метаболізм вуглеводів, білків та жирів. Він допомагає регулювати перетворення вуглеводів в енергію та забезпечує нормальну роботу метаболізму. Збалансований обмін речовин є необхідним для підтримки здоров'я та здорової ваги.
 • Схуднення. Він мінімізує тягу до солодкого, полегшуючи дотримання низьковуглеводної дієти, а також підвищує здатність організму накопичувати більше глікогену в м'язах, тому спожиті вуглеводи не відкладаються у вигляді жиру. Мінерал регулює обмін вуглеводів, білків і жирів, сприяючи зменшенню кількості жирових відкладень без шкоди для м'язової тканини, стимулює максимальне спалювання жиру під час тренувань.
 • Покращення здоров'я шкіри, волосся та нігтів. Хром сприяє зменшенню запалення шкіри, поліпшенню загоєння ран, здоровому росту волосся та міцності нігтів. Це пов'язано з його впливом на обмін речовин та підтримку здорового функціонування тканин.
 • Підтримка здоров'я серця. Має позитивний вплив на здоров'я серця, оскільки допомагає знижувати рівень поганого холестерину та тригліцеридів, а також підвищує рівень хорошого холестерину. Це сприяє зменшенню ризику розвитку серцево-судинних захворювань.
 • Роль в нервовій системі. Має вплив на наші настрій та енергію. Деякі дослідження показали, що недостатня кількість хрому може бути пов'язана з незадовільним настроєм і втомою.

Коли потрібно приймати хром?

 • Хром у вітамінах слід приймати при перших ознаках дефіциту. Симптоми дефіциту включають: сонливість, головний біль, швидке збільшення ваги, втома, підвищена тяга до солодкого, набряклість, захворювання серця та м'язів.
 • Крім того, попередньо рекомендується збільшити споживання таким категоріям людей:

* людям з діабетом, оскільки він може поліпшити чутливість організму до інсуліну та регулювати рівень глюкози в крові;
* тим, хто займається інтенсивним фізичним навантаженням, особливо атлетам та спортсменам, може знадобитися більше хрому, оскільки фізична активність може спричиняти збільшену втрату хрому через виділення потом;
* у людей похилого віку та у вагітних жінок можуть відбуватися зміни в обміні хрому;
* через прийом проносних або сечогінних засобів, оскільки виникає дефіцит мінералів;
* тим, хто зловживає солодощами;
* люди, які часто перебувають у стресовому стані;
* ті, хто мають захворювання печінки, серця, органів шлунково-кишкового тракту, а також надлишкову вагу.

Експертами Амріта було розроблено «Хром Біотин Баланс» – унікальну експертну формулу легкозасвоюваного хрому та біотину з метаболічним комплексом з кориці та гвоздики для нормалізації вуглеводного, білкового і жирового обміну речовин, збереження краси й молодості шкіри, волосся та нігтів. 
Кора кориці у складі продукту, допомагає нормалізувати рівень цукру та ліпідів у крові, одночасно знижуючи рівень «поганого» холестерину та загального холестерину в крові. Фітопрдукт простий у застосуванні: достатньо 1-2 капсул на добу, рекомендований термін для застосування – 1 місяць.

Інулін Баланс + Zn і Se (посилена формула інутану)

Експертами компанії Амріта було розроблено формули для правильного обміну речовин «Інулін Баланс + Zn і Se”. Фітопродукт «Інулін Баланс + Zn і Se» сприяє нормалізації рівня цукру в крові та покращенню показників вуглеводного обміну, позитивно впливає на шлунок та підшлункову залозу, а також насичує клітини енергією.

Рекомендації щодо застосування:

 • як джерело комплексу біологічно активних речовин рослинного походження для нормалізації вуглеводного та ліпідного обмінів. Запобігає розвитку судинних ускладнень при цукровому діабеті ІІ типу та метаболічному синдромі. Сприяє нормалізації функціонування та зменшенню запалення підшлункової залози, підтримці здорового мікробіоценозу кишечника. Поліпшує засвоєння кальцію організмом.

Спосіб застосування: дітям з 6 років та дорослим по 1 таблетці 2-3 рази на добу за 30 хв до їжі. Термін застосування: 1-3 місяці. За необхідності, курс можна повторити двічі-тричі на рік.

Гепатовіт Форте + артишок

Дієтична добавка «Гепатовіт Форте» від Амріта покращує функціонування травних залоз та стимулює травлення. Фітопродукт також посилює утворення та виділення жовчі, секреторну та рухову функції шлунково-кишкового тракту.

* очищує організм від токсинів і відпрацьованих речовин;
* нормалізує ліпідний та білковий обмін;
* прискорює обмін речовин;
* покращує роботу щитовидної залози;
* стимулює регенерацію клітин печінки;
* нормалізує роботу органів шлунково-кишкового тракту;
* має антиоксидантні властивості.

Рекомендації щодо застосування:

 • як джерело біологічно активних речовин з метою нормалізації обмінних процесів у печінці та відновлення її фізіологічних функцій, підвищення опірності клітин печінки до дії негативних факторів навколишнього  середовища  та вірусів. Сприяє поліпшенню виділення жовчі, нормалізації секреторної функції шлунково-кишкового тракту

 

Фітопродукти
Рекомендації

Ранок

День

Вечір
 
1. Хром Біотин Баланс з корицею: 60 капс. за 30 хвилин до їжі 1 капс.   1 капс. 1 Уп.

Інулін Баланс + Zn і Se (посилена формула інутану)

60 табл.

за 30 хвилин до їжі 1 капс.   1 капс 1 Уп.
Гепатовіт Форте + артишок 60 табл.
за 30 хвилин до їжі 1 табл.   1табл.

1
уп

 

Дополнительные материалы

Комплекс : Регуляція інсуліну і рівня цукру в крові
Запрос по товару

Сопутствующие товары

Анти паразитарная программа Амрита 2023. Двухмесячный базовый курс

Анти паразитарная программа Амрита 2023. Двухмесячный базовый курс

844,00грн.
Количество:  
Гельминтоз! Когда врачи выносят приговор, озвучивая этот диагноз. -Первым делом приходишь в шок! -Я, глисты? Как? Почему? Гельминтоз! Когда врачи выносят приговор, озвучивая этот диагноз. -Первым делом приходишь в шок! -Я, глисты? Как? Почему? Но оказывается: Сегодня борьба с глистными инвазиями, паразитами-...
Подробнее 
Анти паразитарная программа Амрита 2023. Трех месячный базовый курс

Анти паразитарная программа Амрита 2023. Трех месячный базовый курс

1 841,00грн.
Количество:  
Ученые изучили механизм питания паразитов-гиардий , которые возбуждают одно из самых часто встречающихся в мире заболеваний желудка. Как оказалось, паразиты, живущие у человека в тонкой кишке, имитируют некоторые функции организма, чтобы получить доступ к питательным веществам внутри клеток тонкой кишки....
Подробнее 
МИКОТОН ORIGINAL, 50 г., идеальный биосорбент, в экономной упаковке, иммуномодулятор

МИКОТОН ORIGINAL, 50 г., идеальный биосорбент, в экономной упаковке, иммуномодулятор

Производитель: Amrita 349,00грн.
Количество:  
Только в Амрите 100% оригинальный продукт от производителя! Обращайте внимание на контроль вскрытия. Микотон Амрита, прошел обширные медико-биологические и клинические испытания в ряде институтов и клиник Киева, Львова, Луцка и Донецка. Также Микотон прошёл ряд успешных испытаний в лабораториях Чернобыля....
Подробнее 
Микотон InnoVision 60 табл., тройная сила: сорбент, иммуномодулятор и антиоксидант

Микотон InnoVision 60 табл., тройная сила: сорбент, иммуномодулятор и антиоксидант

299,00грн.
Количество:  
МИКОТОН INNOVISION таблетки уникальный биосорбент, иммуномодулятор и антиоксидант на основе клеточных стенок гименофора лекарственного гриба Fomes Fomentarius. Выводит из организма токсины, тяжелые металлы, радионуклиды, но не выводит природные микроэлементы и не нарушает минеральный обмен. Устраняет кишечные расстройства, воспалительные процессы, помогает в подавлении вирусных и грибковых инфекций. Восстанавливает после пищевых и алкогольных отравлений. Незаменим в составе комплексных программ при аллергических заболеваниях и облегчении процессов онкологических интоксикаций.
Подробнее 
Нефровил Экстра, 30 капсул. Воспаления почек и мочевыводящих путей

Нефровил Экстра, 30 капсул. Воспаления почек и мочевыводящих путей

Производитель: Amrita 229,00грн.
Количество:  
Почки - главный выделительный орган человека. Они очищают организм от вредных продуктов жизнедеятельности, шлаков. Выводят экологические яды, чужеродные и токсические соединения, которые мы получили из воздуха, с пищей, через кожу. Почки участвуют в образовании веществ-регуляторов обменных процессов...
Подробнее 
Органическая сера (МСМ), для уничтожения микробов, паразитов, здоровья суставов, мышц, кожи и волос, 60 капсул

Органическая сера (МСМ), для уничтожения микробов, паразитов, здоровья суставов, мышц, кожи и волос, 60 капсул

Производитель: Рослина Карпат 269,00грн.
Количество:  
Есть вещества, без которых наша жизнь невозможна – такие как кислород, вода… Оказывается, к таким веществам относится и сера. Сера - «противовоспалительный» минерал . Ее присутствие в организме способствует уничтожению микробов и паразитов, повышает иммунитет, помогает поддерживать...
Подробнее 

Выбор языка

Код баннера

 

Последние отзывы

Индол+ Броколи, 200 мг. Нормализует работу мужской и женской половой сферы, профилактика новообразований
28.02.2024
5 из 5 звезд!
Тетяна 17.01.2024 Придбала даний препарат,т.як не перший рік турбує мастопатія і пмс, в самих жахливих...
Экспертный комплекс «Прокачай свою мужскую силу!»
19.02.2024
5 из 5 звезд!
"Прокачай свою чоловічу силу"- прекрасний комплекс з трьох складників, Плюс ще один компонент Цинк Д3...
Антивир-Новые данные эффективности
11.12.2023
5 из 5 звезд!
Нет ему равных! При первых признаках заболевания ОРВИ выпиваем 4 таблетки, дальше три дня принимаем по...
08.02.2021
автор: Елена
5 из 5 звезд!
Доброго дня. Порадьте будь ласка що пити для лікування папіломавірусу, та нормалізації мікрофлори. Дякую
24.11.2018
автор: Ирина
5 из 5 звезд!
Чи можна приймати АНТИВІР під час вагітності?
09.11.2018
автор: Виктория
5 из 5 звезд!
Подскажите,что принимать от хронической молочницы(кандидоз)?