Натуральные продукты для
здоровья Amrita Health
Натуральная косметика
Amrita Beauty
TOP 20
Лидеров продаж

Микотон- фито сорбент нового поколения. Выводит только лишние. Базовый курс. 1 месяц

5

 При заказе от 600 грн. Бесплатная доставка до ближайшего отделения Новой Почты, самовывоз.

      

При заказе о 500 грн. Кэшбек 5%, от 1 000 грн.-10%, от 2 000- 15%. Получить у менеджера при заказе.

260,00грн.
Количество:

Мікотон - унікальне, видатне досягнення українських вчених в галузі клітинної біології та генної інженерії. Це неповторна розробка Національної Академії Наук України. пройшов поглиблені медико-біологічні та клінічні випробування в Російському науковому центрі "Курчатовський інститут", в науково-технічному центрі "Укриття" (м. Чорнобиль), в Київській медичній академії післядипломної освіти, запатентований в Росії і патентується в Європі. Мікотон по ефективності перевершує багато японські, китайські і американські аналоги. Мікотон - натуральний фітопрепарат, створений на основі вищого гриба трутовик (Fomes fomentarius).

Мікотон образно називають "потрійним щитом для здоров'я", так як складається він з трьох натуральних грибних біополімерів: хітину, глюканів і меланінів, виділених з клітинних стінок гриба; а так само володіє найпотужнішим потрійним дією на людський організм:

1. Комплексний біосорбент (природна очищення організму від шлаків, токсинів та радіонуклідів)

2. Потужний імуномодулятор (підтримка і відновлення імунітету)

3. Сильний антиоксидант (захист живих клітин від вільних радикалів)

Хітин

Хітин - це натуральний біосорбент. Він очищає організм від усіляких шлаків, токсинів, шкідливих речовин. Радіація, солі важких металів, пестициди, гербіциди, вихлопні гази, побутова хімія, штучні підсилювачі смаку, консерванти, згущувачі та інші добавки в продуктах харчування, синтетичні ліки, несприятлива екологічна обстановка, виробничі викиди в атмосферу, забруднена вода - все це переслідує сучасної людини на кожному кроці, непосильним тягарем лягає на його імунну систему, виснажує сили і приховані можливості організму. Крім цього токсичні речовини утворюються також всередині самого організму в процесі життєдіяльності і при порушенні функції видільних і детоксикаційних органів ці шлаки накопичуються в організмі. Токсини, радіонукліди, солі важких металів розносяться по організму, осідаючи в органах і системах і викликають згодом різні захворювання. Тому для підтримання здоров'я і життя необхідно видаляти токсини з організму. Імунна система людини, органи виділення і детоксикації (печінка, нирки, шлунково-кишковий тракт, легені, шкіра) намагаються боротися з шкідливими речовинами і виводити так звані «шлаки». Але можливості людського організму, на превеликий жаль, не безмежні. А в умовах сучасності при значному забрудненні навколишнього середовища це процес особливо важкий. Навіть здорові органи видільної та детоксикаційної систем людини не пристосовані до повного протистоянню того великій кількості шкідливих речовин, які нас оточують. У випадках же порушення функцій печінки, нирок, легенів та ін, а також при різних інфекційних захворюваннях можливості детоксикації організму значно зменшуються, а в самому організмі крім зовнішніх токсинів починають накопичуватися ще й «внутрішні», тобто токсичні продукти життєдіяльності самого організму.

Як же справитися зі всією цією лавиною токсинів і шлаків? Як допомогти організму боротися із забрудненнями і зашлакованностью? Тут нам на допомогу і приходить грибний хітин. При виготовленні багатьох лікарських форм найчастіше використовують хітин, виділений з панцирів ракоподібних тварин. Грибний хітин ні в якій мірі йому не поступається і цілком заслужено вважається одним з найпотужніших біосорбентів.

У клітинних стінках гриба хітин являє собою величезну безліч найтонших мікрофібрил, які утворюють просторову мережу з великою питомою поверхнею: площа поверхні хітинових мікрофібрил в одному грамі гриба складає 1000 квадратних метрів і більше. Це і пояснює сорбційні здатності хітину.

Але Мікотон - це не просто потужний сорбент. Це сорбент щадний, виборчого, цілеспрямованої дії. Завдяки наявності в молекулі хітину атомів азоту він сорбує практично всі важкі метали, радіонукліди, токсичні та хімічні сполуки, але не виводить з організму легкі біогенні мікроелементи (калій, кальцій, магній, натрій, залізо та ін) амінокислоти і цукру. І відповідно Мікотон не викликає їх дефіциту в організмі. Тоді як прийом більшості інших сорбентів через якийсь час викликає в організмі нестачу цих життєво важливих мікро-та макроелементів, так як виводить їх з організму разом з токсинами і шлаками. У цьому відношенні унікальність МІКОТОН воістину неперевершена: Мікотон виводить з організму тільки «зайве» і зберігає всі життєвоважливі інгредієнти.

Бета-глюкан

Друга складова МІКОТОН - бета-глюкан. Це біополімери, які володіють сильним імуномодулюючою дією, підвищують імунітет організму. Цим пояснюються антиракові властивості грибних глюканів, висока антивірусна активність, у тому числі проти вірусів гепатиту, грипу, імунодефіциту людини. Бета-глюкан стимулюють імунну систему людини, і організм успішно бореться з багатьма важкими захворюваннями.

Фітомеланін

Третя складова МІКОТОН - фітомеланін. Це група пігментів які у великій кількості містяться в грибах - трутовики. Вони є найпотужнішими біологічними захисниками клітин від несприятливих зовнішніх і внутрішніх впливів. Це найсильніші антиоксиданти. У живих клітинах організму під впливом радіації, ультрафіолетового опромінення, токсинів, ферментів патогенних бактерій і багатьох інших шкідливих чинників утворюються вільні радикали, які руйнівно діють на організм. Пігменти фітомеланін допомагають організму знешкодити вільні радикали і захистити живі клітини від їх руйнівного впливу. Фітомеланін частково всмоктуються в шлунково-кишковому тракті, розносять кров'ю по всьому організму і знешкоджують вільні радикали, тим самим захищаючи здорові клітини. Грибні меланіни, на відміну від тварин, не викликають побічних ефектів і абсолютно безпечні для людини.

Висновки

Неможливо переоцінити ефективності МІКОТОН. Це дійсно універсальний препарат, який показаний практично усім з метою профілактики і лікування безлічі захворювань. Він усуває першопричини захворювань і тому має найширшу сферу застосування в медицині. Застосування МІКОТОН показало відмінні результати в боротьбі з алергіями, зашлакованностью організму, при харчових та алергічних інтоксикаціях, при захворюваннях нирок і печінки, шлунково-кишкового тракту, при інфекційних захворюваннях і при зниженому імунітеті, для лікування ран, опіків і виразок, для профілактики і лікування онкозахворювань і діабету, для підвищення стійкості організму до навколишнього радіації та іншим видам випромінювань.

 

Приймайте Мікотон:
Для очищення організму від радіації, шлаків, солей важких металів, хімії та всякої іншої гидоти.
При харчових і алкогольних отруєннях, при похмільного синдрому.
Для профілактики і лікування інфекційних захворювань, у тому числі грипу та ГРЗ, вірусних гепатитів, герпесу та молочниці.
При захворюваннях нирок, печінки, шлунково-кишкового тракту.
Для зняття почуття тяжкості в м'язах і ломоти в кістках - Мікотон знімає ці неприємні хворобливі відчуття.
При лікуванні вугрової висипки і фурункульозу - застосовувати можна як всередину, так і зовнішньо - достатньо ефективно.
При різних проявах алергії.
Для лікування ран, опіків і виразок - всередину і зовнішньо.
Для нормалізації сольового обміну - при відкладенні солей у суглобах, хребті, нирках, сечовому і жовчному міхурах.
Для зниження рівня холестерину в крові, профілактики та лікування серцево-судинних захворювань.
При зниженому імунітеті, для підвищення стійкості організму до інфекційних захворювань, для якнайшвидшого відновлення після фізичних навантажень та перебування в несприятливих умовах.
Для профілактики і лікування онкозахворювань і діабету.
Після радіаційної або хіміотерапії

  

 

Дозування:
для дітей від 3 до 12 років - по 1/2 ч.л. (0,25 г) 3 рази на день
для дорослих - по 1 ч.л. без гірки (0,5 г) 3 рази на день
для вагітних жінок - добавка абсолютно безопастности, приймати по 1 ч.л. (0,5 г) 3 рази на день

Потрібну дозу МІКОТОН змішати з 50 мл теплої кип'яченої води, дати настоятися 1-2 хвилини, перемішати і випити з усім осадом. При підвищеній кислотності "Мікотон" рекомендується приймати після їди. При зниженій кислотності - перед їжею. Доброю засвоюваності добавки сприяє кисла середа, тому краще додавати у воду лимонний сік або приймати Мікотон з кисломолочними продуктами. Рекомендований курс прийому - 30 днів. У перебігу року бажано проводити 3-4 курси. При необхідності Мікотон можна використовувати тривалий час, роблячи перерви на 1-2 тижні через кожні 30 днів. Одна упаковка містить 15 г препарату і розрахована на 10-денний курс оздоровлення для дорослої людини.

При харчових і алкогольних отруєннях, болях в печінці, шлунку або кишечнику, при інфекційному захворюванні, при алергічних реакція, після традиційної або хіміотерапії: "Мікотон" приймати по 1 столовій ложці без гірки кожні 2-2,5 години протягом 2 днів, а потім перейти на звичайний 3-разовий прийом.

При похмільного синдрому: при разовому прийомі 3-4 ст. л. "Мікотон" через 30-40 хвилин. неприємні відчуття повинні пройти. При необхідності повторити.

Протипоказання: абсолютних немає, з обережністю при наявності каменів у нирках і жовчному міхурі.

При наявності каменів і піску в нирках і жовчному міхурі: потрібно починати прийом "Мікотон" 1/3-1/4 дози і збільшувати дози поступово, не допускаючи прояву почуття дискомфорту в області печінки.

Слід враховувати, що "Мікотон" може нейтралізувати дію синтетичних медичних препаратів, тому інтервал між прийомами "Мікотон" і лікарських препаратів повинен бути не менше 2 годин.

 

Запрос по товару

Сопутствующие товары

Брошура Микотон. Обновлённая. Амрита 2019

Брошура Микотон. Обновлённая. Амрита 2019

Производитель: Amrita 10,00грн.
Количество:  
Брошюра «Микотон» Брошюра включает подробную информацию о продукте, о его влиянии на организм как биосорбента, иммунокорректора и антиоксиданта. Также в брошюре вы найдете дельтальные рекомендации для решения различных проблем со здоровьем. Брошюра поможет вам понять специфику продукта,...
Подробнее 

Заказывающие этот товар, также выбирают

Свечи «Чистоболин» №10 с Болиголовом и корнем лопуха

Свечи «Чистоболин» №10 с Болиголовом и корнем лопуха

144,00грн.
Количество:  
Надежная профилактика и оздоровление при полипах, опухолях кишечника и матки. Состав: экстракты болиголова, корня лопуха, жир растительный. Действие фитосредства: Болиголов - одно из ведущих растений в онкофитотерапии. Болиголов является иммуностимулятором, обладает сильным противоопухолевым действием,...
Подробнее 
Комплекс для очистки от паразитов (базовый 2-х месячный курс)

Комплекс для очистки от паразитов (базовый 2-х месячный курс)

Производитель: Amrita 509,00грн.
Количество:  
Весна 2016 года! С весенней сыростью приходит: Аллергия,болезни поджелудочной, печени и сердца!!! Ослабленный за гриппозную осень и зиму 2016 года организм, тратит последние силы на обогрев тела. -Все меньше сил противостоять размножению паразитов внутри тела и все меньше сил для защиты тела от паразитов...
Подробнее 
Свечи Урогинекорин.10шт.С маслом облепихи, орешника и листа дуба

Свечи Урогинекорин.10шт.С маслом облепихи, орешника и листа дуба

Производитель: Рослина Карпат 144,00грн.
Количество:  
Урогинекорин фитосвечи, 10 супп. по 1,5 г. Созданы специально для решения «деликатных» проблем. Оказывает местное противовоспалительное, противоотечное, обезболивающее действия. Имеет ранозаживляющее, рассасывающее, антибактериальное действие. Помогает при геморрое, трещине заднего прохода,...
Подробнее 
МИПРО-ВИТ.  90 табл.Иммунокорректор

МИПРО-ВИТ. 90 табл.Иммунокорректор

249,00грн.
Количество:  
МИПРО-ВИТ Иммунокорректор На основе сухой биомассы лекарственного гриба Fusarium sambucinum Fuckel var. ossicolum ПОБЕДИТЕ АЛЛЕРГИЮ Распространение аллергии давно уже приняло масштабы всемирного бедствия. Учеными и врачами разных стран много лет ведутся активные поиски средств, способных решить эту...
Подробнее 
ФИТОМИШКИ 60 капс. Источник природных витаминов и минералов для детей
Скидка!!!

ФИТОМИШКИ 60 капс. Источник природных витаминов и минералов для детей

Производитель: Amrita 207,00грн. 169,74грн.
Количество:  
Для нормального роста и развития ребенка Укрепляет иммунитет, обладает антиоксидантной активностью: естественным образом защищает от негативного влияния окружающей среды. Выводит из организма токсические вещества. Способствует нормальному росту ребенка, гармоничному физическому и умствен- ному развитию....
Подробнее 
АНКАРЦИН® OPTIMUM. 1,8мг/мл  по концентрации равный капсульной форме, при более низкой цене

АНКАРЦИН® OPTIMUM. 1,8мг/мл по концентрации равный капсульной форме, при более низкой цене

Производитель: Amrita 360,00грн.
Количество:  
Диетическая добавка "Анкарцин Optimum" высоко эффективна в составе комплексных оздоровительных программ при синдроме хронической усталости, депрессивных состояниях, заболеваниях сердца и сосудов, патологии желудочно-кишечного, аутоиммунных процессах Нормализует обменные процессы на клеточном...
Подробнее 

Похудеть не легко, несмотря на новые разработки, тонны лекарств и диетических добавок .

Причин много, одна из них не желание заниматься физическими упражнениями и контролировать калории.
- Мы рабы своих привычек. И привыкнув в 15 лет обедать из тарелки, когда легко мы могли сбросить лишние 2-5 кг., лишнего веса и когда нам. За 30 и лишние 2-3 кг., ну никак не покидают привычное тело. Одна из проблем - это тарелка с которой мы едим. После 30 лет, ее размер надо уменьшить на треть, и нагрузки на ноги, попу и бёдра увеличить на ту же треть, по сравнению с тем что мы ели, и тратили калории занимаясь фитнес в 15 лет.
Необходимо взять за правило и выработать новую привычку: приходя в ресторан просите дополнительную тарелку. И как бы вкусно не было бы приготовлена рыба Дорадо или шейка по еврейски - наберитесь силы воли и съешьте половину блюда.
Диетические добавки компании Амрита, помогают меньше кушать и сжигать жир , уменьшая при этом лишний вес.
Так хитозан из красных крабов в добавке : Стилайт 60 табл.

Глаза - это главный источник информации. И чтобы сохранить их здоровье, достаточно соблюдать не сложные правила

Но как показывают исследования врачей, совсем мало людей применяют их в своей практике.
Мы верим, что Вы прислушаетесь к нашим советам и присоединитесь к тем людям, которые берегут свои глаза и для которых быть здоровым норма.

*Глаза болят не только из-за компьютера и смартфона, но и из-за солнца, ведь ультрафиолет наносит вред тканям глаза. И не только летом, а в любой сезон!
Поэтому очень важно всегда защищать глаза от солнца.

*Делайте перерывы при работе за компьютером. Возьмите за правило отвлекаться хотя бы на 5 минут каждые пол часа.

*Используйте качественное освещение. Этот совет даже не требует пояснений.
*Для профилактики ра

 Роль желчного пузыря с позиций современной физиологии
Функция желчевыводящей системы регулируется нейрогумаральной системой организма и зависит от функционального состояния соседних органов.

Желчь относится к пищеварительным сокам. Однако она выполняет и выделительную функцию, так как с нею выводятся из крови разные экзо и эндогенные вещества. Желчь повышает активность ферментов панкреатического сока поджелудочной железы и, прежде всего, липазы. Ее влияние на переваривание белков, жиров, углеводов осуществляется не только путем активации ферментов поджелудочной железы и кишечного сока, но и непосредственным участием в этом процессе с помощью собственных ферментов.

 

Отзывы посетителей (3):

5 из 5 звезд!
Гость
24.03.2013
Lyutikas Aleksandr: Здравствуйте Виктор Владимирович ! Меня зовут Александр Лютикас . 7 месяцев назад я консультировался у Вас по здоровью , техническую часть мне помогла Александра Чернецкая (по вашей рекомендации ) Хочу выразить благодарность за оказанную консультацию ,"все работает" продукт действительно отличный ! (внизу мое фото)
5 из 5 звезд!
Гость
19.02.2013
Добрый вечер! По совету знакомой, которая вылечила свою аллергию (слезоточивость, отечность и т. д.) Мипро-Витом попробовала выпить 1 упаковку Мипро-Вита против аллергии, т.к. я не знала отчего у меня постоянный насморк (то пройдет, то опять появится, и так на протяжении не менее года)и т.к. противопоказаний нет. На сегодня могу сказать - заложенности носа нет! Теперь пью курс очищения организма: мипро-вит, микотон, анкарцин. Когда пройду курс - 3 месяца, могу написать результат. По общему состоянию здоровья могу сказать, опять таки на сегодня, что нет упадка сил (возможно который был из-за постоянной болезненности и заложенности носа). Надеюсь мой отзыв будет полезен. На счет других препаратов ничего не могу сказать. Яна.
5 из 5 звезд!
Гость
19.02.2013
Здравствуйте!Я спасла своего 8-и летнего сына от операции на легких и инвалидности.Давала Микотон и Анкарцин 1 месяц.У врачей лечились с января 11го года.

Код баннера

 

Последние отзывы

Лизитон Q 10. 60 капс.Натуральный комплекс молодости,здоровья и красоты
13.09.2020
5 из 5
Хороший препарат, пропила две упаковки подряд, реально энергии больше, пью в комплексе с ОМега3, эффект есть.
Лизитон Q 10. 60 капс.Натуральный комплекс молодости,здоровья и красоты
13.09.2020
5 из 5
Покупал себе и родителям. Сам слишком много чего пью и тренируюсь, потому от чего результат похудения...
Базовый комплекс:Амрита_2020 - Здоровые суставы
21.07.2020
5 из 5
Владимир Оплещут 10 років користуюся продукцією! Хондроетин форте показав неймовірний результат, минули...
24.11.2018
автор: Ирина
5 из 5
Чи можна приймати АНТИВІР під час вагітності?
09.11.2018
автор: Виктория
5 из 5
Подскажите,что принимать от хронической молочницы(кандидоз)?
21.02.2018
автор: Светлана
5 из 5
Скажите пожалуйста купила микотон и мипро-вит.У меня алергия на бытовую пыль,аутоиммунный тиреоидит,ВСД.Мышцы...