Натуральні продукти для
здоровʼя Amrita Health
Натуральна косметика
Amrita Beauty
TOP 20
Лидерів продажів

В Европе хотят запретить курение везде без исключения

ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ
Ми надаємо сучасний та корисний сервіс, тому відправляємо нашу продукцію зручним для вас шляхом:
Еврокомиссия готовит проект закона о запрете курения во всех общественных местах
   

Европейские СМИ ссылаются на недавнее интервью комиссара ЕС по вопросам здравоохранения Джона Далли газете Die Welt (Германия).

По словам еврокомиссара, во многих странах Евросоюза место для курения в общественных местах найти можно без труда, благодаря местным законам, предусматривающим исключения или традициям, которые поддерживают владельцы баров и ресторанов.

Джон Далли настаивает на необходимости принятия общеевропейского закона для старан ЕС, запрещающего курение во всех без исключения общественных местах, на транспорте и на рабочих местах.

По данным ЕС, ежегодно курение лишает жизни 650 тысяч европейцев.

Сообщает vrach.tv

Амрита-являясь экспертом в области красоты и здоровья не может оставить, эту тему без внимания и предлагает вам Научный прорыв:
Смесь трав "Даника"- Антиникотин.


И так знакомьтесь, перейти на сайт и заказать:

Екологічна забрудненість - головна проблема XXI століття.
 
В основі розвитку багатьох захворювань і підвищеної стомлюваності лежать забруднення навколишнього середовища, споживання з їжею різних хімічних консервантів та інші шкідливі фактори.
Змінити навколишній світ ми самостійно не в силах, але навіть, якщо рід людський і усвідомлює силу саморуйнування, не один день знадобиться для віднов-лення гармонії природи.
Однак багато людей посилюють токсичну дію на свій організм курінням.
Нікотин - одна з найсильніших рослинних отрут.
«Отрута, яка не діє відразу, не стає менш небезпечним», - попереджав колись німецький мислитель Г. Лессінг. Куріння день за днем, місяць за місяцем, рік за роком руйнує здоров'я безтурботних курців.
З кожною затяжкою в організм людини надходить понад сорок шкідливих речовин: нікотин, сірководень, оцтова, мурашина і синильна кислота, етилен, ізопрен, чадний і вуглекислий газ, смоли, радіоактивний полоній та ін Осідаючи в легенях і потрапляючи в кров, вони діють руйнівно
, сприяють утворенню агресивних вільних радикалів.
Страждає, в першу чергу, нервова система, звужуються кровоносні судини, які постачають кров'ю життєво важливі органи: мозок, серце, нирки та ін Негативна дія нікотину особливо відчувають судини нижніх кінцівок. При цьому постійний спазм судин призводить до необоротних змін судинної стінки.
 
Вона товщає, настає поступова облітерація (закриття просвіту). Звідси і назва грізної хвороби - облітеруючий ендартеріїт. У наслідку - гангрена й ампутація кінцівки.
 
Це розплата за невинне куріння.
 
Нікотин зменшує засвоєння аскорбінової кислоти (вітамін С), що негативно впливає на стан нервової системи (одна викурена сигарета руйнує в організмі 25 мг вітаміну С).
Висока концентрація в тютюновому димі твердих частинок і смол засмічує бронхи, подразнює слизову оболонку.
Одвічні супутники курця - задишка, кашель, бронхіт, запалення легенів, емфізема та пневмосклероз, а так само хронічна втома, зниження пам'яті, імунітету та статевої активності, підвищена дратівливість.

Наукою доведено, що любителі тютюну страждають серцево-судинними захворюваннями (гіпертонічну хворобу, коронарним атеросклерозом, стенокардією, інфарктом міокарда) в 2 рази частіше, ніж некурящі, емфіземою легенів - у 8-15 разів, онкопатологією дихальних шляхів - в 15-20 разів, виразковою хворобою шлунка - у 3-5 разів. Майже третину всіх хвороб у чоловіків після 45-ти років пов'язана з пристрастю до куріння.

Палять не тільки чоловіки, але і жінки. А адже жіночий організм більше схильний до пагубному впливу гіркого диму тютюну. Нікотин веде до раннього згасання гормональних функцій (грубий голос, безпліддя), сприяє старінню (землистий колір шкіри, ранні зморшки). Це і загроза майбутнім дітям.

Ще більш помітно дію нікотину на незміцнілий дитячий організм. У підлітка, який курить, сповільнюється фізичний і психічний розвиток. Він часто хворіє. Нікотин згубно діє і на функцію статевих залоз, є однією з основних причин імпотенції в майбутньому. Відвикнути від закоренілої звички курити не просто. Стародавні філософи говорили: «Не той герой, хто переміг ворога, а той герой, хто переміг себе». Людина, яка прийняла рішення розлучитися з сигаретою, звичайно, потребує допомоги. ТОВ фірма «Даніка» розробила засіб з рослинної сировини, яке допоможе знизити тягу до паління, нормалізувати функції нервової та серцево-судинної системи, поліпшити регенерацію слизової оболонки дихальних шляхів і шлунково-кишкового тракту, забезпечити антиоксидантну захист і підвищити імунітет.

Рослинні компоненти, що входять до складу фітопрепарат «Антінікотін», мають наступні властивості:

М'ята нормалізує діяльність нервової системи, знімає психічне напруження, зменшує бажання закурити. Ментол, що міститься в листі м'яти, має спазмолітичну та антисептичну дію, що робить позитивний вплив на слизову оболонку бронхів і трахеї, ослаблену в результаті куріння, полегшує відходження мокротиння; рефлекторно розширюючи коронарні судини, поліпшує кровопостачання серця і легенів.

Материнка знижує негативний вплив тютюнового диму на шлунково-кишковий тракт, поліпшує травлення. Ефірні олії материнки діють заспокійливо на нервову систему, імітуючи ефект викуреної сигарети.

Смородина, за кількістю аскорбінової кислоти, займає 4-е місце після зеленого волоського горіха, шипшини та актинідії, у зв'язку з чим сприяє підвищенню імунітету, зміцнення стінок судин, нейтралізації вільних радикалів. Полівітамінний складу покращує загальне самопочуття, підвищує працездатність.

Хвоя сосни є цінним високовітамінний засобом, що діє бактерицидно на патогенну мікрофлору, має здатність розріджувати мокроту і прискорювати її евакуацію. Сосна нейтралізує токсини, знижує проникність стінок судин, підвищує імунітет і загальний тонус організму. Ефірні олії сосни зменшують нікотинову залежність.

Аїр болотний. При курінні нікотин, з'єднавшись із слиною, потрапляє в шлунок і діє дратівливо на його стінку, що призводить до хронічного запалення шлунка. 98% курців страждають гастритом і виразковою хворобою шлунка. Аїр, виступаючи як потужний протизапальний засіб, сприяє регенерації слизових, покращує травлення, впливає на процеси гальмування і збудження нервової системи, поліпшує функції статевої сфери. Надає антисклеротичну дію, омолоджує організм. Є загальновизнаним фітопрепаратів у багатьох країнах світу для зниження нікотинової залежності.

Фітопрепарат «Антінікотін» рекомендується застосовувати як харчову біологічно активну добавку в лікувально-профілактичних цілях для:


    
* Зниження нікотинової залежності;
    
* Підвищення імунітету і загальної опірності організму;
    
* Відновлення функцій органів дихання;
    
* Нормалізації функцій нервової системи.


Спосіб застосування: по 1 таблетці (запиваючи 100 мл теплої води) 3 - 6 разів на день до їди.

Курс: 10 - 30 днів. НЕделя перерыв и повторить.
При сильной зависимости от 3-х сигарет 5 папирос  в день, подключить "Микотон"
-подробней

Прімечаніе.Лучше всього відволікають від куріння: заняття фізкультурою, спортом, туризм, прогулянки на свіжому повітрі.

Відмовтеся від куріння! Кінцевий результат принадний і реальний - жити довго, жити повноцінно, жити творчо!
Тематика: Американские БАД- опасны для Украинцев считает зав. поликлин. отде-ем ФТК, к.м.н. А.В.Родионов, В Европе хотят запретить курение везде без исключения, Все диеты мира, Зрелая любовь, включающая интим, возможна даже и в 80 лет, Книга: Ваш первый год работы в компании Амрита. , Медики советуют мужчинам отказаться от пива, Научный прорыв:Комплекс «Здоровое сердце и сосуды», Новая формула сохранения здоровья, Новости мира здоровья и медицины 2012 года, Отзывы посетителей принимавших продукцию "Амрита", СИМПТОМЫ, ВОЗНИКАЮЩИЕ ПРИ УЛУЧШЕНИИ ПИТАНИЯ.

 Египетские фараоны верили в то, что грибы обладали магическими силами и возможно так оно и есть. Составляя целое царство, они часто ассоциируются с чем-то мистическим и непонятным для нас. Так, давайте же разберемся, что представляют из себя грибы, и какую роль они играют.

1. Грибы не относятся ни к растениям, ни к животным
Годами, ученые относили грибы к растительному миру. Однако, при ближайшем рассмотрении они обнаружили, что у грибов больше общего с животными, чем с растениями. В грибах отсутствует хлорофилл, потому они не могут питаться от солнечного света, как растения.
Но у них также нет желудка, чтобы переваривать пищу, как животные. Они относятся к отдельному царству - царству грибов.
2. Грибы живут за счет других
Для того чтобы получать питательные вещества, грибам нужно поглощать пищу из других источников. Они должны расти в соединении с другими организмами для того, чтобы обмениваться питательными веществами при типе отношений, которое может быть либо полезным, либо паразитическим.
Так некоторые грибы могут инфицировать растения, животные и даже другие грибы. Примерами грибковых заболеваний у людей являются микоз и стригущий лишай.
04.10.2020
Тематика: Американские БАД- опасны для Украинцев считает зав. поликлин. отде-ем ФТК, к.м.н. А.В.Родионов, В Европе хотят запретить курение везде без исключения, Все диеты мира, Все новости опубликованные до декабря 2010 года., Зрелая любовь, включающая интим, возможна даже и в 80 лет, Медики советуют мужчинам отказаться от пива, Научный прорыв:Комплекс «Здоровое сердце и сосуды», Не правильно проведенный опохмел после Нового Года- приводит к запою!, Новая формула сохранения здоровья, Новинки продукции 2010 года, Новости мира здоровья и медицины 2012 года, Новости мира МЛМ, Определяем болезни по форме носа, Отзывы посетителей принимавших продукцию "Амрита"
По официальным данным, в Украине насчитывается более 3 млн. «жертв» остеопороза. В Европе — 50 млн Почему же у многих людей в организме не хватает кальция? Одна из причин — низкое содержание этого минерального вещества в рац...
13.10.2011
Тематика: Американские БАД- опасны для Украинцев считает зав. поликлин. отде-ем ФТК, к.м.н. А.В.Родионов, В Европе хотят запретить курение везде без исключения, Все диеты мира, Медики советуют мужчинам отказаться от пива, Не правильно проведенный опохмел после Нового Года- приводит к запою!, Определяем болезни по форме носа, Отзывы посетителей принимавших продукцию "Амрита", Секс дважды в неделю снижает риск рака молочной железы, СИМПТОМЫ, ВОЗНИКАЮЩИЕ ПРИ УЛУЧШЕНИИ ПИТАНИЯ.

По данным Всемирной организации здравоохранения, с 1995 года Украина находится в состоянии эпидемии туберкулеза. В Одесской области действуют две противотуберкулезные больницы, пять диспансеров и двадцать девять специализированных кабинетов. Благодаря усилиям практикующих врачей, а также внедрению новых стандартов и методов лечения за прошлый год в области снизился один из самых важных показателей – смертности от всех форм туберкулеза. Сдерживать показатели заболеваемости удается благодаря госфинансированию…

25.03.2011
Сенсационная новость облетела вчера все европейские газеты и сми. Новость шокирует по содержанию, хотя название безобидно. И так читайте сами: В Европе хотят запретить курение везде без исключения Еврокомиссия готовит проект закона о запрете куре...
13.10.2010

Выбор языка

Код баннера

 

Последние отзывы

Индол-3-карбинол (брокколи экстракт), 200 мг. 30 капсул
19.06.2024
5 из 5 звезд!
В мене була профілактика ендометріозу. Після курсу пройшли болі в низу живота, і місячні стали не такими...
Индол-3-карбинол (брокколи экстракт), 200 мг. 30 капсул
19.06.2024
5 из 5 звезд!
Придбала даний препарат,т.як не перший рік турбує мастопатія і пмс, в самих жахливих проявах…болі в грудях...
Индол-3-карбинол (брокколи экстракт), 200 мг. 30 капсул
19.06.2024
5 из 5 звезд!
Сподобався, беру вже не одну баночку, з ним немає проблем з туалетом, молочні залози перестають наливатись,...
08.02.2021
автор: Елена
5 из 5 звезд!
Доброго дня. Порадьте будь ласка що пити для лікування папіломавірусу, та нормалізації мікрофлори. Дякую
24.11.2018
автор: Ирина
5 из 5 звезд!
Чи можна приймати АНТИВІР під час вагітності?
09.11.2018
автор: Виктория
5 из 5 звезд!
Подскажите,что принимать от хронической молочницы(кандидоз)?