Натуральні продукти для
здоровʼя Amrita Health
Натуральна косметика
Amrita Beauty
TOP 20
Лидерів продажів

Мульти Баланс, посилений вітамінний комплекс + бурштинова кислота

5
ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ
Ми надаємо сучасний та корисний сервіс, тому відправляємо нашу продукцію зручним для вас шляхом:
379,00грн.
Количество:

Що робить?

 • Містить необхідний набір вітамінів, мінералів, мікроелементів, для підтримки захисної системи і здорового функціонування організму на кожен день;
 • Зміцнює імунітет, підвищує опірність до інфекцій, знижує ризики розвитку застудних і інших захворювань;
 • Покращує опірність організму при підвищених розумових та фізичних навантаженнях;
 • Відновлює нервову систему, підвищує стійкість до стресів;
 • Знижує ризики передчасного старіння;
 • Забезпечує відмінне самопочуття, енергію і настрій.

Як працює?

 • Допомагає задовольнити добові потреби організму в необхідних поживних речовинах, яких може не вистачати в щоденному раціоні;
 • Покращує засвоювання вітамінів та мінералів завдяки правильному збалансованому складу;
 • Виявляє комплексну оздоровчу дію за рахунок природних мікронутрієнтів з екстрактів лікарських рослин;
 • Забезпечує додаткове надходження вітамінів при частих дієтах, захворюваннях шлунково-кишкового тракту, печінки і жовчовивідних шляхів, нирок та інших органів, після хірургічних втручань;
 • Підвищує можливості самовідновлення організму після перенесених захворювань.

Як застосовувати?
По 1 капсулі 1 раз на день.

Склад:

 • Екстракт плодів горобини звичайної має багатий вітамінний і мінеральний склад. Містить вітамін С, каротин, фолієву кислоту, вітамін В3, К, Е, органічні кислоти (яблучну, бурштинову, винну, сорбінову, щавлеву, лимонну, парасорбінову), мінеральні солі (натрій, калій, марганець, залізо, йод, магній, кальцій). Має загальнозміцнювальну дію. Сприяє зміцненню судинних стінок. Аскорбінова і параскорбінова кислоти, виділені з плодів горобини, мають здатність гальмувати зростання деяких мікроорганізмів, грибків і плісняви.
 • Екстракт ягід смородини чорної багате джерело вітамінів А, Е, К, Р, С, групи В і мінералів: натрію, калію, кальцію, фосфору, заліза, магнію, сірки, марганцю. Містить органічні кислоти: яблучну і лимонну; флавоноїди, антоціани, каротин. Антоціани та флавоноїди нейтралізують вільні радикали та захищають організм від багатьох захворювань і передчасного старіння, зміцнюють імунну систему. Комплекс антоціанів і флавоноїдів чорної смородини має виражену Р-вітамінну активність, нормалізує мікроциркуляцію і трофіку тканин, виявляє протинабрякову і протизапальну дію. Завдяки високому вмісту заліза, поліпшує властивості та склад крові. Сприяє підвищенню імунітету, відновлює організм після перенесених захворювань і навантажень. Має дезінфікуючі властивості. Нормалізує діяльність печінки, нирок, органів зору. Покращує травлення. Благотворно впливає на шкіру.
 • Бурштинова кислота джерело енергії, має унікальні властивості відновлювати всі життєво важливі органи, впливаючи на кожну клітину. Покращує метаболізм, енергозабезпечення та гіпоксію тканин, нормалізує біохімічні, фізико-хімічні процеси. Активізує імунітет та підвищує працездатність організму, знімає больові відчуття у м'язах при важких фізичних навантаженнях. Покращує адаптацію організму до негативної дії навколишнього середовища.

Бурштинова кислота проявляє такі властивості:

 • антігіпоксантну - підвищує стійкість організму до кисневого голодування, знижує наслідки такого стану;
 • антиоксидантну - запобігає окислювальним реакціям в організмі, які викликані дією вільних радикалів, уповільнює старіння;
 • адаптогенну - допомагає організму швидше відновитися і адаптуватися в важких умовах;
 • антитоксичну - допомагає при отруєнні, сприяє очищенню організму на клітинному рівні;
 • тонізуючу - збільшує працездатність без надмірної стимуляції імунної системи.
 • Аскорбат кальцію це форма буферизованого вітаміну С (біодоступне з'єднання кальцію та аскорбінової кислоти) який відрізняється м'якою та безпечною дією на органи травлення, не порушуючи кислотність та забезпечуючи комфортні відчуття при застосуванні. Вітамін С сприяє правильному функціонуванню імунної системи, бере участь у функціонуванні шкіри, ясен, зубів, вступає у процес вироблення лейкоцитів та сприяє засвоєнню заліза із рослинних джерел. Його антиоксидантний ефект допомагає захистити клітини від дії вільних радикалів.
 • Вітамін В3 (у формі ніацину) – водорозчинний вітамін регулює окислювально-відновні процеси в організмі. Нормалізує загальний фізичний стан організму. Необхідний для функціонування травної системи. М'яко заспокоює нервову систему, покращуючи настрій і концентрацію уваги. Ефективно знижує рівень холестерину. Важливий для синтезу статевих гормонів, а також кортизону, тироксину та інсуліну.
 • Екстракт ламінарії (стандартизований за вмістом природного йоду) містить йод в природній формі, а також біологічно активні речовини, що допомагають засвоїти цей йод. Багатий на амінокислоти, цінні вуглеводи, вітаміни А, В, С і D, бром, калій, кальцій, натрій, мідь, марганець. Має загальнозміцнюючу, тонізуючу властивості, регулює роботу шлунково-кишкового тракту і нормалізує обмін речовин та проникність стінок судин. Активізує імунну систему організму, виводить радіонукліди та токсини, запобігає зростанню пухлин. Полісахариди ламінарії мають високу гідрофільність і адсорбційну здатність, завдяки чому пов'язують і поглинають різні ендогенні та екзогенні токсини в організмі.
 • Вітамін В5 (у формі пантотенової кислоти) – водорозчинний вітамін нормалізує обмін речовин шляхом поліпшення роботи кори надниркових залоз, зменшує вплив стресу. Захищає від інфекцій, сприяє підвищенню імунітету і запобігає розвитку анемії. Вітамін В5 нормалізує клітинний обмін шкіри, сприяючи її оновленню та зволоженню, а також захищає волосся від ранньої сивини. Пантотенова кислота бере участь в нейтралізації чужорідних речовин і токсинів і виведення їх з організму.
 • Вітамін Е (у формі токоферол ацетату) потужний антиоксидант, сприяє уповільненню процесів старіння в організмі, а також забезпечує роботу статевих залоз як у жінок, так і у чоловіків. Вітамін Е покращує живлення клітин, сприятливо впливає на периферичний кровообіг, зміцнює стінки судин, необхідний для регенерації тканин, підтримує здоров'я нервів, запобігає анемії. Захищає інші жиророзчинні вітаміни від руйнування киснем, сприяє засвоєнню вітаміну А. Запобігає появі пігментації, бере участь у формуванні колагенових волокон.
 • Цинк (у формі цинку піколінату) це біодоступна форма цинку, в який цинк поєднується з піколіновою кислотою для кращого засвоєння в організмі. Активізує широкий спектр біохімічних реакцій, відповідальних за процеси росту і розвитку організму, загоєння ран, синтез гормонів, зменшення запальних реакцій. Важливий для правильного поділу клітин. Бере участь в усіх видах обміну, входить до складу генетичного апарату клітини. Цинк бере активну участь в переробці жирних кислот, впливаючи тим самим на процеси відновлення шкіри. Додатково цей елемент регулює гормональний баланс і вироблення усередині шкіри речовин, які перешкоджають появі вугрів і акне. Цинк так само сприяє густоті та блиску волосся.
 • Вітамін B6 (у формі піридоксину) – водорозчинний вітамін бере участь практично у всіх метаболічних процесах в організмі (бере участь в обміні жирних кислот, амінокислот, в білковому обміні), контролює дію близько шістдесяти ферментів. Сприяє правильному синтезу нуклеїнових кислот, що перешкоджають старінню. Покращує енергетичні процеси в клітинах і стимулює їх оновлення, що надає загальну омолоджуючу дію на організм. Вітамін B6 необхідний для нормального функціонування центральної та периферичної нервової системи. Нормалізує обмін в тканинах головного мозку, покращує пам'ять. Оздоровлює серцево-судинну систему. У жіночому організмі піридоксин грає важливу роль в підтримці балансу статевих гормонів.
 • Вітамін В2 (у формі рибофлавіну) – водорозчинний вітамін бере участь у багатьох біологічних і хімічних процесах, що забезпечують життєдіяльність і нормальне функціонування організму. Сприяє нормалізації структури та функції слизової оболонки травного тракту. Позитивно впливає на роботу щитовидної залози. Стимулює дозрівання еритроцитів, бере участь в процесі засвоєння заліза. Сприяє покращенню загального стану і здоров'я волосся, нігтів, шкіри, прискорює процес їх відновлення, захищає сітківку від шкідливого впливу ультрафіолетових променів.
 • Вітамін В1 (у формі тіаміну) – водорозчинний вітамін , який грає важливу роль в метаболізмі. Будучи компонентом ферментів, він бере участь як у виробленні енергії з вуглеводів, так і в передачі імпульсів в нервовій системі. Тіамін необхідний для нормального росту і розвитку , а також для підтримки діяльності нервової, травної та серцево-судинної систем. В1 необхідний і для нормальної мозкової діяльності, так як нормалізує мозковий кровообіг, підвищує здатності людини до навчання, а крім того, бере участь у процесах кровотворення. Однією з його найважливіших функцій є його участь в функціонуванні нервової системи. Він потрібен для виробництва ацетилхоліну, життєво важливого хімічної сполуки для пам'яті і підтримки м'язового тонусу. Бере участь у виробництві соляної кислоти, яка присутня в шлунковому соку, а вона необхідна для здоров'я м'язової тканини, серцево-судинної функції і впливає на кровообіг.
 • Тіамін руйнується під час приготування їжі. Крім того, його рівень в організмі виснажується при високому споживанні вуглеводів, особливо цукру; а також при вживанні алкоголю, нікотину, чаю або кофеїну. Передозування вітаміном В1 практично неможливе, а його дефіцит призводить до тяжких порушень. В1 приймається в основному в формі комплексу вітамінів групи В, тому що вітаміни групи ефективніше взаємодіють разом.
 • Вітамін А (у формі ретинолу) бере участь в регуляції синтезу білків, сприяє нормальному обміну речовин, відіграє важливу роль у формуванні кісток, зубів і волосся, підтримує нічний зір, необхідний для нормальної роботи імунної системи. Захищає від простудних захворювань та інфекцій дихальних шляхів, хвороб травного тракту, сечостатевої системи. Вітамін А необхідний для підтримки в хорошому стані шкірного покриву. Прискорює процеси загоєння, а також стимулює синтез білка колагену. Вітамін А володіє антиоксидантними властивостями, уповільнює процеси старіння в організмі та відіграє важливу роль в запобіганні захворювань серцево-судинної системи людини.
 • Вітамін В9 (у формі фолієвої кислоти) водорозчинний вітамін, бере активну участь в процесах регуляції функцій органів кровотворення, дозріванню еритроцитів, здорового розвитку плоду під час вагітності, позитивно впливає на функції кишківника і печінки, підтримує імунну систему, допомагає засвоювати інші вітаміни групи В, сприяє вирівнюванню пігментації.
 • Селен (у формі L-селенометіоніну) потужний антиоксидант, захищає імунну систему, підвищує опірність організму до вірусів і бактерій. Запобігає утворенню вільних радикалів, що руйнують наші клітини, і зменшує їх кількість в організмі. Сприяє профілактиці запалень, ендокринних і серцево-судинних захворювань. Уповільнює старіння організму. Виявляє синергізм з вітамінами А, С і Е, що в комплексі підсилює їх антиоксидантні властивості. Селен також оберігає від пошкоджень нуклеїнові кислоти.
 • Вітамін В12 (у формі ціанокобаламіну) водорозчинний вітамін, який відіграє ключову роль в процесі кровотворення і дозрівання еритроцитів, роботі нервової системи та синтезу ДНК. Його називають «червоним вітаміном». Активує обмін вуглеводів, білків та ліпідів, бере участь у синтезі лабільних метильних груп, в утворенні холіну, метіоніну, нуклеїнових кислот, креатину. Сприяє нормалізації порушених функцій печінки та нервової системи, активує систему згортання крові. Ціанокобаламін також відіграє важливу роль в метаболізмі фолієвої кислоти, а саме бере участь в її транспорті до клітин. Вітамін В12 необхідний для клітинного метаболізму та його функціонування, тому його дефіцит має суттєвий вплив на організм, особливо на органи і тканини з високою клітинною циркуляцією та обміном речовин, такі як кістковий мозок, шлунково-кишковий тракт, головний мозок та нервову систему.

Мульти Баланс + бурштинова кислота від Amrita – це посилена формула, що містить функціональну збалансовану кількість вітамінів, мінералів та рослинних екстрактів в комплексі з бурштиновою кислотою, в легко засвоюваній формі для здоров’я та енергії на кожен день.

Рекомендації щодо застосування: дорослим та дітям з 12 років по 1 капсулі 1 раз на добу, під час або після вживання їжі, запиваючи водою. Курс прийому 30 днів.

Протипоказання: підвищення чутливості до будь-якого з компонентів, дитячий вік, вагітність та період лактації.

Почему мы не можем получать необходимые организму вещества из пищи?
 
 
 
 

 

Дополнительные материалы

Мульти Баланс, посилений вітамінний комплекс + бурштинова кислота
Запрос по товару

Сопутствующие товары

Анкарцин. ОПТИМА раствор. Экономная упаковка. Меланин+Дофа Original

Анкарцин. ОПТИМА раствор. Экономная упаковка. Меланин+Дофа Original

429,00грн.
Количество:  
В производстве Анкарцин раствор была использована оригинальная технология стабилизации, полифенолкарбоновый комплекс (ПФК) , выделенный из микроорганизмаNadsoniella nigra х-1 (черные антарктические дрожжи)в результате был получен не имеющий аналогов в мире, растворимый полифенолкарбоновый комплекс (эумеланин,...
Подробнее 
Анти паразитарная программа Амрита 2024. Двухмесячный базовый курс

Анти паразитарная программа Амрита 2024. Двухмесячный базовый курс

890,00грн.
Количество:  
Гельминтоз - это как приговор, который выносят врачи, озвучивая свой диагноз. Первым делом ты в шоке: Я, глисты? Как? Почему?" Однако сегодня борьба с глистными инвазиями, с паразитами , набирает мировой масштаб. По данным одного из исследований, распространенность паразитов в мире значительно...
Подробнее 
Меланин+ ДОФА. Анкарцин Раствор.0,125 мг/мл. Антиоксидант

Меланин+ ДОФА. Анкарцин Раствор.0,125 мг/мл. Антиоксидант

Производитель: Amrita 259,00грн.
Количество:  

Анкарцин розчин високоефективний у складі комплексних оздоровчих програм при синдромі хронічної втоми, депресивних станах, мігрені, епілепсії, захворюваннях серця і судин, аутоімунних процесах, патології шлунково-кишкового тракту.
Нормалізує обмінні процеси на клітинному рівні. Має антиоксидантну дію. Нейтралізує токсини.

Склад: розчинний поліфенолкарбоновий комплекс (еумеланін, тирозин, ДОФА), основа - вода з органічним цитратом срібла.


Подробнее 
Микотон Original. Меланин + b глюканы. Амрита XL. Месячный курс

Микотон Original. Меланин + b глюканы. Амрита XL. Месячный курс

Производитель: Amrita 349,00грн.
Количество:  
Микотон Амрита, прошел обширные медико-биологические и клинические испытания в ряде институтов и клиник Киева, Львова, Луцка и Донецка. Также Микотон прошёл ряд успешных испытаний в лабораториях Чернобыля. Запатентован в Европе, США и России. По своей эффективности превосходит японские, китайские и...
Подробнее 
Мульти Баланс, смесь ягодных экстрактов + янтарная кислота

Мульти Баланс, смесь ягодных экстрактов + янтарная кислота

Производитель: Amrita 379,00грн.
Количество:  
Диетическая добавка "Amrita Multi Balance" - это сила природных витаминов, минералов и растений всего в 1 таблетке Обеспечивает надежную профилактику дефицита витаминов, минералов и микроэлементов Дарит отличное самочувствие, энергию и настроение Укрепляет иммунитет и повышает сопротивляемость...
Подробнее 
Отчаялись похудеть? Комплекс : Лето 2020 - Похудеть не голодая

Отчаялись похудеть? Комплекс : Лето 2020 - Похудеть не голодая

Производитель: Amrita 648,00грн.
Количество:  
Похудеть к осень- зима 2024- это реально: Экспертный комплекс «Худей на здоровье». Помогает: Избавься от многих проблем со здоровьем, которые являются последствиями лишнего веса. Экспертный комплекс «Худей на здоровье» поможет: сбросить лишние 1-3 килограмма; восстановить метаболизм...
Подробнее 

Заказывающие этот товар, также выбирают

Пробиотик- Бифидо-лакто комплекс, 30 капсул

Пробиотик- Бифидо-лакто комплекс, 30 капсул

Производитель: Amrita 299,00грн.
Количество:  
Комплекс рассчитан на приём 1 капсуле в день, для профилактики и 1 капсула утром и 1 капсула вечером после лечения антибиотиками. Взрослая доза. Мощная формула симбиотика (про- и пребиотиков) для восстановления баланса микрофлоры , которая содержит полный комплекс живых бифидо- и лактобактерий в кишечнорастворимой...
Подробнее 
Антивир, природный антибиотик. (60 таб.) Оригинал

Антивир, природный антибиотик. (60 таб.) Оригинал

Производитель: ООО "НПФ "Уссури-Флор" 279,00грн.
Количество:  
Антивир- эффективный противовирусный препарат, на основе растений Уссурийской тайги: содержит уникальную композицию из редких лекарственных растений Уссурийской тайги, собранных в экологически чистых районах Приморского Края; обладает мощными бактерицидными, антивирусными, антисептическими, антигельминтными...
Подробнее 
Микотон Original. Меланин + b глюканы. Амрита XL. Месячный курс

Микотон Original. Меланин + b глюканы. Амрита XL. Месячный курс

Производитель: Amrita 349,00грн.
Количество:  
Микотон Амрита, прошел обширные медико-биологические и клинические испытания в ряде институтов и клиник Киева, Львова, Луцка и Донецка. Также Микотон прошёл ряд успешных испытаний в лабораториях Чернобыля. Запатентован в Европе, США и России. По своей эффективности превосходит японские, китайские и...
Подробнее 
Хром Біотин Баланс з корицею, 409 мг., 60 капс. Правильний обмін речовин, здоров’я шкіри та волосся

Хром Біотин Баланс з корицею, 409 мг., 60 капс. Правильний обмін речовин, здоров’я шкіри та волосся

269,00грн.
Количество:  
Що робить? сприяє підвищенню чутливості до інсуліну та нормалізації рівня цукру в крові; покращує метаболізм і розщеплення жирів; знижує апетит, пригнічує відчуття голоду, що дозволяє уникнути переїдання; позитивно впливає на роботу ШКТ, печінки та мікрофлори кишківника; активізує процес кровообігу...
Подробнее 
АНКАРЦИН® OPTIMUM Original Melanin+Dofa 1,8мг/мл по концентрации равный капсульной форме, при более низкой цене

АНКАРЦИН® OPTIMUM Original Melanin+Dofa 1,8мг/мл по концентрации равный капсульной форме, при более низкой цене

Производитель: Amrita 429,00грн.
Количество:  

Анкарцин Optimum розчин призначений для основного оздоровчого курсу, наступного після стартового курсу, проведеного продуктом Анкарцин
розчин.
Високоефективний у складі комплексних оздоровчих програм : при синдромі хронічної втоми, депресивних станах, мігрені, епілепсії, захворюваннях серця і судин, аутоімунних процесах, патології шлунково-кишкового тракту. Нормалізує обмінні процеси на клітинному рівні. Має
антиоксидантну дію. Нейтралізує токсини.

Склад розчинний поліфенолкарбоновий комплекс (еумеланін, тирозин, ДОФА), основа - вода з органіч-
ним цитратом срібла.


Подробнее 
Цинк Д3+ Кверцитин, 30 капсул. Міцний імунітет

Цинк Д3+ Кверцитин, 30 капсул. Міцний імунітет

Производитель: ГК Амрита- производство продуктов для здоровья и красоты 329,00грн.
Количество:  
Инновационный комплекс цинка с витаминами С, D3, Е и кверцетином для профилактики пневмонии и для здоровья кожи, волос и ногтей в одной капсуле. Источник цинка, кверцетина, витаминов С, D3, Е для укрепления иммунной системы и уменьшение риска осложнений респираторных вирусных инфекций. Диетическая добавка...
Подробнее 

 Янтарь - сокровище природного происхождения, окаменевшая лесная смола Pinus succinifera, существующая около 45 миллионов лет.
Аромат является одним из лучших доказательств для выявления истинного янтаря.

Как при нагревании или трении, балтийский янтарь распространяет деликатный типичный аромат сосновой смолы.

Современная наука констатирует, что в янтаре содержатся практически все элементы, полезные для нашего организма: это йод, железо, магний, кальций, фосфор, цинк, кобальт и другие.
Всего янтарь содержит до 30% растворимых соединений, что позволило народной медицине приготавливать из него настойки и иные лекарственные средства.

 В наш век стремительного роста и развития, не учитывать психологию людей совершающих покупки в живую или через бизнес площадки в интернет - очень дорогое занятие.

Даже менеджер среднего звена разбирается в теории поколений и знает где и что пользуется спросом  у поколения Бумеров и что будут и как, покупать в 2021 году поколение миллениалов.

На сегодня самый авторитетный вывод приведённый в исследованиях американской компании BigCommerce о влиянии поколений миллениалов, Z, X и бэби-бумеров на покупки в живую и в интернет.

Иследование многих вводит в шок и координально заставляет пересмотреть политику продаж. 
Эпоха миллениалов идет на спад: сейчас в центр внимания выходит поколение Z - новые бренды и приложения стремятся заполучить именно его лояльность. Интересно и то, что поколение Z сильно отличается от своих предшественников-миллениалов в вопросах покупательского поведения.

Раньше п

 Ещё в прошлом веке, в аптеках появилась копеечная цинковая мазь, которую врачи рекомендовали при заболевании грибка ног и рук.

С приходом нового вируса в обыденную жизнь людей, ученные заметили что вирус чувствует себя не комфортно если в рацион питания добавляется витамин С и Цинк.

К основным, научно доказанным, функциям данного металла относятся следующие:

Отзывы посетителей (5):

5 из 5 звезд!
Гость
24.05.2020
Каждому организму просто необходимы витамины и минералы. К сожалению, очень тяжело пополнить необходимый баланс все веществ черпая их только из пищи. Раз в полгода нужно обязательно принимать какой-нибудь витаминно-минеральный комплекс. Мне очень нравится комплекс Амрита мультибаланс. Препарат состоит из множества витаминов и минеральных веществ. Реально проверено помогает для снижения нервного напряжения. Ведь сейчас практически каждый человек если не ежедневно, то хотя бы раз в неделю находится в стрессовой ситуации. А нервы не железные, их нужно тоже подпитывать. Я принимаю этот препарат осенью или весной. Я очень часто нервничаю, это связано с моей работой. И чтобы всегда держаться на плаву принимаю Амрита мультибаланс. После этого комплекса, мое общее самочувствие значительно улучшается, у меня становится больше энергии, увеличивается работоспособность и стрессоустойчивость.Более того, я практически не болею.
5 из 5 звезд!
Гость
25.11.2018
После применения комплекса витаминов ногти стали крепкими, не ломаются, уменьшилось выпадение волос. Живу в мегаполисе, много передвигаюсь по городу, рациональным мое питание не назовешь. Думаю, что мне удалось поддержать свой организм данным комплексом витаминов. Результат вижу, поэтому рекомендую.
5 из 5 звезд!
Гость
28.07.2018
Мне пришлось этой весной убедилась в пользе и силе действия Мультибаланса. Мне пришлось участвовать в тушении пожара на лугу, чтобы пожар не добрался до жилых домов. Мне почти 68 лет. И я , на расстоянии около 60 м, бегала как челнок, с плоско резом Фокина в руках, чтобы преградить дорогу огню около 2 х часов. Лицо было красное, сердце - казалось выскочит, изрядно надышалась дымом. Благодаря Мультибалансу мой организм преодолел эти негативные моменты и через пару часов отдыха, я чувствовала себя нормально. Благодарю разработчиков Мультибаланса за отличный фитопродукт! Плюсы: 1 -2 капсулы в день. Зависит от веса. Очень удобно. Я, дачница, и мне очень удобно. Утром в 6 утра выпила и на дачу. С дачи приехала выпила еще и бегаю внуков нянчу.
5 из 5 звезд!
Гость
26.01.2018
Каждому организму просто необходимы витамины и минералы. К сожалению, очень тяжело пополнить необходимый баланс все веществ черпая их только из пищи. Раз в полгода нужно обязательно принимать какой-нибудь витаминно-минеральный комплекс. Мне очень нравится комплекс Амрита мультибаланс. Препарат состоит из множества витаминов и минеральных веществ. Реально проверено помогает для снижения нервного напряжения. Ведь сейчас практически каждый человек если не ежедневно, то хотя бы раз в неделю находится в стрессовой ситуации. А нервы не железные, их нужно тоже подпитывать. Я принимаю этот препарат осенью или весной. Я очень часто нервничаю, это связано с моей работой. И чтобы всегда держаться на плаву принимаю Амрита мультибаланс. После этого комплекса, мое общее самочувствие значительно улучшается, у меня становится больше энергии, увеличивается работоспособность и стрессоустойчивость.Более того, я практически не болею.
5 из 5 звезд!
Гость
26.01.2018
Был период, на работе постоянная череда проверок, в личной жизни всё пошло крахом, друзья заняты своими делами, родные не придают значения моему нытью. Довела себя до того, что сорвалась на работе. На простое замечание просто разревелась. Я уже молчу про потерю аппетита, общее состояние аппатии, головные боли и ПА. Директор посоветовала Амрита мультибаланс. Сначала эффекта не заметила, но через неделю снова начала чувствовать себя человеком. Работу, правда, сменила) Но препарат спас меня. Так что - рекомендую!

Выбор языка

Код баннера

 

Последние отзывы

Анти паразитарная программа Амрита 2024. Двухмесячный базовый курс
15.05.2024
5 из 5 звезд!
Приобрела комплекс для антипаразитарной программы. Комплекс очень понравился, при сравнении состава с...
«Комплекс для снижения веса». Оптимальная по эффективности комбинация.
14.05.2024
5 из 5 звезд!
Я не вперше беруся за цей комплекс. Насправді ви можете легко скинути 3 кілограми за місяць. Організм...
Экспертный комплекс «Худей на здоровье»
14.05.2024
5 из 5 звезд!
Я не вперше беруся за цей комплекс. Насправді ви можете легко скинути 3 кілограми за місяць. Організм...
08.02.2021
автор: Елена
5 из 5 звезд!
Доброго дня. Порадьте будь ласка що пити для лікування папіломавірусу, та нормалізації мікрофлори. Дякую
24.11.2018
автор: Ирина
5 из 5 звезд!
Чи можна приймати АНТИВІР під час вагітності?
09.11.2018
автор: Виктория
5 из 5 звезд!
Подскажите,что принимать от хронической молочницы(кандидоз)?