Натуральні продукти для
здоровʼя Amrita Health
Натуральна косметика
Amrita Beauty
TOP 20
Лидерів продажів

В12 Фолат Баланс, 30 капс. Потрібен для утворення еритроцитів, розвитку нейронів та синтезу ДНК

5
ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ
Ми надаємо сучасний та корисний сервіс, тому відправляємо нашу продукцію зручним для вас шляхом:
249,00грн.
Количество:

Галерея

https://amrita.net.ua/i/cPath/324
Назначение В12 Фолат Баланс от Amrita это высокоэффективная триада витаминов группы В (В12, В9 фолат, В6) в биоактивной...
Состав Витамины В12, В6, В9 фолат

 Що робить?

 • нормалізує обмін речовин і перетворення енергії в організмі;
 • покращує кровотворення, сприяє збільшенню кількості еритроцитів і правильних білків;
 • сприяє здоровому росту клітин і зберігає цілісність ДНК;
 • нормалізує функціонування нервової та серцево-судинної систем;
 • зміцнює імунітет і допомагає в боротьбі з хронічними захворюваннями;
 • підтримує когнітивне здоров'я мозку.

Як працює?

 • допомагає підтримувати нормальний рівень гомоцистеїну, тим самим захищаючи, мозок, серце і кровоносні судини;
 • знижує ризик розвитку анемій;
 • бере участь у виробленні серотоніну та дофаміну, допомагає боротися з тривожністю та депресією;
 • позитивно впливає на функцію репродуктивних органів як у жінок, так і у чоловіків;
 • важливий для жінок, які планують вагітність для правильного розвитку плоду;
 • підвищує працездатність, загальну витривалість, надає бадьорості та сил.

Як застосовувати?
По 1 капсулі 1-2 рази на добу.

Не містить: лактозу, цукор, глютен, молоко, яйця, дріжджі, морепродукти, горіхи, пшеницю, сою, штучні барвники, ароматизатори та консерванти.

Вітамін В6 (у формі піридоксину) грає важливу роль в обміні речовин, він необхідний для нормального функціонування центральної та периферичної нервової системи, бере участь у синтезі нейромедіаторів. У фосфорильованій формі забезпечує процеси обміну амінокислот, бере участь у синтезі білка, ферментів, гемоглобіну, простагландинів, обміні серотоніну, катехоламінів, глутамінової кислоти, ГАМК, гістаміну, поліпшує використання ненасичених жирних кислот, знижує рівень холестерину і ліпідів у крові, покращує скоротливість міокарда, сприяє перетворенню фолієвої кислоти в її активну форму, стимулює гемопоез.

 • Вітамін В12 (у формі ціанокобаламіну) бере участь у кровотворенні, регулює вуглеводний і жировий обмін в організмі. Ціанокобаламін – це більш стабільна форма вітаміну В12 у порівнянні з іншими формами вітаміну В12. Потрапляючи в організм, ціанокобаламін перетворюється в метилкобаламін або аденозилкобаламін – одну з двох активних форм вітаміну В12, що зустрічаються в організмі людини. Він є незамінним вітаміном, адже в організмі він не виробляється.
 • Вітамін В12 необхідний для правильного формування еритроцитів, неврологічної функції та синтезу ДНК. Він зв’язаний з білками у їжі, вивільняється завдяки активності соляної кислоти та шлункової протеази у шлунку. Вітамін B12 у формі ціанокобаламіну вже знаходиться у вільній формі і, таким чином, не вимагає цього кроку розділення.
 • Функція вітаміну В12 тісно пов’язана з фолієвою кислотою. Він бере участь у формуванні креатину, епінефрину, азотистих основ нуклеїнових кислот, білків та інших біологічно активних речовин. Вітамін В12 і фолат важливі для нормального обміну гомоцистеїну, який під їх впливом перетворюється у метіонін і цистеїн, а під впливом вітаміну В6 перетворюється на наступний продукт обміну – цистотіонін.

Таким чином, тріада вітамінів В6, В9, В12 підтримує правильний баланс гомоцистеїну в крові що знижує ризик відкладення неправильних білків крові, руйнування нейронів мозку, захворювань серця та серцево-судинної системи.

 • Фолат або вітамін В9 водорозчинний вітамін, необхідний для здоров'я нервової та імунної системи, нормального кровотворення, здійснення обмінних процесів, а також здорового поділу клітин. Є обов'язковим елементом для будівництва клітин ДНК, РНК.

Завдяки тому, що вперше В9 виявили в листовій зелені, речовина отримала назву «фолат» або «фолієва кислота» (похідна від лат. folium – лист). Але, попри те, що обидва поняття ототожнюються з одним вітаміном, різниця між ними все ж таки є.

 • Фолат – це природна форма вітаміну В9, що міститься в продуктах харчування, а фолієва кислота – синтетична. Перетворення фолієвої кислоти на активну форму вітаміну B9 відбувається в тканинах печінки, у відмінності від природного з'єднання.

Фолат позитивно впливає на функції кишечнику і печінки, підтримує імунну систему, бере участь в окисно-відновних процесах в організмі, сприяє нормальному утворенню і функціонуванню білих кров’яних тілець. Також вітамін В9 необхідний для біосинтезу білка, позитивно впливає на продуктивну роботу мозку, особливо кісткового, підтримує імунну систему, допомагає засвоювати інші вітаміни групи В, сприяє вирівнюванню пігментації.

 Фолієва кислота або вітамін B9 відіграє важливу роль у процесі ділення клітин і росту тканин, а також допомагає підтримувати здоров'я кровоносної системи. Вітамін також важливий для правильного розвитку плода під час вагітності. Але як фолієва кислота допомагає організму і як поповнити організм її запасами?
Функції фолієвої кислоти в організмі
Фолієва кислота відіграє важливу роль в організмі, виконуючи такі функції:
 • Синтез ДНК: фолієва кислота необхідна для оновлення клітин, оскільки вона є важливим фактором для процесу поділу клітин. У процесі поділу клітин, ДНК клітина повинна бути скопійована, щоб утворити нові клітини. Вітамін В9 відіграє важливу роль у цьому процесі, оскільки є необхідним кофактором для синтезу нуклеотидів – основних будівельних блоків ДНК. Без достатньої кількості фолієвої кислоти в організмі, процес ділення клітин може сповільнитися або перерватися, що може призвести до проблем зі здоров'ям, таких як анемія, проблеми з кровоносною системою та інші захворювання.
 • Ріст і розвиток: фолієва кисл
 
 Чи знаєте ви, що Вітамін В12 - єдиний вітамін, який містить кобальт? Цей вітамін є ключовим для утворення червоних кров'яних клітин та підтримки роботи нервової системи. Він сприяє утриманню мієліну, захисної оболонки для нервів, тим самим забезпечуючи їхнє правильне функціонування.
Кобальт - важливий мікроелемент і компонент вітаміну В12, є його ядром і важливий для утворення червоних кров'яних тілець.
Він необхідний для формування еритроцитів, ферментативних реакцій та утворення оболонок нервів.
Мінерал зміцнює імунну систему, стимулює активність лейкоцитів для запобігання інфекціям.
Кобальт в організмі дорослої людини зберігається не більше 2 мг. Основні запаси зосереджені в печінці, але ще були виявлені в інших органах ШКТ, нирках.
Запрос по товару

Сопутствующие товары

Индол+ Броколи, 200 мг. Нормализует работу мужской и женской половой сферы, профилактика новообразований

Индол+ Броколи, 200 мг. Нормализует работу мужской и женской половой сферы, профилактика новообразований

Производитель: ГК Амрита- производство продуктов для здоровья и красоты 399,00грн.
Количество:  
Мощный природный антиоксидант с онкопротекторным действием . Для профилактики развития болезней репродуктивной системы у женщин, связанных с нарушением гормонального баланса: миомы, эндометриоз, мастопатия, нарушения менструального цикла. Способствует снижению риска развития доброкачественных и злокачественных...
Подробнее 
Лютеин комплекс + зеаксантин. Оздоровление глаз

Лютеин комплекс + зеаксантин. Оздоровление глаз

Производитель: Amrita 299,00грн.
Количество:  
"Лютеин-М" эффективен в комплексном оздоровлении глаз при катаракте, повышенном внутриглазном давлении, диабетической ретинопатии. Применяют для профилактики повреждающего действия ультрафиолетовых лучей на ткани глаза Способствует улучшению остроты зрения Оказывает антиоксидантное и общеукрепляющее...
Подробнее 
Микотон , 60 табл. По 500 мг. Тройная Сила- Меланин+ Хитин+ b глюканы

Микотон , 60 табл. По 500 мг. Тройная Сила- Меланин+ Хитин+ b глюканы

299,00грн.
Количество:  
МИКОТОН INNOVISION таблетки уникальный биосорбент, иммуномодулятор и антиоксидант на основе клеточных стенок гименофора лекарственного гриба Fomes Fomentarius. Выводит из организма токсины, тяжелые металлы, радионуклиды, но не выводит природные микроэлементы и не нарушает минеральный обмен. Устраняет кишечные расстройства, воспалительные процессы, помогает в подавлении вирусных и грибковых инфекций. Восстанавливает после пищевых и алкогольных отравлений. Незаменим в составе комплексных программ при аллергических заболеваниях и облегчении процессов онкологических интоксикаций.
Подробнее 
Микотон Original. Меланин + b глюканы. Амрита XL. Месячный курс

Микотон Original. Меланин + b глюканы. Амрита XL. Месячный курс

Производитель: Amrita 349,00грн.
Количество:  
Микотон Амрита, прошел обширные медико-биологические и клинические испытания в ряде институтов и клиник Киева, Львова, Луцка и Донецка. Также Микотон прошёл ряд успешных испытаний в лабораториях Чернобыля. Запатентован в Европе, США и России. По своей эффективности превосходит японские, китайские и...
Подробнее 

Заказывающие этот товар, также выбирают

Антивир, природный антибиотик. (60 таб.) Оригинал

Антивир, природный антибиотик. (60 таб.) Оригинал

Производитель: ООО "НПФ "Уссури-Флор" 249,00грн.
Количество:  
Антивир- эффективный противовирусный препарат, на основе растений Уссурийской тайги: содержит уникальную композицию из редких лекарственных растений Уссурийской тайги, собранных в экологически чистых районах Приморского Края; обладает мощными бактерицидными, антивирусными, антисептическими, антигельминтными...
Подробнее 
Лецитин, селен и витамины, формула для сосудов- 30х30 капсул

Лецитин, селен и витамины, формула для сосудов- 30х30 капсул

339,00грн.
Количество:  
Лецитин формула для сосудов. Натуральный комплекс для улучшения работы сосудов и проводимости нервных волокон. Содержит в своем составе лецитин, гинкго билобу, а так же витамины и микроэлементы необходимые для работы головного мозга. Улучшает обмен веществ, питание тканей, микроциркуляцию крови, укрепляет...
Подробнее 
Хлорелла, с Французского побережья, 90 капс. Детокс, снижение веса

Хлорелла, с Французского побережья, 90 капс. Детокс, снижение веса

Производитель: Amrita Наявність уточнюйте
за телефоном...
Один з цілющих напоїв, який дуже популярний на заході й використовуються там для питного лікування та оздоровлення – хлорела. Унікальна водорость хлорела, що живе в прісних водоймах, схожа за властивостями на спіруліну. Її вважають сильним антиоксидантом, а також джерелом рослинного білка. Є обмежена...
Подробнее 
Сорбокапс - лучший сорбент для организма. 24 табл

Сорбокапс - лучший сорбент для организма. 24 табл

Производитель: ООО "Фиттэкс" г.Харьков 169,00грн.
Количество:  
Удобный, современный, природный, 5-компонентный сорбент для нормализации функции ЖКТ. Сорбокапс - современное профилактическое средство для расширения адаптационно-компенсационных резервов организма, для повышения его защитных сил, снижения риска возникновения разных патологий, заболеваний. Имеет универсальное...
Подробнее 
Лецитин, Магний и витамин В6. 60 капс. Крепкие нервы

Лецитин, Магний и витамин В6. 60 капс. Крепкие нервы

Производитель: Amrita 259,00грн.
Количество:  
Легкоусвояемая форма магния с витамином В6 и лецитином для восстановления эмоционального комфорта , повышения стрессоустойчивости, улучшения памяти и умственной работоспособности. Диетическая добавка «Магний В6 Баланс»: повышает стрессоустойчивость; уменьшает проявления симптомов стресса:...
Подробнее 
Омега 3, 120 капс. EPA/DHA Формула - 600 мг/день, з диких морських риб, Не содержит глицерин

Омега 3, 120 капс. EPA/DHA Формула - 600 мг/день, з диких морських риб, Не содержит глицерин

Производитель: Amrita 429,00грн.
Количество:  
Идеальная формула с высоким содержанием Omega-3 для красоты и здоровья. Что делает? восстанавливает эластичность сосудов, уменьшает риск тромбообразования; снижает риск развития сердечно-сосудистых заболеваний; помогает сохранить молодость кожи и препятствует старению; нормализует работу мозга, улучшает...
Подробнее 

 Американские ученные провели исследование связанное со сном. Самый популярный вопрос которые задают в поисковой системе Гугл: «почему я не могу спать?».
Этот вопрос стал самым популярным вопросом, связанным со сном.
Дипаншу Беди из Exhale

Вживання добавок з пігментом, який міститься в шпинаті та яйцях, може поліпшити зір і навіть роботу головного мозку.

 

Чи справді це так?
Зазвичай ми й не замислюємося про те, що маємо зір, проте здатність бачити - це одне з найдивовижніших сенсорних відчуттів нашого організму.
Наші очі здатні не тільки розрізняти предмети на відстані, а й бачити незліченну кількість колірних відтінків.
Для здоров'я очей насамперед необхідні пігменти, які називаються макулярні каротиноїди. Саме вони надають моркві помаранчевого кольору, і навіть можуть зробити броколі фіолетовою.
Вони здатні перетворюватися на вітамін А і захищають сітківку від шкідливого впливу ультрафіолетових променів.
В останні кілька років дослідники довели, що вживання дієтичних добавок із цими пігментами може істотно поліпшити зір.
Вони допомагають гостріше сприймати кольори і контрасти, зменшують засліплення від яскравого світла і прискорюють відновлення зору після нього.
Макулярні каро

 

Египетские фараоны верили в то, что грибы обладали магическими силами и возможно так оно и есть. Составляя целое царство, они часто ассоциируются с чем-то мистическим и непонятным для нас. Так, давайте же разберемся, что представляют из себя грибы, и какую роль они играют.
1. Грибы не относятся ни к растениям, ни к животным
Годами, ученые относили грибы к растительному миру. Однако, при ближайшем рассмотрении они обнаружили, что у грибов больше общего с животными, чем с растениями. В грибах отсутствует хлорофилл, потому они не могут питаться от солнечного света, как растения. 
Но у них также нет желудка, чтобы переваривать пищу, как животные. Они относятся котдельному царству - царству грибов.

Выбор языка

Код баннера

 

Последние отзывы

Кальций Баланс+ Коллаген с магнием и витамином D3, 120 табл
29.03.2024
5 из 5 звезд!
Були проблеми з нігтями, волоссям і болями в кістках . Після двох тижнів прийому резутат : нігті перестали...
Кальций Баланс+ Коллаген с магнием и витамином D3, 120 табл
29.03.2024
5 из 5 звезд!
Дуже гарне поєднання елементів у цьому препараті, нам дівчаткам особливо необхідно для краси волосся, нігтів та зубів
Кальций Баланс+ Коллаген с магнием и витамином D3, 120 табл
29.03.2024
5 из 5 звезд!
Приймаю вже пів місяца і дійсно відчуваю результат. У період менопаузи особливо важливий !!!!Тому замовляю другий курс!
08.02.2021
автор: Елена
5 из 5 звезд!
Доброго дня. Порадьте будь ласка що пити для лікування папіломавірусу, та нормалізації мікрофлори. Дякую
24.11.2018
автор: Ирина
5 из 5 звезд!
Чи можна приймати АНТИВІР під час вагітності?
09.11.2018
автор: Виктория
5 из 5 звезд!
Подскажите,что принимать от хронической молочницы(кандидоз)?