Натуральні продукти для
здоровʼя Amrita Health
Натуральна косметика
Amrita Beauty
TOP 20
Лидерів продажів

Индол+ Броколи, 200 мг. Нормализует работу мужской и женской половой сферы, профилактика новообразований

5
ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ
Ми надаємо сучасний та корисний сервіс, тому відправляємо нашу продукцію зручним для вас шляхом:
399,00грн.
Количество:

Галерея

Описание
Отзывы
Состав

Мощный природный антиоксидант с онкопротекторным действием.

 • Для профилактики развития болезней репродуктивной системы у женщин, связанных с нарушением гормонального баланса: миомы, эндометриоз, мастопатия, нарушения менструального цикла.
 • Способствует снижению риска развития доброкачественных и злокачественных опухолей молочных желез и яичников у женщини предстательной железы у мужчин. 
 • Обладает детоксицирующими, противовирусными и антиоксидантные свойства.
 • Помогает организму в борьбе с возбудителями вирусных инфекций, способствуя замедлению развития папилломатозных образований.

Состав 1 порции (1 капс): Индол-3-Карбинол 200 мг; экстракты: соцветия брокколи, травы люцерны, травы
и семян якорьков стелющихся.

 Що робить?

 • допомагає зберігати здоров’я ДНК клітин в організмі чоловіків і жінок завдяки нормалізації метаболічних процесів у гормональній системі;
 • стримує руйнівну дію естрогенів, зокрема при естроген-залежних захворюваннях (міома матки, ендометріоз, захворювання яєчників, порушення менструального циклу, мастопатія);
 • чинить позитивний вплив на обмін чоловічих гормонів: гальмує перетворення тестостерону в активний дигідротестостерон (надлишок якого призводить до захворювань простати);
 • впливає на зниження ризику розвитку доброякісних і гормон-залежних захворювань.

Як працює?

 • володіє потужними антиоксидантними властивостями та знижує вплив канцерогенів на організм;
 • допомагає гальмувати як гормонозалежні, так і гормононезалежні механізми, які активізують патологічний клітинний ріст;
 • допомагає організму в боротьбі зі збудниками вірусних інфекцій, сприяючи сповільненню розвитку папілломатозних утворень;
 • підсилює і підтримує активність природних систем організму при хронічних запальних процесах;
 • покращує роботу систем детоксикації організму, відновлення і регенерації тканин печінки, а також пригнічує мікроорганізми, що викликають розвиток виразки в кишечнику, у шлунку;
 • виводить алергени, зменшуючи алергічні прояви.

Як застосовувати?
По 1 капсулі 1-2 рази на добу.

Склад:

 • Індол-3-карбінол фітохімічна природна речовина з високою біологічною активністю, яка міститься в овочах сімейства хрестоцвітних (зокрема у броколі) та знижує ймовірність розвитку онкологічних хвороб, пухлинних процесів, появи новоутворень у клітинах організму людини. У ході досліджень було отримано підтвердження, що Індол-3-карбінол обмежує вплив канцерогенів на організм, допомагає уникнути розвитку певних форм раку, руйнує дитоксини – небезпечні хімічні сполуки, здатні негативно вплинути на ДНК людини. Блокує розвиток естрогенових пухлин, утворення яких спровоковано зв'язком агресивного естрадіолу з рецепторами клітин та призводить до їх руйнування. Це відбувається через перетворення агресивного естрадіолу на ослаблену форму, яка вже не може зв'язуватися з клітинними мембранами та викликати руйнування клітин. У кислотному середовищі шлунка Індол-3-карбінол перетворюється на дііндолілметан (ДІМ). Одночасно вивільняються речовини, здатні нейтралізувати вільні радикали, прискорити виведення токсинів, зберегти здоров'я репродуктивних органів. Індол-3-карбінол має позитивну дію при лікуванні міоми, мастопатії, ендометріозу, порушень менструального циклу, аденоми простати; використовується в комплексній терапії онкологічних патологій та при психовегетативних змінах у період клімаксу. Чинить стимулюючу дію на ферменти печінки, які нейтралізують токсини та забезпечують ефективну роботу кишечника. Покращує роботу систем детоксикації організму, уповільнює процеси старіння. Чинить протипухлинну дію на клітини товстої кишки та підшлункової залози. Ліквідує мікроорганізми, що викликають розвиток виразки в кишечнику, у шлунку.
 • Суцвіття броколі містить кілька корисних антиоксидантів: індол-3-карбінол, аскорбіген, сульфорафан. Останні дві сполуки мають широкий спектр антибактеріальної та очищувальної дії. Їхнє спільне застосування допомагає у профілактиці великої кількості захворювань. Особливо багаті речовиною проростки та суцвіття броколі.

Антиоксиданти з броколі активізують в організмі самовідновлення білків у клітинах організму. Це сприяє профілактиці багатьох захворювань:

 • очищує судини, вбиває гелікобактер пілорі, яка є причиною багатьох хронічних захворювань ШКТ; регулює травлення;
 • сприяє виробленню гормону тестостерону, нейтралізує хронічні запальні процеси та мінімізує ризик розвитку онкологічних захворювань.
 • Ще одна важлива властивість - це здатність перетворення канцерогенів на водорозчинні речовини, які легко виводяться через сечостатеву систему. Сульфорафан вбиває навіть ті бактерії, які несприйнятливі до антибіотиків!
 • Трава люцерни вважається одним з найбільш насичених природних продуктів: багата білками, вуглеводами, клітковиною, вітамінами, мінералами (особливо кальцієм, фосфором і залізом), поживними речовинами, хлорофілом і каротином, містить протеолітичні ферменти, що розщеплюють білки і сприяють їх засвоєнню, і всі амінокислоти. Крім того, люцерна - незамінне джерело хлорофілу, вітамінів і амінокислот (С, Е, D, К, B1, B2, В12, містить пантотенову кислоту, біотин, фолієву кислоту). Вона сприяє загоєнню ерозій, виразок, відкритих ран, допомагає в боротьбі з інфекціями. Високомолекулярні спирти, що містяться в рослині, знижують рівень холестерину і ліпідів у крові. Люцерна має протизапальні властивості, що обумовлює її використання при циститах, простатиті, виразках, артритах, ревматизмі. Люцерна має естрогеноподібну активність і корисна жінкам в період менопаузи і для профілактики раку грудей. У гінекологічній практиці ізофлавони (ізофлавоноїди), що входять до складу люцерни, допомагають лікувати ендометріоз і інші гормонально-обумовлені захворювання. Стануть в нагоді вони і при менопаузі, щоб полегшити симптоми і подолати брак гормонів в жіночому організмі. Виявлено характер дії екстракту люцерни на життєздатність сперматозоїдів, який може бути використаний при чоловічому безплідді, простатитах, аденомі.
 • Трава та насіння якірців сланких до складу надземної частини рослини входять стероїдні сапоніни фуростанолового типу - тріллін, діосцин, грацилін, діосгенін. Стебла і листя рослини містять флавоноїди, алкалоїди, смоли, аскорбінову кислоту, дубильні речовини. Відрізняються антисклеротичною дією і мають здатність знищувати бактерії та грибки. Екстракт використовують при клімактеричному і передменструальному синдромах. У чоловіків якірці сланкі здатні поліпшити лібідо шляхом збільшення рівня тестостерону в крові та стимулювати вироблення сперматозоїдів. Позитивно впливає також на лібідо у жінок, її можуть призначати в постклімактеричний період. Вважається тонізуючим і загальнозміцнювальним засобом, завдяки якому легше переносяться розумові та фізичні навантаження, проте зловживати цим засобом не можна - це може викликати порушення кровотворної функції, оскільки рослина розріджує кров.

Amrita ІНДОЛ + БРОКОЛІ негормональний комплекс природних біологічно активних речовин для профілактики розвитку хвороб репродуктивної і статевої системи у чоловіків і жінок, пов’язаних з порушенням гормонального балансу (міоми, ендометріоз, мастопатія, порушення менструального циклу, захворювання простати тощо).

Amrita ІНДОЛ + БРОКОЛІ сприяє зниженню ризику розвитку доброякісних та злоякісних пухлин молочних залоз і яєчників у жінок та передміхурової залози у чоловіків, шляхом блокування внутрішніх гормональних механізмів, які активують процес патологічного поділу клітин.

Amrita ІНДОЛ + БРОКОЛІ виявляє потужні детоксикуючі, противірусні та антиоксидантні властивості. Допомагає організму в боротьбі зі збудниками вірусних інфекцій, сприяючи сповільненню розвитку папілломатозних утворень. Уповільнює процеси старіння всіх клітин організму.

Рекомендації щодо застосування: дорослим по 1 капсулі 1-2 рази на добу під час прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю води. Термін застосування 1-3 місяці.

Протипоказання: дитячий вік, підвищення чутливості до будь-якого з компонентів, вагітність та період лактації. Не є лікарським засобом.

Запрос по товару

Сопутствующие товары

Антивир,60 таб. Промокод D56090.-7%. Профилактики всех вирусных заболеваний
Новинка!!!

Антивир,60 таб. Промокод D56090.-7%. Профилактики всех вирусных заболеваний

279,00грн. 248,00грн.
Количество:  
Антивир- эффективный противовирусный препарат, на основе растений Уссурийской тайги: Покупка в наборе дешевле. Набор 2 шт. Антивир. Укажите Промокод: D56090. содержит уникальную композицию из редких лекарственных растений Уссурийской тайги, собранных в экологически чистых районах Приморского Края; обладает...
Подробнее 
Аргентум плюс . 100 мл.Коллоидное серебро Нано

Аргентум плюс . 100 мл.Коллоидное серебро Нано

Производитель: ГК Амрита- производство продуктов для здоровья и красоты 249,00грн.
Количество:  
Природный антисептик с противовоспалительной активностью для профилактики инфекционных заболеваний. Помощь при инфекционных процессах в организме: подавляет размножение бактерий, вирусов, грибков. Диетическая добавка «Коллоидное серебро АРГЕНТУМ ПЛЮС»: широкий спектр действия в отношении...
Подробнее 
Гельминтоцид растительный комплекс при лямблиозе и глистах избавит от непрошенных гостей,60 капсул

Гельминтоцид растительный комплекс при лямблиозе и глистах избавит от непрошенных гостей,60 капсул

Производитель: Amrita 259,00грн.
Количество:  
Что делает? способствует освобождению организма от гельминтов. Природный антигельминтное средство при глистных инвазиях круглыми и ленточными паразитами (острицы, аскариды и др.), простейших (инфузории, лямблии) и продуктов их жизнедеятельности; ускоряет устранение интоксикации и диспептических явлений,...
Подробнее 
Коллаген форте пептид, 30табл. Здоровье кожи и связок

Коллаген форте пептид, 30табл. Здоровье кожи и связок

Производитель: Amrita 329,00грн.
Количество:  
Для восстановления эластичности и упругости кожи, оздоровления связок и суставов Повышает тургор и эластичность кожи, а также укрепляет ногти и волосы. Способствует восстановлению позвоночника и суставов, укрепляет связочный аппарат. Активизирует регенерацию тканей после травм, растяжений, вывихов....
Подробнее 
Лецитин, селен и витамины, формула 30х30 капсул

Лецитин, селен и витамины, формула 30х30 капсул

339,00грн.
Количество:  
Лецитин формула для сосудов. Натуральный комплекс для улучшения работы сосудов и проводимости нервных волокон. Содержит в своем составе лецитин, гинкго билобу, а так же витамины и микроэлементы необходимые для работы головного мозга. Улучшает обмен веществ, питание тканей, микроциркуляцию крови, укрепляет...
Подробнее 
Микотон Original. Меланин + b глюканы. Амрита XL. Месячный курс

Микотон Original. Меланин + b глюканы. Амрита XL. Месячный курс

Производитель: Amrita 349,00грн.
Количество:  
Микотон Амрита, прошел обширные медико-биологические и клинические испытания в ряде институтов и клиник Киева, Львова, Луцка и Донецка. Также Микотон прошёл ряд успешных испытаний в лабораториях Чернобыля. Запатентован в Европе, США и России. По своей эффективности превосходит японские, китайские и...
Подробнее 

Заказывающие этот товар, также выбирают

Антивир, природный антибиотик. (60 таб.) Оригинал
Скидка!!!

Антивир, природный антибиотик. (60 таб.) Оригинал

Производитель: ООО "НПФ "Уссури-Флор" 279,00грн. 249,00грн.
Количество:  
Антивир- эффективный противовирусный препарат, на основе растений Уссурийской тайги: содержит уникальную композицию из редких лекарственных растений Уссурийской тайги, собранных в экологически чистых районах Приморского Края; обладает мощными бактерицидными, антивирусными, антисептическими, антигельминтными...
Подробнее 
Микотон Original. Меланин + b глюканы. Амрита XL. Месячный курс

Микотон Original. Меланин + b глюканы. Амрита XL. Месячный курс

Производитель: Amrita 349,00грн.
Количество:  
Микотон Амрита, прошел обширные медико-биологические и клинические испытания в ряде институтов и клиник Киева, Львова, Луцка и Донецка. Также Микотон прошёл ряд успешных испытаний в лабораториях Чернобыля. Запатентован в Европе, США и России. По своей эффективности превосходит японские, китайские и...
Подробнее 
Фітосвічки «Чистоболін Екстра» Амріта 10 шт

Фітосвічки «Чистоболін Екстра» Амріта 10 шт

179,00грн.
Количество:  
Фітосвічки «Чистоболін Екстра»Амріта сприяє усуненню запалення органів малого таза; виявляє знеболювальну дію; проявляє імуностимулюючу дію. надає розсмоктуючу дію (осередків запалення); має протипухлинні властивості: запобігає поширенню метастазів, зупиняє зростання новоутворень; збуджує...
Подробнее 
Лимфо Систем, 30 капсул. Amrita . Для улучшения работы лимфы

Лимфо Систем, 30 капсул. Amrita . Для улучшения работы лимфы

249,00грн.
Количество:  
Сбалансированный комплекс для оптимизации процессов очистки лимфы и улучшения функционирования лимфатической системы. Диетическая добавка «Лимфо Систем»: восстанавливает эластичность сосудистых стенок; оказывает кровоочистительное действие, способствует разжижению густых секретов и слизи;...
Подробнее 
Пробиотик- Бифидо-лакто комплекс, 30 капсул

Пробиотик- Бифидо-лакто комплекс, 30 капсул

Производитель: Amrita 279,00грн.
Количество:  
Комплекс рассчитан на приём 1 капсуле в день, для профилактики и 1 капсула утром и 1 капсула вечером после лечения антибиотиками. Взрослая доза. Мощная формула симбиотика (про- и пребиотиков) для восстановления баланса микрофлоры , которая содержит полный комплекс живых бифидо- и лактобактерий в кишечнорастворимой...
Подробнее 
АНКАРЦИН® OPTIMUM Original Melanin+Dofa 1,8мг/мл по концентрации равный капсульной форме, при более низкой цене
Скидка!!!

АНКАРЦИН® OPTIMUM Original Melanin+Dofa 1,8мг/мл по концентрации равный капсульной форме, при более низкой цене

Производитель: Amrita 429,00грн. 408,00грн.
Количество:  

Анкарцин Optimum розчин призначений для основного оздоровчого курсу, наступного після стартового курсу, проведеного продуктом Анкарцин
розчин.
Високоефективний у складі комплексних оздоровчих програм : при синдромі хронічної втоми, депресивних станах, мігрені, епілепсії, захворюваннях серця і судин, аутоімунних процесах, патології шлунково-кишкового тракту. Нормалізує обмінні процеси на клітинному рівні. Має
антиоксидантну дію. Нейтралізує токсини.

Склад розчинний поліфенолкарбоновий комплекс (еумеланін, тирозин, ДОФА), основа - вода з органіч-
ним цитратом срібла.


Подробнее 

 

 Железо – неотъемлемая часть гемоглобина, которая помогает клеткам крови доставлять кислород к мышцам, мозгу и всем остальным органам. Так что вполне логично, что недостаток железа замедляет многие реакции в организме, попутно возникают вялость, слабость, озноб и общее недомогание.
Дефицит железа в организме женщины критичен и серьезно нарушает его деятельность. Эпидемия дефицита железа - недостающее звено в женском фитнесе; когда уровень железа резко снижается, рост показателей силы, выносливости и мощности останавливается, какие бы усилия вы не прикладывали. Обильные менструации и тяжелые тренировки одинаково истощают запасы железа. Некоторые женщины страдают хроническим дефицитом этого микроэлемента – они теряют больше железа, чем в состоянии получить из продуктов питания. В этом случае имеет смысл подобрать эффективные витамины с железом специально для женщин.
Одним из лучших витаминов на сегодня для пополнения организма железом:
Феррум Баланс + фолієва кислота

Истинная цель человека.
Что это такое? Зачем она нужна?
И как понять, что моя цель - истинная?

Вы скорей всего замечали, что какие-то цели даются достаточно легко, а к каким-то нужно пробираться будто через болото, потому что сопротивление постоянно мешает?

Сейчас мы живем в мире, где вечная гонка за успехом - это норма. Все погружены в целеполагание и все говорят, что без правильной

 

 
Амрита с заботой о женском здоровье.
За полгода эпидемия короновируса проявила многие ранее дремавшие в недрах нашего организма женские болезни.
Как избежать опасных проблем, стоит вопрос не только перед Украинскими ученными, но и ведущими лабораториями Европы, США и Азии. Ученные пытаются решить проблему, как используя профилактику, комплексное лечение, не навредить и качественно предотвратить развитие хронических и появление новых женских болезней.
Из- за нарушений прав женщин на сексуальное и репродуктивное здоровье: по данным Фонда ООН по народонаселению (ЮНФПА), ежедневно 1440 женщин умирают от осложнений беременности и при родах (или одна женщина каждую минуту). Не случайно Пан Ги Мун, Генеральный секретарь ООН, во Всемирный день народонаселения 11 июля 2007 г., призвал мужчин стать партнёрами в деле охраны женского здоровья.

Отзывы посетителей (8):

5 из 5 звезд!
Гость
28.02.2024
Тетяна 17.01.2024 Придбала даний препарат,т.як не перший рік турбує мастопатія і пмс, в самих жахливих проявах…болі в грудях були настільки що без знеболювального не могла спокійно спати…пробувала різні препарати, вирішила спробувати Індол від Амріта який набагато дешевший від інших подібних за складом . Дуже сподобалось-приймаю місяць і дивним чином болі пройшли , симптоми пмс не турбують, все проходить мʼяко та безболісно , буде обовʼязково замовляти ще.
5 из 5 звезд!
Гость
27.10.2014
когда то я тоже не верила в бады,но сейчас с удовольствием принимаю,от моей мастопатии и не осталось следа,спасибо мастофорту в амрите!!а то после горманальных лечений мастопатии приходилось лечить эти конченые побочные еффекты!просто когда наступает такой момент когда врачи не могут помочь а выписывает кучу таблеток,бады это лучше на много!!!!!ещё пример моего отца пол года мучал жуткий кашель бронхит,пневмония куча таблеток от врачей,а пропил исландский мох и всё как рукой сняло!....так что мой ответ да
5 из 5 звезд!
Наташа
19.10.2014
Взяла для подруги- у нее с мастопатией были большие проблемы- аптечные средства не помогали. А Мастофорт помог- боли прекратились- полное выздоровление. Чесно, мы не ожидали такого!!!!
5 из 5 звезд!
Лариса
19.10.2014
Мастофорт в комлексе с селеном по схеме плюс Янтра Золотая за три месяца рассосались фиброматозные узлы в груди. ДОКАЗАТЕЛЬСТВО---снимки УЗИ груди. ВОТ так!! все работает!!!
5 из 5 звезд!
Алёна
19.10.2014
Была мастопатия начальная стадия пролечилась комплекс мастофорт+анкарцин+любава и всё прошло за 2 месяца очень рада что обошлось без антибиотиков чему врач тоже не поверил но эффект 100% есть.
5 из 5 звезд!
Гость
19.01.2014
можно принимать матофорт и викатон,и мастогол одновременно.Мария
5 из 5 звезд!
Гость
21.09.2013
когда то я тоже не верила в бады,но сейчас с удовольствием принимаю,от моей мастопатии и не осталось следа,спасибо мастофорту в амрите!!а то после горманальных лечений мастопатии приходилось лечить эти конченые побочные еффекты!просто когда наступает такой момент когда врачи не могут помочь а выписывает кучу таблеток,бады это лучше на много!!!!!ещё пример моего отца пол года мучал жуткий кашель бронхит,пневмония куча таблеток от врачей,а пропил исландский мох и всё как рукой сняло!....так что мой ответ да бадам
5 из 5 звезд!
Марина Соколова
18.01.2011
Добрый день! Ответьте, пожалуйста, на вопрос: можно ли одновременно принимать разные препараты? Я имею ввиду, что хотелось бы пропить Мастофорт и Любаву одновременно! Существуют противопоказания для этих двух препаратов! Заранее спасибо за ответ!----------------------------- Админ. Задача фитопрепаратов восстановить єнергии органов,почистить и укрепить(усилить ) иммунитет и напитать необходимім осклабленный органі.Поєтому из разніх серий(назначений)-но не более 5 ві можете использовать. В вашем случае- Мастофорт и любава-хоть и одного действия(я думаю мастопатия)- но все же разные-любава-усилит действие мастофорта и подкорректирует гармональный фон-что очень показано в вашем случае. Можно(если позволяют финансы) добавить масло тыквы и анкарцин.

Выбор языка

Код баннера

 

Последние отзывы

Лецитин подсолнуха+ гинго билоба актив,30 капс. У лучшение памяти и внимания
18.04.2024
5 из 5 звезд!
Гінкго білобу приймаю пару раз на рік. Мені цей препарат назначав невропатолог після інсульту. Ефектом...
Лецитин подсолнуха+ гинго билоба актив,30 капс. У лучшение памяти и внимания
18.04.2024
5 из 5 звезд!
Чудовий препарат уже не раз купую і досить добре себе почуваю, завдяки Гінко білоба я тепер пам’ятаю...
Лецитин подсолнуха+ гинго билоба актив,30 капс. У лучшение памяти и внимания
18.04.2024
5 из 5 звезд!
Добре працює, особливо тим хто здає екзамени, чи робота зв'язана з розумовою діяльністю, легше запам'ятати,...
08.02.2021
автор: Елена
5 из 5 звезд!
Доброго дня. Порадьте будь ласка що пити для лікування папіломавірусу, та нормалізації мікрофлори. Дякую
24.11.2018
автор: Ирина
5 из 5 звезд!
Чи можна приймати АНТИВІР під час вагітності?
09.11.2018
автор: Виктория
5 из 5 звезд!
Подскажите,что принимать от хронической молочницы(кандидоз)?