Натуральні продукти для
здоровʼя Amrita Health
Натуральна косметика
Amrita Beauty
TOP 20
Лидерів продажів

Индол + Брокколи, 200 мг, 30 капс. Мастопатія, аденома

5
ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ
Ми надаємо сучасний та корисний сервіс, тому відправляємо нашу продукцію зручним для вас шляхом:
399,00грн.
Количество:

 Рацион, богатый крестоцветными овощами, всегда считался питательным и полезным. Различные обсервационные исследования также подтвердили потенциал этих овощей в снижении риска различных видов рака.
Недавнее исследование, проведенное в 2018 году, показало, что индол-3-карбинол (I3C) может иметь преимущества в качестве поддерживающей терапии у пациентов с запущенным раком яичников, а предыдущее исследование показало значительный регресс цервикальной интраэпителиальной неоплазии (CIN) у пациентов, получавших I3C.
Индол-3-карбинол (I3C) - это соединение, образованное из вещества, называемого глюкобрассицином, которое обычно содержится в овощах семейства крестоцветных, таких как: брокколи .
Считается, что употребление продуктов, богатых индол-3-карбинолом (I3C), таких как овощи семейства крестоцветных, имеет много преимуществ для здоровья. Помимо этих продуктов, богатых индол-3-карбинолом (I3C), на рынке также доступны добавки с индол-3-карбинолом, которые обычно считаются безопасными для приема в правильных количествах, не превышающих 400 мг в день.

Специалісты научно медицинского совета сомпании Амрита, совместно с Украинскими ученными разработали экологически чистый и безопасный продукт:
Амріта Індол-3-карбінол+ BROCCOLI,30 капс который принимая 1-2 капс. В день можно получить как профилактический , так и лечебный эффект при комплексной терапии лечения различных видов рака.

Больным раком часто приходится иметь дело с разными побочные эффекты химиотерапии которые влияют на качество их жизни и ищут альтернативные методы лечения рака. Принимая правильное питание и добавки, основанные на научных соображениях (избегая догадок и случайного выбора) - лучшее естественное средство от рака и побочных эффектов, связанных с лечением.
Амріта Індол-3-карбінол+ BROCCOLI,30 капс который принимая 1-2 капс. В день, может использоваться для профилактики Рака, как моно продукт, при поставленном диагнозе Рак- только в комплексной терапии и под наблюдением врача.

Склад:
  • Індол-3-карбінол фітохімічна природна речовина з високою біологічною активністю, яка міститься в овочах сімейства хрестоцвітних (зокрема у броколі) та знижує ймовірність розвитку онкологічних хвороб, пухлинних процесів, появи новоутворень у клітинах організму людини. У ході досліджень було отримано підтвердження, що Індол-3-карбінол обмежує вплив канцерогенів на організм, допомагає уникнути розвитку певних форм раку, руйнує дитоксини – небезпечні хімічні сполуки, здатні негативно вплинути на ДНК людини. Блокує розвиток естрогенових пухлин, утворення яких спровоковано зв'язком агресивного естрадіолу з рецепторами клітин та призводить до їх руйнування. Це відбувається через перетворення агресивного естрадіолу на ослаблену форму, яка вже не може зв'язуватися з клітинними мембранами та викликати руйнування клітин. У кислотному середовищі шлунка Індол-3-карбінол перетворюється на дііндолілметан (ДІМ). Одночасно вивільняються речовини, здатні нейтралізувати вільні радикали, прискорити виведення токсинів, зберегти здоров'я репродуктивних органів. Індол-3-карбінол має позитивну дію при лікуванні міоми, мастопатії, ендометріозу, порушень менструального циклу, аденоми простати; використовується в комплексній терапії онкологічних патологій та при психовегетативних змінах у період клімаксу. Чинить стимулюючу дію на ферменти печінки, які нейтралізують токсини та забезпечують ефективну роботу кишечника. Покращує роботу систем детоксикації організму, уповільнює процеси старіння. Чинить протипухлинну дію на клітини товстої кишки та підшлункової залози. Ліквідує мікроорганізми, що викликають розвиток виразки в кишечнику, у шлунку.
  • Суцвіття броколі містить кілька корисних антиоксидантів: індол-3-карбінол, аскорбіген, сульфорафан. Останні дві сполуки мають широкий спектр антибактеріальної та очищувальної дії. Їхнє спільне застосування допомагає у профілактиці великої кількості захворювань. Особливо багаті речовиною проростки та суцвіття броколі.
Антиоксиданти з броколі активізують в організмі самовідновлення білків у клітинах організму. Це сприяє профілактиці багатьох захворювань:
  • очищує судини, вбиває гелікобактер пілорі, яка є причиною багатьох хронічних захворювань ШКТ; регулює травлення;
  • сприяє виробленню гормону тестостерону, нейтралізує хронічні запальні процеси та мінімізує ризик розвитку онкологічних захворювань.
  • Ще одна важлива властивість - це здатність перетворення канцерогенів на водорозчинні речовини, які легко виводяться через сечостатеву систему. Сульфорафан вбиває навіть ті бактерії, які несприйнятливі до антибіотиків!
  • Трава люцерни вважається одним з найбільш насичених природних продуктів: багата білками, вуглеводами, клітковиною, вітамінами, мінералами (особливо кальцієм, фосфором і залізом), поживними речовинами, хлорофілом і каротином, містить протеолітичні ферменти, що розщеплюють білки і сприяють їх засвоєнню, і всі амінокислоти. Крім того, люцерна - незамінне джерело хлорофілу, вітамінів і амінокислот (С, Е, D, К, B1, B2, В12, містить пантотенову кислоту, біотин, фолієву кислоту). Вона сприяє загоєнню ерозій, виразок, відкритих ран, допомагає в боротьбі з інфекціями. Високомолекулярні спирти, що містяться в рослині, знижують рівень холестерину і ліпідів у крові. Люцерна має протизапальні властивості, що обумовлює її використання при циститах, простатиті, виразках, артритах, ревматизмі. Люцерна має естрогеноподібну активність і корисна жінкам в період менопаузи і для профілактики раку грудей. У гінекологічній практиці ізофлавони (ізофлавоноїди), що входять до складу люцерни, допомагають лікувати ендометріоз і інші гормонально-обумовлені захворювання. Стануть в нагоді вони і при менопаузі, щоб полегшити симптоми і подолати брак гормонів в жіночому організмі. Виявлено характер дії екстракту люцерни на життєздатність сперматозоїдів, який може бути використаний при чоловічому безплідді, простатитах, аденомі.
  • Трава та насіння якірців сланких до складу надземної частини рослини входять стероїдні сапоніни фуростанолового типу - тріллін, діосцин, грацилін, діосгенін. Стебла і листя рослини містять флавоноїди, алкалоїди, смоли, аскорбінову кислоту, дубильні речовини. Відрізняються антисклеротичною дією і мають здатність знищувати бактерії та грибки. Екстракт використовують при клімактеричному і передменструальному синдромах. У чоловіків якірці сланкі здатні поліпшити лібідо шляхом збільшення рівня тестостерону в крові та стимулювати вироблення сперматозоїдів. Позитивно впливає також на лібідо у жінок, її можуть призначати в постклімактеричний період. Вважається тонізуючим і загальнозміцнювальним засобом, завдяки якому легше переносяться розумові та фізичні навантаження, проте зловживати цим засобом не можна - це може викликати порушення кровотворної функції, оскільки рослина розріджує кров.
Amrita ІНДОЛ + БРОКОЛІ негормональний комплекс природних біологічно активних речовин для профілактики розвитку хвороб репродуктивної і статевої системи у чоловіків і жінок, пов’язаних з порушенням гормонального балансу (міоми, ендометріоз, мастопатія, порушення менструального циклу, захворювання простати тощо).
Amrita ІНДОЛ + БРОКОЛІ сприяє зниженню ризику розвитку доброякісних та злоякісних пухлин молочних залоз і яєчників у жінок та передміхурової залози у чоловіків, шляхом блокування внутрішніх гормональних механізмів, які активують процес патологічного поділу клітин.
Amrita ІНДОЛ + БРОКОЛІ виявляє потужні детоксикуючі, противірусні та антиоксидантні властивості. Допомагає організму в боротьбі зі збудниками вірусних інфекцій, сприяючи сповільненню розвитку папілломатозних утворень. Уповільнює процеси старіння всіх клітин організму.
Рекомендації щодо застосування: дорослим по 1 капсулі 1-2 рази на добу під час прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю води. Термін застосування 1-3 місяці.
Протипоказання: дитячий вік, підвищення чутливості до будь-якого з компонентів, вагітність та період лактації. Не є лікарським засобом.

 

 

Запрос по товару

Покупай вместе:

АКЦИОННЫЙ НАБОР «МУЖСКОЕ ЗДОРОВЬЕ» / 1 054,00грн. 980,00грн. - 7%
+
Индол + Брокколи, 200 мг, 30 капс. Мастопатія, аденома / 399,00грн. 371,00грн. - 7%
=
1 453,00грн. - 7% 1 351,00грн.
Комплекс : « Не грусти- есть надежда». Простатит, аденома, импотенция / 665,00грн. 618,00грн. - 7%
+
Индол + Брокколи, 200 мг, 30 капс. Мастопатія, аденома / 399,00грн. 371,00грн. - 7%
=
1 064,00грн. - 7% 989,00грн.

Сопутствующие товары

Антивир  ,60 таб. Набор. Промокод D56090. Профилактики всех вирусных заболеваний

Антивир ,60 таб. Набор. Промокод D56090. Профилактики всех вирусных заболеваний

498,00грн.
Количество:  
Антивир- эффективный противовирусный препарат, на основе растений Уссурийской тайги: Покупка в наборе дешевле. Набор 2 шт. Антивир. Укажите Промокод: D56090. содержит уникальную композицию из редких лекарственных растений Уссурийской тайги, собранных в экологически чистых районах Приморского Края; обладает...
Подробнее 
Аргентум плюс . 100 мл.Коллоидное серебро Нано

Аргентум плюс . 100 мл.Коллоидное серебро Нано

Производитель: ГК Амрита- производство продуктов для здоровья и красоты 249,00грн.
Количество:  
Природный антисептик с противовоспалительной активностью для профилактики инфекционных заболеваний. Помощь при инфекционных процессах в организме: подавляет размножение бактерий, вирусов, грибков. Диетическая добавка «Коллоидное серебро АРГЕНТУМ ПЛЮС»: широкий спектр действия в отношении...
Подробнее 
Гельминтоцид при глистных инванзиях и лямблиозе избавит от непрошенных гостей,60 капсул

Гельминтоцид при глистных инванзиях и лямблиозе избавит от непрошенных гостей,60 капсул

Производитель: Amrita 259,00грн.
Количество:  
Что делает? способствует освобождению организма от гельминтов. Природный антигельминтное средство при глистных инвазиях круглыми и ленточными паразитами (острицы, аскариды и др.), простейших (инфузории, лямблии) и продуктов их жизнедеятельности; ускоряет устранение интоксикации и диспептических явлений,...
Подробнее 
Коллаген форте пептид, 30табл. Здоровье кожи и связок

Коллаген форте пептид, 30табл. Здоровье кожи и связок

Производитель: Amrita 329,00грн.
Количество:  
Для восстановления эластичности и упругости кожи, оздоровления связок и суставов Повышает тургор и эластичность кожи, а также укрепляет ногти и волосы. Способствует восстановлению позвоночника и суставов, укрепляет связочный аппарат. Активизирует регенерацию тканей после травм, растяжений, вывихов....
Подробнее 
Лецитин, селен и витамины, формула 30х30 капсул

Лецитин, селен и витамины, формула 30х30 капсул

339,00грн.
Количество:  
Лецитин формула для сосудов. Натуральный комплекс для улучшения работы сосудов и проводимости нервных волокон. Содержит в своем составе лецитин, гинкго билобу, а так же витамины и микроэлементы необходимые для работы головного мозга. Улучшает обмен веществ, питание тканей, микроциркуляцию крови, укрепляет...
Подробнее 
Микотон Original. Меланин + b глюканы. Амрита XL. Месячный курс
Новинка!!!

Микотон Original. Меланин + b глюканы. Амрита XL. Месячный курс

Производитель: Amrita 349,00грн.
Количество:  
Микотон Амрита, прошел обширные медико-биологические и клинические испытания в ряде институтов и клиник Киева, Львова, Луцка и Донецка. Также Микотон прошёл ряд успешных испытаний в лабораториях Чернобыля. Запатентован в Европе, США и России. По своей эффективности превосходит японские, китайские и...
Подробнее 

Заказывающие этот товар, также выбирают

Мастофорт. Броколи( Индол), 60 табл. Нормализует работу мужской и женской половой сферы, профилактика новообразований

Мастофорт. Броколи( Индол), 60 табл. Нормализует работу мужской и женской половой сферы, профилактика новообразований

Производитель: Рослина Карпат 479,00грн.
Количество:  
Мастофорт Амрита, 60 капс.: Категория: Антиоксиданты, Аденома простаты, Настойки и экстракты, Алкоголизм, Климакс, Регенерирующие средства, Щитовидная железа, Воспаления, Онкология, Другие, Импотенция у мужчин Область применения лекарственного средства: Обмен веществ, Общее, Эндокринная система, Кожа,...
Подробнее 
Купуйте Антивір, 60 табл., для підтримки імунітету

Купуйте Антивір, 60 табл., для підтримки імунітету

219,00грн.
Количество:  
Відпочивайте із задоволенням, а захиститися від застуд допоможе натуральний рослинний комплекс «Антивір» від Amrita! Купуйте Антивір, 60 табл., Диетическая добавка «Антивир» – фитокомплекс с противовирусной активностью для ускорения выздоровления и профилактики осложнений...
Подробнее 

Выбор языка

Код баннера

 

Последние отзывы

МЕЛАТОНИН КОМПЛЕКС + Грифония 5-HTP PASSIFLORA. Крепкие нервы- здоровый сон
09.11.2023
5 из 5 звезд!
Дякую, за чудову продукцію! Приймала мелатонін, бо були проблеми, довго не могла заснути( зв'язую це,...
МЕЛАТОНИН КОМПЛЕКС + Грифония 5-HTP PASSIFLORA. Крепкие нервы- здоровый сон
09.11.2023
5 из 5 звезд!
Препарат просто чудовий, брала для нормалізації сну: за ніч просипалася декілька разів, а потім важко...
МЕЛАТОНИН КОМПЛЕКС + Грифония 5-HTP PASSIFLORA. Крепкие нервы- здоровый сон
09.11.2023
5 из 5 звезд!
Стала краще спати, після пробудження вночі засипаю відразу. Рекомендую.
08.02.2021
автор: Елена
5 из 5 звезд!
Доброго дня. Порадьте будь ласка що пити для лікування папіломавірусу, та нормалізації мікрофлори. Дякую
24.11.2018
автор: Ирина
5 из 5 звезд!
Чи можна приймати АНТИВІР під час вагітності?
09.11.2018
автор: Виктория
5 из 5 звезд!
Подскажите,что принимать от хронической молочницы(кандидоз)?