Натуральные продукты для
здоровья Amrita Health
Натуральная косметика
Amrita Beauty
TOP 20
Лидеров продаж

Укріплення імунітету, в боротьбі з вірусами, в т.ч. з короновірусами

Акционное предложение с 03.07 по 15 июля 2020 года действует Спец предложение:

  • При стоимости заказа от 800 грн. бесплатная доставка в отделении Новой Почты. 
  • При заказе от 1 350 грн. Доставка  по адресу Бесплатно + Подарок!* Подробнее
  • В акции участвуют товары со скидкой и подарки. Подробнее
  • Нова почта- беспечный простiр доставки

 

 В боротьбі з вірусами, в т.ч. з короновірусами надзвичайно велику роль відіграє укріплення імунітету: і в профілактиці захворювання, і в позбавленні від вірусу.

Якщо зміцнювати імунітет, підвищувати захисні сили організму – це ще не означає, що людина не захворіє. Але це означає, що, якщо, навіть, захворіти - хвороба буде минати не так агресивно, не буде допущено небезпечних, в т.ч. смертельних ускладнень.

На сьогоднішній день безглуздо впадати в паніку, витрачати сили, енергію, нерви на метушню. Необхідно сконцентруватися, ретельно проаналізувати стан здоров’я та допомогти організму в боротьбі з інфекцією.

Спеціалісти говорять, що в організмі всі віруси працюють однаково. Будь-який вірус потрапляє до нашої системи через слизові оболонки, повітряно-крапельним шляхом. Його «тіло» сідає на клітину та пускає в неї свою ДНК.

Після цього, всі білковоутворюючі системи клітини починають працювати на цю ДНК та відтворюють її копії. Коли в клітині їх накопичується певна кількість, клітина руйнується, всі віруси потрапляють в кров та наступні клітини. Так працює вірусна інфекція.

Одні віруси діють в верхніх дихальних шляхах, інші – як короновірус, в нижніх дихальних шляхах. При короновірусі, в більшості випадків немає нежиттю, відразу вражаються легені, тому, основний показник – висока температура. І справа не в вірусі, а в середовищі, що створене для нього всередині нас. Якщо воно брудне, токсичне, то це сміттєва яма, де і процвітає вірус, будь-який, не обов’язково короновірус.

Шляхи розповсюдження вірусу по світу показали, що інфікуються не лише люди похилого віку, а люди будь-якого віку з пониженим імунітетом, що перенесли різні захворювання в дитинстві та юності, та з хронічними захворюваннями.

Звісно, літні люди мають більш великий набір порушень фунцій в організмі, це треба враховувати. Зайнятися зміцненням імунітету необхідно усім, бо свої «мінуси» по здоров’ю є у кожного.

 

Тут, відповідно, є одна велика проблема: якщо про здоров’я не турбувалися раніше, пускаючи хвороби на самоплив, не дотримуючись Здорового Способу Життя (в повному розумінні цього вислову), то й напередодні можливої епідемії, за найкоротший термін, навряд вдасться якісно його покращити, підготувати організм до боротьби з вірусом.

Тим не менш, ігнорувати таку можливість – величезна легковажність!

Кожному необхідно проаналізувати свої проблеми із здоров’ям та направити всі зусилля на їх вирішення! Пам’ятаємо, що 80% імунітету – в травному тракті, а саме - в кишківнику.

Це означає, що треба нормалізувати функції даної системи. Особливо ретельно в цьому напрямку мають працювати люди із серцевими захворюваннями, діабетики, люди з ожирінням.

І для усіх, особлива увага до бронхо-легеневої системи, адже, при зараженні короновірусом, майже миттєво виникає пневмонія (ще на етапі вірусного впливу), а при низькому імунітеті, може швидко підключитися бактеріальна інфекція.

Стан імунітету надзвичайно важливий ще й тому, що саме противірусний імунітет – це єдина сила організму, що може результативно боротися із вірусом (в т.ч. і з короновірусом).

Формується він з 3-4 дня після зараження і залежить від загального імунітету людини.

Чим може допомогти Амріта? Перейти в раздел

1. Продукти для індивідуальних програм захворівших людей.

2. Антивір – продукт дуже широкого спектру дії. Для профілактики захворювань, зміцнення імунітету – починати дорослим по 1 табл. 3-4 р/день для початку.

Подальше дозування коригувати згідно самопочуття. При захворюванні – по 2 табл. 3-4 р/день.

3. Фітокс – як профілактика, по 1 табл. 2-3 р/день

4. Янтра Повітряна – на попередньому етапі, особливо для тих, у кого проблеми із бронхами – для полегшення насичення киснем та зниження небезпеки застарілих процесів в бронхах і легенях – дорослим по 1 капс 3 р/день.

5. Імунбаланс – 1 капс 1р/день до початку захворювання. У випадку захворювання, коли організм кидає всі сили на боротьбу із вірусами, стимулювати імунітет вже небезпечно.

Його можна підключити потім, вже на етапі реабілітації.

6. Детокс систем – 1 капс 3р/день для підвищення якості формування імунітету.

7. Олії – як джерело Омеги 3, жиророзчинних вітамінів, як жовчогінне. В даному випадку, особлива увага олії кунжуту (найдієвіша, при бронхо-легеневих проблемах).

7а. Плюс Омега 3 – 1 капс/день на період профілактики та лікування. Один раз на день з їжею приймати капсулу Омеги 3, а в інший час – олію.

8. Звичайно Селен Або Селен-мікро по 7-8 крапель 2 р/день з водою, з прийомом їжі, або Селен баланс.

Необхідно звернути увагу на:

9. Мультибаланс.

10. Б’юті баланс – не лише для краси, а й для імунітету!

Робити напої з Він-Вітою (3ч. л напою – 3 ст. л. води)

Робити напої з Фітором – 2-3 т/день - або розсмоктувати, що додатково забезпечує санацію ротової порожнини.

Арґентум+ - 1ч-1ст.л 2р/день за 30 хв до їжі – перед сніданком та перед вечерею. Курс – 10-15 днів.

Анкарцин – за індивідуальною схемою, для профілактики.

Короновірус не ушкоджує верхні дихальні шляхи, але зараження здійснюється через ніс, рот. Тому, дуже вадливо захищати ці органи від будь-якої інфекції – за найменших ознак запалення – використовувати

Ополіскувач для порожнини рота, краплі до носа – Фіторіцид, крапати Анкарцин (Оптимум, Форте).

Звісно, проводити санітарно-гігієнічні заходи. Мити руки, протирати спреєм для тіла, можно разом з Аргентум+.

Для лікування ускладнень легень:

Антивір – 2 табл. 3р/день,

Ісландський мох, Анти t.b.c – 2 табл. 3 р/день, або 1 табл.+1 табл. 3 р/день.

Селен Баланс - 1капс 2/день,

Детокс Систем - 1капс 3 р/день,

Мікотон – знайти можливість приймати хоча б раз на добу (за 3 години до необхідних медичних препаратів) – 1 – 1,5 ст. л.

Гінко-Білоба РК – 2 табл. 2р/день, або Гінко Форте 2капс 2 р./день (з інтервалом в 7 годин), - профілактика застійних процесів.

L-Лізин – сильна противірусна дія 1 табл на день – 6 днів.

При лікуванні особлива увага Анкарцину Форте! Досвід боротьби з вірусами грипу показав, що результати – приголомшливі!!!

Анкарцин проникає до клітини з вірусом, та знищує його! Це в великих дозах. Форте по 4-5 крапель кожні 2-3 години, 2-3 дні, потім, по 2 краплі через 3-4 години.

Дотримуйтесь загальних рекомендацій, залишайтеся вдома та бережіть себе!

Гарного вам самопочуття і міцного здоров’я!

Детальнее на сайте.
Дата публикации 19.03.2020.
Написать отзыв

Вас могут заинтересовать

L- Лизин 60 т, оригинал -Амрита
Скидка!!!

L- Лизин 60 т, оригинал -Амрита

Производитель: Amrita 193,00грн. 154,40грн.
Количество:  
Для поддержания нормальной жизнедеятельности нам требуется ежесуточно получать не менее 100 биологически активных соединений. Более половины из них вырабатывается организмом, другая часть поступает вместе с продуктами питания. Именно к таким элементам и относится лизин. Он является первоосновой для...
Подробнее 
Анкарцин® FORTE, концентрат 50 мл. Раствор на серебре 8,25мг/мл, Оригинал Амрита
Скидка!!!

Анкарцин® FORTE, концентрат 50 мл. Раствор на серебре 8,25мг/мл, Оригинал Амрита

Производитель: Amrita 1 149,00грн. 1 022,61грн.
Количество:  
Анкарцин®-раствор FORTE это комплексное оздоровление организма на клеточном уровне. Рекомендован для основных терапевтических курсов приема. Анкарцин® в капсулах на протяжении последних 12-ти лет проявляет себя как уникальный продукт комплексного действия, аналогов которому нет, не только в...
Подробнее 
АНТИВИР. Иммунная система . Для борьбы с вирусами и бактериями.60 табл
Скидка!!!

АНТИВИР. Иммунная система . Для борьбы с вирусами и бактериями.60 табл

180,00грн. 160,20грн.
Количество:  
Антивир- эффективный противовирусный препарат, на основе растений Уссурийской тайги: содержит уникальную композицию из редких лекарственных растений Уссурийской тайги, собранных в экологически чистых районах Приморского Края; обладает мощными бактерицидными, антивирусными, антисептическими, антигельминтными...
Подробнее 
Аргентум плюс . 50 мл.Коллоидное серебро. Природный антибиотик
Скидка!!!

Аргентум плюс . 50 мл.Коллоидное серебро. Природный антибиотик

Производитель: Рослина Карпат 180,00грн. 160,20грн.
Количество:  
Натуральное, эффективное и безопасное антибактериальное средство. Прием синтетических антибиотиков часто приводит к таким последствиям, как дисбактериоз кишечника, аллергии, кандидоз. С каждым днем науке становятся известны все новые и новые разрушительные способности антибиотиков, с которыми можно...
Подробнее 
Бифидо-лакто форма.50 капс.Восстанавливает нормальную микрофлору кишечника
Скидка!!!

Бифидо-лакто форма.50 капс.Восстанавливает нормальную микрофлору кишечника

Производитель: Рослина Карпат 180,00грн. 160,20грн.
Количество:  
Нормализует микрофлору желудка и кишечника, улучшает работу ЖКТ. Рекомендуется при дисбактериозах, заболеваниях желудка, кишечника, поносе, запорах, аллергии. ОБЩАЯ ХАРАКТЕРИСТИКА: Фитосмесь для нормализации кишечной флоры. СОСТАВ: Бактериальный концентрат "БТП-Ф", плоды черники , топинамбура,...
Подробнее 
МИКОТОН (экономичная упаковка). Мощный и безопасный сорбент.Природный иммуннокоректор
Скидка!!!

МИКОТОН (экономичная упаковка). Мощный и безопасный сорбент.Природный иммуннокоректор

Производитель: Amrita 260,00грн. 231,40грн.
Количество:  
МИКОТОН - это биологически активная добавка на основе натуральных грибных биополимеров: хитина, глюканов и меланинов. Разработан в Национальной академии наук Украины , прошел широкие медико-биологические и клинические испытания, запатентован в России и патентуется в Европе. По своей эффективности Микотон...
Подробнее 

Код баннера

 

Последние отзывы

L- Лизин 60 т, оригинал -Амрита
06.07.2020
5 из 5 звезд!
начала принимать 2 года назад, герпес почти отступил, повторяю раз в полгода курсами, насчет кожи не...
L-Лизин. 60 табл. по 500 мг. При вирусных инфекциях, иммунодефицитных состояниях. Амрита
06.07.2020
5 из 5 звезд!
начала принимать 2 года назад, герпес почти отступил, повторяю раз в полгода курсами, насчет кожи не...
Набор "Амрита. Основной уход 40+". Омоложение кожи
26.06.2020
5 из 5 звезд!
Питательный крем для век amrita® 40+ очень нежный. За 2 недели применения ощутила легкость век, морщинки...
24.11.2018
автор: Ирина
5 из 5 звезд!
Чи можна приймати АНТИВІР під час вагітності?
09.11.2018
автор: Виктория
5 из 5 звезд!
Подскажите,что принимать от хронической молочницы(кандидоз)?
21.02.2018
автор: Светлана
5 из 5 звезд!
Скажите пожалуйста купила микотон и мипро-вит.У меня алергия на бытовую пыль,аутоиммунный тиреоидит,ВСД.Мышцы...