Натуральні продукти для
здоровʼя Amrita Health
Натуральна косметика
Amrita Beauty
TOP 20
Лидерів продажів

Індол + Броколі, 550 мг, 30 капс. Жіноче та чоловіче здоровʼя.Сприяючи уповільненню розвитку папіломатозних утворень

5
ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ
Ми надаємо сучасний та корисний сервіс, тому відправляємо нашу продукцію зручним для вас шляхом:
419,00грн.
Количество:

Мощный природный антиоксидант с онкопротекторным действием.

 • Для профилактики развития болезней репродуктивной системы у женщин, связанных с нарушением гормонального баланса: миомы, эндометриоз, мастопатия, нарушения менструального цикла.
 • Способствует снижению риска развития доброкачественных и злокачественных опухолей молочных желез и яичников у женщини предстательной железы у мужчин. 
 • Обладает детоксицирующими, противовирусными и антиоксидантные свойства.
 • Помогает организму в борьбе с возбудителями вирусных инфекций, способствуя замедлению развития папилломатозных образований.

Состав 1 порции (1 капс): Индол-3-Карбинол 200 мг; экстракты: соцветия брокколи, травы люцерны, травы
и семян якорьков стелющихся.

 Що робить?

 • допомагає зберігати здоров’я ДНК клітин в організмі чоловіків і жінок завдяки нормалізації метаболічних процесів у гормональній системі;
 • стримує руйнівну дію естрогенів, зокрема при естроген-залежних захворюваннях (міома матки, ендометріоз, захворювання яєчників, порушення менструального циклу, мастопатія);
 • чинить позитивний вплив на обмін чоловічих гормонів: гальмує перетворення тестостерону в активний дигідротестостерон (надлишок якого призводить до захворювань простати);
 • впливає на зниження ризику розвитку доброякісних і гормон-залежних захворювань.

Як працює?

 • володіє потужними антиоксидантними властивостями та знижує вплив канцерогенів на організм;
 • допомагає гальмувати як гормонозалежні, так і гормононезалежні механізми, які активізують патологічний клітинний ріст;
 • допомагає організму в боротьбі зі збудниками вірусних інфекцій, сприяючи сповільненню розвитку папілломатозних утворень;
 • підсилює і підтримує активність природних систем організму при хронічних запальних процесах;
 • покращує роботу систем детоксикації організму, відновлення і регенерації тканин печінки, а також пригнічує мікроорганізми, що викликають розвиток виразки в кишечнику, у шлунку;
 • виводить алергени, зменшуючи алергічні прояви.

Як застосовувати?
По 1 капсулі 1-2 рази на добу.

Склад:

 • Індол-3-карбінол фітохімічна природна речовина з високою біологічною активністю, яка міститься в овочах сімейства хрестоцвітних (зокрема у броколі) та знижує ймовірність розвитку онкологічних хвороб, пухлинних процесів, появи новоутворень у клітинах організму людини. У ході досліджень було отримано підтвердження, що Індол-3-карбінол обмежує вплив канцерогенів на організм, допомагає уникнути розвитку певних форм раку, руйнує дитоксини – небезпечні хімічні сполуки, здатні негативно вплинути на ДНК людини. Блокує розвиток естрогенових пухлин, утворення яких спровоковано зв'язком агресивного естрадіолу з рецепторами клітин та призводить до їх руйнування. Це відбувається через перетворення агресивного естрадіолу на ослаблену форму, яка вже не може зв'язуватися з клітинними мембранами та викликати руйнування клітин. У кислотному середовищі шлунка Індол-3-карбінол перетворюється на дііндолілметан (ДІМ). Одночасно вивільняються речовини, здатні нейтралізувати вільні радикали, прискорити виведення токсинів, зберегти здоров'я репродуктивних органів. Індол-3-карбінол має позитивну дію при лікуванні міоми, мастопатії, ендометріозу, порушень менструального циклу, аденоми простати; використовується в комплексній терапії онкологічних патологій та при психовегетативних змінах у період клімаксу. Чинить стимулюючу дію на ферменти печінки, які нейтралізують токсини та забезпечують ефективну роботу кишечника. Покращує роботу систем детоксикації організму, уповільнює процеси старіння. Чинить протипухлинну дію на клітини товстої кишки та підшлункової залози. Ліквідує мікроорганізми, що викликають розвиток виразки в кишечнику, у шлунку.
 • Суцвіття броколі містить кілька корисних антиоксидантів: індол-3-карбінол, аскорбіген, сульфорафан. Останні дві сполуки мають широкий спектр антибактеріальної та очищувальної дії. Їхнє спільне застосування допомагає у профілактиці великої кількості захворювань. Особливо багаті речовиною проростки та суцвіття броколі.

Антиоксиданти з броколі активізують в організмі самовідновлення білків у клітинах організму. Це сприяє профілактиці багатьох захворювань:

 • очищує судини, вбиває гелікобактер пілорі, яка є причиною багатьох хронічних захворювань ШКТ; регулює травлення;
 • сприяє виробленню гормону тестостерону, нейтралізує хронічні запальні процеси та мінімізує ризик розвитку онкологічних захворювань.
 • Ще одна важлива властивість - це здатність перетворення канцерогенів на водорозчинні речовини, які легко виводяться через сечостатеву систему. Сульфорафан вбиває навіть ті бактерії, які несприйнятливі до антибіотиків!
 • Трава люцерни вважається одним з найбільш насичених природних продуктів: багата білками, вуглеводами, клітковиною, вітамінами, мінералами (особливо кальцієм, фосфором і залізом), поживними речовинами, хлорофілом і каротином, містить протеолітичні ферменти, що розщеплюють білки і сприяють їх засвоєнню, і всі амінокислоти. Крім того, люцерна - незамінне джерело хлорофілу, вітамінів і амінокислот (С, Е, D, К, B1, B2, В12, містить пантотенову кислоту, біотин, фолієву кислоту). Вона сприяє загоєнню ерозій, виразок, відкритих ран, допомагає в боротьбі з інфекціями. Високомолекулярні спирти, що містяться в рослині, знижують рівень холестерину і ліпідів у крові. Люцерна має протизапальні властивості, що обумовлює її використання при циститах, простатиті, виразках, артритах, ревматизмі. Люцерна має естрогеноподібну активність і корисна жінкам в період менопаузи і для профілактики раку грудей. У гінекологічній практиці ізофлавони (ізофлавоноїди), що входять до складу люцерни, допомагають лікувати ендометріоз і інші гормонально-обумовлені захворювання. Стануть в нагоді вони і при менопаузі, щоб полегшити симптоми і подолати брак гормонів в жіночому організмі. Виявлено характер дії екстракту люцерни на життєздатність сперматозоїдів, який може бути використаний при чоловічому безплідді, простатитах, аденомі.
 • Трава та насіння якірців сланких до складу надземної частини рослини входять стероїдні сапоніни фуростанолового типу - тріллін, діосцин, грацилін, діосгенін. Стебла і листя рослини містять флавоноїди, алкалоїди, смоли, аскорбінову кислоту, дубильні речовини. Відрізняються антисклеротичною дією і мають здатність знищувати бактерії та грибки. Екстракт використовують при клімактеричному і передменструальному синдромах. У чоловіків якірці сланкі здатні поліпшити лібідо шляхом збільшення рівня тестостерону в крові та стимулювати вироблення сперматозоїдів. Позитивно впливає також на лібідо у жінок, її можуть призначати в постклімактеричний період. Вважається тонізуючим і загальнозміцнювальним засобом, завдяки якому легше переносяться розумові та фізичні навантаження, проте зловживати цим засобом не можна - це може викликати порушення кровотворної функції, оскільки рослина розріджує кров.

Amrita ІНДОЛ + БРОКОЛІ негормональний комплекс природних біологічно активних речовин для профілактики розвитку хвороб репродуктивної і статевої системи у чоловіків і жінок, пов’язаних з порушенням гормонального балансу (міоми, ендометріоз, мастопатія, порушення менструального циклу, захворювання простати тощо).

Amrita ІНДОЛ + БРОКОЛІ сприяє зниженню ризику розвитку доброякісних та злоякісних пухлин молочних залоз і яєчників у жінок та передміхурової залози у чоловіків, шляхом блокування внутрішніх гормональних механізмів, які активують процес патологічного поділу клітин.

Amrita ІНДОЛ + БРОКОЛІ виявляє потужні детоксикуючі, противірусні та антиоксидантні властивості. Допомагає організму в боротьбі зі збудниками вірусних інфекцій, сприяючи сповільненню розвитку папілломатозних утворень. Уповільнює процеси старіння всіх клітин організму.

"Індол форте" від компанії "Амріта" - це натуральний БАД, який не містить синтетичних гормонів, не спричиняє відповідних побічних ефектів і звикання. Препарат розроблений, щоб допомогти:
 • підтримати баланс жіночих статевих гормонів;
 • знизити ризик розвитку патологій молочних залоз;
 • запобігти формуванню ущільнень;
 • зменшити болючість у грудях;
 • знизити ймовірність інфікування ВПЛ (вірусом папіломи людини). ВПЛ високого онкогенного ризику можуть спровокувати рак грудей.
Навіть один курсовий прийом INDOLE- 3-CARBINOL + BROCCOLI Амріта, дає змогу досягти високих результатів. На 1 курс достатньо купити 1 -2 упаковку.
Рекомендації щодо застосування: дорослим по 1 капсулі 1-2 рази на добу під час прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю води. Термін застосування 1-3 місяці.
Під час досліджень, проведених серед жінок, які страждають на доброякісну дисплазію молочних залоз, які приймають препарати, що містять індол-3-карбінол, було відзначено істотні поліпшення в стані і самопочутті пацієнток. Так, у 82 % жінок тканина грудей стала м'якшою та одноріднішою, у 72 % зменшилися болі.

Рекомендації щодо застосування: дорослим по 1 капсулі 1-2 рази на добу під час прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю води. Термін застосування 1-3 місяці.

Протипоказання: дитячий вік, підвищення чутливості до будь-якого з компонентів, вагітність та період лактації. Не є лікарським засобом.

Запрос по товару

Сопутствующие товары

АНКАРЦИН® OPTIMUM Original Melanin+Dofa 1,8мг/мл по концентрации равный капсульной форме, при более низкой цене

АНКАРЦИН® OPTIMUM Original Melanin+Dofa 1,8мг/мл по концентрации равный капсульной форме, при более низкой цене

Производитель: Amrita 429,00грн.
Количество:  

Анкарцин Optimum розчин призначений для основного оздоровчого курсу, наступного після стартового курсу, проведеного продуктом Анкарцин
розчин.
Високоефективний у складі комплексних оздоровчих програм : при синдромі хронічної втоми, депресивних станах, мігрені, епілепсії, захворюваннях серця і судин, аутоімунних процесах, патології шлунково-кишкового тракту. Нормалізує обмінні процеси на клітинному рівні. Має
антиоксидантну дію. Нейтралізує токсини.

Склад розчинний поліфенолкарбоновий комплекс (еумеланін, тирозин, ДОФА), основа - вода з органіч-
ним цитратом срібла.


Подробнее 
Женская формула, 60 капс., для улучшения самочувствия и повышения природной энергии

Женская формула, 60 капс., для улучшения самочувствия и повышения природной энергии

359,00грн.
Количество:  
Женская формула Amrita Woman's Formula – это растительно-витаминный комплекс, разработанный специалистами научного отдела Amrita для гармонизации функционирования репродуктивной системы женщин и девушек, а также уменьшения проявлений предменструального синдрома. «Женские» биологически...
Подробнее 
Индол + Броколи , 200 мг. Мастопатія, аденома, 60 табл.

Индол + Броколи , 200 мг. Мастопатія, аденома, 60 табл.

419,00грн.
Количество:  
Мощный природный антиоксидант с онкопротекторным действием . Для профилактики развития болезней репродуктивной системы у женщин, связанных с нарушением гормонального баланса: миомы, эндометриоз, мастопатия, нарушения менструального цикла. Способствует снижению риска развития доброкачественных и злокачественных...
Подробнее 
Индол+ Броколи, 200 мг. Нормализует работу мужской и женской половой сферы, профилактика новообразований

Индол+ Броколи, 200 мг. Нормализует работу мужской и женской половой сферы, профилактика новообразований

Производитель: ГК Амрита- производство продуктов для здоровья и красоты 419,00грн.
Количество:  
Мощный природный антиоксидант с онкопротекторным действием . Для профилактики развития болезней репродуктивной системы у женщин, связанных с нарушением гормонального баланса: миомы, эндометриоз, мастопатия, нарушения менструального цикла. Способствует снижению риска развития доброкачественных и злокачественных...
Подробнее 
Мікотон Original - для очищення організму, універсальний ентеросорбент

Мікотон Original - для очищення організму, універсальний ентеросорбент

Производитель: Amrita 349,00грн.
Количество:  
Мікотон - унікальне, видатне досягнення українських вчених в галузі клітинної біології та генної інженерії. Це неповторна розробка Національної Академії Наук України. пройшов поглиблені медико-біологічні та клінічні випробування в Російському науковому центрі "Курчатовський інститут", в науково-технічному...
Подробнее 
Микотон , 60 табл. По 500 мг. Тройная Сила- Меланин+ Хитин+ b глюканы. 100% Original

Микотон , 60 табл. По 500 мг. Тройная Сила- Меланин+ Хитин+ b глюканы. 100% Original

319,00грн.
Количество:  

МИКОТОН INNOVISION таблетки уникальный биосорбент, иммуномодулятор и антиоксидант на основе клеточных стенок гименофора лекарственного гриба Fomes Fomentarius. Выводит из организма токсины, тяжелые металлы, радионуклиды, но не выводит природные микроэлементы и не нарушает минеральный обмен. Устраняет кишечные расстройства, воспалительные процессы, помогает в подавлении вирусных и грибковых инфекций. Восстанавливает после пищевых и алкогольных отравлений. Незаменим в составе комплексных программ при аллергических заболеваниях и облегчении процессов онкологических интоксикаций.


Подробнее 
Мужская Сила,формула для поднятия потенции, тестостерона ,60 капсул.П. Сабаль

Мужская Сила,формула для поднятия потенции, тестостерона ,60 капсул.П. Сабаль

399,00грн.
Количество:  
Витамино минеральный комплекс для мужчин, усиленная формула репродуктивного здоровья (Мужская формула) Что делает? способствует устранению нарушений половой функции у мужчин всех возрастов: предупреждает воспалительные процессы в предстательной железе и аденому простаты; восстанавливает функции органов...
Подробнее 

Заказывающие этот товар, также выбирают

Лимфо Систем, 30 капсул. Amrita . Для улучшения работы лимфы

Лимфо Систем, 30 капсул. Amrita . Для улучшения работы лимфы

269,00грн.
Количество:  
Сбалансированный комплекс для оптимизации процессов очистки лимфы и улучшения функционирования лимфатической системы. Диетическая добавка «Лимфо Систем»: восстанавливает эластичность сосудистых стенок; оказывает кровоочистительное действие, способствует разжижению густых секретов и слизи;...
Подробнее 
Микотон Original порошок -в экономной упаковке, биосорбент, иммуномодулятор

Микотон Original порошок -в экономной упаковке, биосорбент, иммуномодулятор

Производитель: Amrita 349,00грн.
Количество:  
Только в Амрите 100% оригинальный продукт от производителя! Обращайте внимание на контроль вскрытия. Прием Микотона является первым шагом к обширному оздоровлению. После того как все токсины, как внешние, так и внутренние, будут удалены из организма, можно приступить к укреплению здоровья. Для поддержания...
Подробнее 
Антигельминтный комплекс. Чудо смесь- для детей и взрослых

Антигельминтный комплекс. Чудо смесь- для детей и взрослых

Производитель: ГК Амрита- производство продуктов для здоровья и красоты 890,00грн.
Количество:  
Рекомендован как для борьбы с глистными инвазиями и протозойными инфекциями, так и для их профилактики. ОБЩАЯ ХАРАКТЕРИСТИКА: Глистные инвазии и инфекционные заболевания, вызванные простейшими организмами, имеют чрезвычайно высокую распространенность. Заражение паразитическими червями и простейшими...
Подробнее 

 Ми звикли бачити конюшину навесні, милуватися зеленню листочків та красою цвіту.
Вона містить багато корисних речовин, таких як флавоноїди, кумарини, фенольні кислоти, антоціани, а також вітаміни та мінерали.

Екстракт конюшини лучної міститься у складі фітопродукту для очищення лімфатичної системи “Лімфо Систем” від Амріта, яка

 •  сприяє зменшенню лімфатичних вузлів;
 •  покращує лімфатичний дренаж;
 •  посилює виведення шкідливих речовин;
 •  відновлює еластичність судинних стінок.
Болезнь легче предупредить, чем лечить.
Не так давно ученые, занимающиеся вопросами предупреждения онкологических заболеваний, обнаружили, что овощи семейства Крестоцветные (капуста, редис, репа и др.) содержат вещества, способные бороться с раковыми клетками. Детальные исследования показали, что защитное действие растений обусловлено высоким содержанием в них индола - ядра триптофана, одной из кодируемых аминокислот, и индольных производных - аскорбигена и изотиоционатов, которые способны активировать противораковые гены, а гены, способствующие развитию рака, наоборот, блокировать.
Благодаря содружеству ученных и фитотерапевтов, опираясь на многовековой опыт лечения травами, благодаря новейшим технологиям сверхкритического СО2 экстрагирования, при котором в экстрактах растений сохраняется до 98% полезных веществ, ГК "Амрита"- была разработан и произведен диетический продукт :МАСТОФОРТ 60 табл.).

 Мастофорт. Нормализует работу женской половой сферы и способствует профилактике новообразований.

Выбор языка

Код баннера

 

Последние отзывы

Индол-3-карбинол (брокколи экстракт), 200 мг. 30 капсул
19.06.2024
5 из 5 звезд!
В мене була профілактика ендометріозу. Після курсу пройшли болі в низу живота, і місячні стали не такими...
Индол-3-карбинол (брокколи экстракт), 200 мг. 30 капсул
19.06.2024
5 из 5 звезд!
Придбала даний препарат,т.як не перший рік турбує мастопатія і пмс, в самих жахливих проявах…болі в грудях...
Индол-3-карбинол (брокколи экстракт), 200 мг. 30 капсул
19.06.2024
5 из 5 звезд!
Сподобався, беру вже не одну баночку, з ним немає проблем з туалетом, молочні залози перестають наливатись,...
08.02.2021
автор: Елена
5 из 5 звезд!
Доброго дня. Порадьте будь ласка що пити для лікування папіломавірусу, та нормалізації мікрофлори. Дякую
24.11.2018
автор: Ирина
5 из 5 звезд!
Чи можна приймати АНТИВІР під час вагітності?
09.11.2018
автор: Виктория
5 из 5 звезд!
Подскажите,что принимать от хронической молочницы(кандидоз)?