Натуральні продукти для
здоровʼя Amrita Health
Натуральна косметика
Amrita Beauty
TOP 20
Лидерів продажів

Мікотон ХL Амріта за 247 грн. Знижка 20%. Дізнайся як стати Партнером!

ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ
Ми надаємо сучасний та корисний сервіс, тому відправляємо нашу продукцію зручним для вас шляхом:

  Мікотон ХL Амріта за 247 грн. Знижка 20%. Дізнайся як стати Партнером!

 • Мікотон Амріта, пройшов великі медико-біологічні та клінічні випробування в ряді інститутів і клінік Києва, Львова, Луцька та Донецька. Також Мікотон пройшов низку успішних випробувань у лабораторіях Чорнобиля. Запатентований у Європі, США та Росії. За своєю ефективністю перевершує японські, китайські та американські аналоги.
 • Мікотон є першим кроком на шляху до комплексного оздоровлення. Очистивши всі середовища організму від зовнішніх і внутрішніх шлаків, Ви можете підготувати організм до подальшого зміцнення здоров'я. Для підтримання організму в здоровому стані, прийом МІКОТОНУ повинен стати регулярним і щоденним.
 • Лікування будь-якої патології потребує попереднього очищення організму. Мікотон здатний забезпечувати основи основ здоров'я. Мікотон, зв'язуючи, інактивуючи та виводячи токсини, перешкоджає розвитку дисбактеріозу кишківника.
 • Ефект від очищення організму посилюється при спільному прийомі: Мікотон і Анкарцин розчин.
 • Містить: Хітин (80%) + глюкановий комплекс + меланін. Унікальний комплекс (грибних полімерів), в якому кожен компонент підсилює загальну благотворну дію на організм. 1 молекула меланіну може нейтралізувати до 18-20 вільних радикалів.
 • Здатність грибних глюканов відновлювати імунну систему (а клінічні дослідження показали здатність микотона, ще й відновлювати зруйновані ланцюжки ДНК), не має рівних серед величезного числа імунно модуляторів. хітин-вмістний комплекси грибів володіє більшим сорбційним потенціалом щодо важких металів, ніж хітин ракоподібних.
 • Мікотон-відновлює нормальний імунний захист організму. МІКОТОН-відповідає всім медичним критеріям ідеального ентеросорбенту, але в той же час, будучи 100% натуральним продуктом, -100% безпечний і не викликає звикання! Від того, наскільки чистими ми зсередини є, залежить наше здоров'я і, звісно, зовнішній вигляд, - отже, нам необхідний МІКОТОН.
 • У результаті інтенсивних наукових досліджень у Національному Інституті Раку в США речовини, що перешкоджають утворенню ракових клітин, було виявлено більш ніж у 200 видів капелюшкових грибів. Антиракові властивості грибів зумовлені глюканами, що містяться в них, - біополімерами, які є обов'язковими компонентами клітинних стінок гриба. Онкостатична дія цих біополімерів заснована на їхній здатності стимулювати імунну систему організму. Виявлено високу антивірусну активність грибних глюканів, зокрема проти вірусів гепатиту, грипу та вірусу імунодефіциту людини. Судячи з численних досліджень, деякі грибні глюкани є найпотужнішими природними імуномодуляторами.
 • Меланіни здатні нейтралізувати різні вільні радикали, що виникають у живій клітині під дією проникаючої радіації, ультрафіолетового опромінення, різних токсинів і ферментів патогенних бактерій. У багатьох медичних грибів, насамперед у трутовиків, вміст меланінів високий і може сягати 30% сухої маси і навіть більше. Частина грибних меланінів здатна переходити в розчин і може всмоктуватися в шлунково-кишковому тракті, розноситися кров'ю по організму і захищати живі клітини від руйнівної дії вільних радикалів.  

ПОТРІЙНА СИЛА В ОДНОМУ ПРЕПАРАТІ

 • Отже, знаючи про здатність грибів гальмувати розвиток пухлин, захищати клітину від вільних радикалів і виводити токсини з кишківника, було вивчено безліч видів грибів із метою пошуку одного-єдиного, в якому є в оптимальних співвідношеннях усі три компоненти, що забезпечують ці ефекти, - глюкани, хітин і меланіни. І, нарешті, вибір зроблено. 
 • Трутовик справжній - на основі саме цього трутового гриба було розроблено препарат МІКОТОН.
БЕЗПЕКА :
 • МІКОТОН безпечний для застосування в усіх відношеннях. Важлива перевага МІКОТОНУ перед сучасними антибіотиками, фунгіцидами та антивірусними препаратами - це відсутність токсичності, ефектів післядії і, як наслідок, - відсутність протипоказань.
 • Це чистий натуральний препарат:
28 грудня 1995 р. Фармакологічний комітет Міністерства охорони здоров'я України видав висновок (Протокол № 10) про не токсичність Мікотону, 13 грудня 1997 р. на підставі висновку Українського науково-дослідного інституту харчування Міністерство охорони здоров'я України дозволило застосування МІКОТОНУ як біологічно активної добавки (Висновок № 7.09/2806).
 • Пройдіть за реферальним посиланням і зареєструйтеся Партнером компанії Амріта. І ви з можете купувати не тільки Мікотон, а й всю продукцію компанії Амріта зі знижкою 20%: http://surl.li/nhcyo
 Вас можуть зацікавити:
 Сьогодні дедалі більше стає актуальним проблема захисту від радіації. Що таке радіація нам відомо ще з часів катастрофи на Чорнобильській АЕС. Якими можуть бути наслідки від радіації ми всі бачили та відчуваємо навіть зараз. Але популяризація інформації щодо застосування ядерної зброї країною агресором змушує нас оновити знання, щоб розуміти як діяти.
Дехто шукає інформацію про наслідки катастрофи, інші ж – як захиститися від радіації в «домашніх умовах», ну й найпопулярніший запит – профілактика препаратами йоду.
Що таке радіація?

 

Детальнее на сайте.
Дата публикации 18.11.2023.
Написать отзыв

Вас могут заинтересовать

"Амрита бьютибаланс"+ Биотин, № 30. Витамины для волос, кожи, ногтей

"Амрита бьютибаланс"+ Биотин, № 30. Витамины для волос, кожи, ногтей

Производитель: Amrita 409,00грн.
Количество:  
Поддерживает молодость и красоту кожи, укрепляет ногти. Улучшает состояние волос, делая их крепкими и блестящими. Диетическая добавка "Бьюти Баланс": Содержит уникальную комбинацию биологически активных веществ для Вашей безупречной внешности Контролирует обменные процессы в клетках кожи и...
Подробнее 
Бифидо-лакто комплекс, 1,2 млрд живых бактерий

Бифидо-лакто комплекс, 1,2 млрд живых бактерий

Производитель: ГК Амрита- производство продуктов для здоровья и красоты 299,00грн.
Количество:  
Одна капсула "Біфідо-лакто комплексу" від Amrita містить 1,2 млрд живих корисних бактерійОдна капсула "Біфідо-лакто комплексу" від Amrita містить 1,2 млрд живих корисних бактерійge_nopopup" src="/images/Probiotik-bifidum.jpeg" _fcksavedurl="/images/Probiotik-bifidum.jpeg"...
Подробнее 
Магний Баланс 60 капсул, Амріта + Витамин В6 и Лецитин подсолнечный

Магний Баланс 60 капсул, Амріта + Витамин В6 и Лецитин подсолнечный

279,00грн.
Количество:  
Системний продукт Магній баланс Амріта, являють собою розумну, систематично узгоджену комбінацію різних інгредієнтів. Завдяки 200 мг магнію у формі цитрату капсули Магій баланс сприяють нормальній роботі м'язів, а вітамін В6 -3 mg, нормальній роботі нервової системи. Лецитин соняшниковий- 80 мг., складається...
Подробнее 
Органическая сера (МСМ), 60 капс.Препятствует процессу дегенерации суставов
Скидка!!!

Органическая сера (МСМ), 60 капс.Препятствует процессу дегенерации суставов

Производитель: ТОВ "ЯНП" ул.Пирогова,2 г.Киев 289,00грн. 269,00грн.
Количество:  
Есть вещества, без которых наша жизнь невозможна – такие как кислород, вода… Оказывается, к таким веществам относится и сера. Сера - «противовоспалительный» минерал . Ее присутствие в организме способствует уничтожению микробов и паразитов, повышает иммунитет, помогает поддерживать...
Подробнее 
Слим Диет + Кайенский перец,90 капсул. Сжигание жира, похудение
Скидка!!!

Слим Диет + Кайенский перец,90 капсул. Сжигание жира, похудение

Производитель: ТОВ "ЯНП" ул.Пирогова,2 г.Киев 489,00грн. 469,00грн.
Количество:  
Если вы ждете потрясающих результатов без ограничений в еде! Если вы хотите похудеть, но не знаете, с чего начать! Если вы всю жизнь мечтаете об этом манящем просвете между бёдрами, то этот комплекс Слим Диет для вас! Природа подготовила ответ на это решение создав продукт Кайенский перец . Что делает?...
Подробнее 
Хром Биотин Баланс с корицей нормализует сахар в крови

Хром Биотин Баланс с корицей нормализует сахар в крови

Производитель: Amrita 269,00грн.
Количество:  
Що робить? сприяє підвищенню чутливості до інсуліну та нормалізації рівня цукру в крові; покращує метаболізм і розщеплення жирів; знижує апетит, пригнічує відчуття голоду, що дозволяє уникнути переїдання; позитивно впливає на роботу ШКТ, печінки та мікрофлори кишківника; активізує процес кровообігу...
Подробнее 

Выбор языка

Код баннера

 

Последние отзывы

Анти паразитарная программа Амрита 2024. Двухмесячный базовый курс
15.05.2024
5 из 5 звезд!
Приобрела комплекс для антипаразитарной программы. Комплекс очень понравился, при сравнении состава с...
«Комплекс для снижения веса». Оптимальная по эффективности комбинация.
14.05.2024
5 из 5 звезд!
Я не вперше беруся за цей комплекс. Насправді ви можете легко скинути 3 кілограми за місяць. Організм...
Экспертный комплекс «Худей на здоровье»
14.05.2024
5 из 5 звезд!
Я не вперше беруся за цей комплекс. Насправді ви можете легко скинути 3 кілограми за місяць. Організм...
08.02.2021
автор: Елена
5 из 5 звезд!
Доброго дня. Порадьте будь ласка що пити для лікування папіломавірусу, та нормалізації мікрофлори. Дякую
24.11.2018
автор: Ирина
5 из 5 звезд!
Чи можна приймати АНТИВІР під час вагітності?
09.11.2018
автор: Виктория
5 из 5 звезд!
Подскажите,что принимать от хронической молочницы(кандидоз)?